|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tricikel (kolo)
28.3.2005 21:31:50   
viv_
Iščem kakšen pameten tricikel za našo punčaro. V Toys sem imela ogledanega tegale:

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1&produkt=2795&details=1&PHPSESSID=3961917296810a88c8eaff694550cea0

Pa ga niti v Grazu niti v Celovcu nimajo. Priporočate katerega?

Hvala in LP!

viv
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 0:25:10   
hondas
Samo pazi,da ne bodo kolesa plastična in da bo ročka zadaj dovolj visoka, ker pri daljšem "kolesarjenju" malčka palčka lahko:(( hrbet.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 0:39:19   
hondas
A ja.Mi imamo tegale:
http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/878/

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 8:15:06   
Anonimen
Viv, predvsem bodi popzorna na to, da se ga da "šofirat" s tisto palco. Da se premika sprednje kolo, kamor tzi želiš, ker drugače moraš palico toliko dol pritiskat, da je sprednje kolo v zraku, pa ti kmalu lahko "roka preč pade", ker je vse skupaj res težko. Mi smo enega takega kupili v Baby centru v akciji, je bil 7.000 sit. Super je, če ima še podstavek za noge, naš je bil še tak s posebnim podstavkom, da se je lahko gujsal.
V glavnem, tisto vodilo sprednjega kolesa mora imeti, potem bo pa vsak O.K. Mi smo našega "gurali" eno leto in pol voziček je čisto odpadel. Zadnjo palico smo res nazaj švasali, ker se je pri zares ogromni uporabi v vseh vremenskih problemih in po vseh terenih zlomila.
Ja, pa še to je fino, če ste bolj visoke rasti (mislim vidva z možem), da je palica dovolj dolga. Ponavadi so prekratke in moraš biti malo sklonjen, kar pa res ni prav nič prijetno.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 8:18:48   
viv_
Hvala Splišni... a ga maš kje v albumu? (btw. una slikca na keri je Tibor na ta novem motroju, zadaj pa na TV Formula 1 je super - sploh kompozicija).

Ja, moj mož ima 2m, pa še mal je obremenjen s to svojo višino (vse ga moti, pa mu je prenizko, pa prekratko...), tako da bomo pazili na to!

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 8:59:25   
Anonimen
Se mi je zdelo, da si nekaj govorila, da ste visoki. Čakaj, grem gledat, če je kje v albumu. Sicer si jih pa gotovo že videla po cesti, če si kaj opazovala. Naš je tak oranžno-črn s tigerčkom na balanci in tigrastim sedežem. Eni so bili pa bolj v svetlo modrih barvah.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 9:05:03   
Anonimen
Ne, nimam ga v albumu. Ga imam pa v kleti. Če ga hočeš, ti ga šenkam. Za na morje (saj imate vikend nekje na morju, a ne) bo mogoče v redu. Ni sicer v najboljšem stanju, sšvasan je skupaj malo postrani, ampak je v voznem stanju.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 11:34:34   
viv_
O hvala Splišni :) Ampak ga moram nabavit, zdele se bo odprl teren, pa bomo šibali po štadionu in okrog po mestu, tako da morm kupit.


Gibi Gib je že odprt :=) A s Tiborjem kaj hodite tja?

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 11:48:17   
Anonimen
Ja, seveda gremo. Mi smo tistih, katerih pes eno uro, če je treba, tuli pred ograjo.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 11:54:07   
viv_
Hehe... bomo pozorni, pa vas pocukamo za rokav :)


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 13:39:50   
Ajsha
Hojla viv!

Jaz sem pa v reviji Eltern videla tole zadevco in jo bom kupila takoj, ko bo moja punči zrela za na bike:

http://www.babyuniverse.com/pro.asp?store=baby&lang=&id=45772&catid=79

To je talijanska zadevca in jo dobiš v malo boljših trgovinah z igračami v Italiji. Tudi tvoj visoki možiček ob tem ne bo trpel.

LP!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 16:19:26   
mehurčica
Mi imamo tega: http://www.soncek.si/shop/page/detail/id/2138/

Pa v album miškopiš še lahko pogledaš. Je dosti bolj kvaliteten kot ti tricikli, ki se dobijo v Baby Centru, Pikapolonici in Direndaju-so taki bolj majavi. Na tega se pa David z lahkoto sam vsede-če je tista prečka gor in si muziko nardi:). Pa tudi tako se da, da je kot gugalnica-ampak se mi zdi to bolj brezveze, ker se ne gunca ne vem kak.

:miska:

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 19:03:36   
viv_
Ajsha,

tale mi pa res dobro zgleda :)

Morm mal bolj natančno počekirat kako in kaj, pa če se da vodit bicikel tudi s tisto ta zadnjo štango.

Hvala,

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Tricikel (kolo)
29.3.2005 23:47:01   
hondas
Pred vsem pazi, da ne bodo kolesa plastična, ker ga boste v tem primeru nasrkali.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Tricikel (kolo)
30.3.2005 8:11:04   
viv_
ajsha,

imajo ga tudi v arielu v BTC-ju, stane pa okrog 28.000 Sit. Ampak ni mi všeč to, ker ga ti ne moreš "vižat" od zadaj...

Za gumijasta kolesa pa vem da se splača, sem že na vozičku preizkusila.

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Tricikel (kolo)
30.3.2005 8:18:15   
Lenny
Morda na tej strani najdeš kaj zanimivega. Mi smo z njihovim triciklom zelo zadovoljni, dobiš pa ga tudi v Avstriji.

www.puky.de


Lp :)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?