|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trikolesnik Jane Powertrack
19.7.2004 19:17:09   
asso
Ali mogoče katera ve, kje pri nas oz. v Italiji - najdlje do Udin prodajajo trikolesnike JANE?

Lp Asso
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Trikolesnik Jane Powertrack
19.7.2004 20:04:02   
*daša*
oj!

tule je njihov mail, če ti mogoče kaj koristi: info@jane.es

trgovin v italiji pa njiker ne najdem

lp, daša

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Trikolesnik Jane Powertrack
19.7.2004 22:26:03   
Anonimen
Vsi v španiji imajo vozičke jane, vidla sme samo enga quinnija in vsi razen enega in kdor je imel marelo so bili trikolesniki:)
lp,:fis:

(odgovor članu asso)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Trikolesnik Jane Powertrack
21.7.2004 9:59:42   
Oda
Hoj, jaz sem jim včeraj pisala mail kje imajo za Slovenijo najbližjo trgovino, pa še vedno nisem dobila odgovora. Če mi kaj sporočijo, ti napišem.
Tudi meni so bili ti vozički ful všeč, samo bi jih pred nakupom res rada videla v živo.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Trikolesnik Jane Powertrack
21.7.2004 14:34:23   
asso
Pozdravljena Oda,

izvedela sem kje jih imajo in čez kakšen teden se odpravim po nakupu. Imajo jih v Monfalconu (Gorica) v trgovini Tutto per il Bambino, na trgu republike. Drugače pri nas mislim, da se jih ne da dobit.
V živo sem jih že videla in so zelo podobni BebeConfort - Everest, sicer malo dražji, zato pa tudi boljši.

Jaz sem bila odločna, da bom kupila BebeConfort - Everest, pa me je glih kolegica opozorila, da je tista naveta za prve mesece malo premajhna. Da njen pri dveh mesecih skoraj nima več prostora noter. Tako, da sem se sedaj odločila za Jane, kjer je navetta precej večja in širša, in še naslonjalo za glavo se da vzdignit. Pa tudi celoten voziček je od BebeConfort lažji za cca. 5kg.

Če te slučajno kaj več zanima se mi lahko javiš.

Hvala vsem za pomoč Lp asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Trikolesnik Jane Powertrack
22.7.2004 18:05:04   
Oda
Asso, super, kdaj pa greš po voziček. A si iz LJ, da bi ga prišla pogledat, saj če ne, se zapeljem tudi v Monfalcone, ker zdaj me pa že malo skrbi kaj naj nabavim za svojega otročka.
A veš koliko približno stanejo ti vozički. Ker sem imela v ožjem izboru tudi ta nov model Quinnya za 103.000SIT pri Infantino. Ali pa Bebe Confort-Everest.
Saj vidiš da še sama ne vem kaj bi.
Pliiiiz sporoči cene (če veš) in kakšen je voziček v živo (če se ga da zložiti, da bo še za kaj prostora v prtljažniku).
LP Oda

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Trikolesnik Jane Powertrack
23.7.2004 10:24:41   
asso
Pozdravljena Oda,

Po voziček grem nekako čez tri tedne, žal nič prej in žal nisem iz LJ, ampak iz Primorske.

Tako, jaz sem se malo teh vozičkov, oz. vseh trikolesnikov kar precej pozanimala in to tudi iz prve roke, ki so bili že preizkušeni. V glavnem jaz sem tudi že dva meseca imela v glavi, da bom vzela BebeConfort-a Everest, ampak, ker nameravam vzeti zraven tudi navetto in avtosedež mi je kolegica, ki ga trenutno uporablja skoraj odsvetovala. Sej je O.K., ampaka ta navetta je res malo majhna in če je otročiček od ta večjih pride v poštev samo 2 meseca (mere so dolžina 71cm širina 27cm). Tako, da sem iskala drugega. Tako sem gledala tudi za Quinnya, ampak pri njem navetta ni homologirana za v avto. Namreč pri BebeConfort in tudi pri Jane lahko z dodatnimi paski kar naveto privežeš v avto in ga kar v naveti voziš - glede na to, da bom rodila novembra in bo kar hladno pride v poštev, ker ga dajat ven iz navete, pa v avtosedež... - je že boljše direktno z navetto. Tako, da od trikolesnikov mi pride v poštev še samo Jane, ki ima navetto precej večjo od BebeConfort (88cm x 44cm - ali neki podobnega) in tudi napram BebeConfort se pri Jane lahko tudi dvigne glavni del, pri BC se tega ne da, je dojenček non-stop ravno. Upam, da si kaj razumela mojo razlago.

No cene, pa so tako: Jane v kompleto 3 kosi (passegino, avtosedež in navetta) pride okoli 650€ (160.000,00 SIT - cca.), BC je cca. 100€ cenejši s prej navedenimi pomanjkljivostmi.
Mislim, da je samo passegino od Jane nekje 350€ (85.000,00 SIT) - brez navette in avtosedeža. Vsekakor je cenejše kot pri nas. V tej trgovini v Monfalconu imajo tudi BC, Quinnya, Asahi... tako, da če greš kar v trgovino imaš na kupu primerjavo. Jane vem, da določene barve imajo na zalogi in ga lahko odpelješ takoj (sem poklicala) za ostale pa je možno, da moraš čakat da ga dobijo od 1-2 mesecev.

V živo zložen žal ne vem kako je. Kar sem videla iz slik preko interneta (ko najdem stran pošljem) je nekako kot BC oz. izgleda mi, da vzame še manj prostora.

Ko ga bom nabavla ti lahko dam kaj več informacij. Ko najdem internet stran, kjer je malo več opisan ti sporočim.

Upam, da sem ti kaj pomagala, da ti nisem samo pojme zmešala.

Lp asso in :duda: (24t 2d)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Trikolesnik Jane Powertrack
23.7.2004 10:37:43   
asso
Za enkrat sem našla samo to:

www.nidodigrazia.it

Greš v desni zgornji kot in klikneš na "Marchi", pokažejo se ti vse firme, nato klikneš na JANE - Carrozine Jane in se ti pokažejo vsi vozički Jane in na 2 strani so trikolesniki v kompletu po barvah.

Doma sem našla tudi eno stran, ki je videt zložen tako, da ko bom še to našla bom tudi napisala. Drugače napram BC je Jane tudi za cca. 5kg lažji - mislim, da je tudi to velika prednost.

Lp asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Trikolesnik Jane Powertrack
23.7.2004 10:47:53   
asso
evo, še ena

stran,http://www.ciao.co.uk/opinion_images_view.php/OpinionId/5373783

upam, da bo link deloval.

Lp asso


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Trikolesnik Jane Powertrack
23.7.2004 10:50:49   
asso
Meni deluje,

za več strani pa v iskalnik (jaz google) vtipkajte jane powertrack, pa bo najdlo več strani, pa se malo poigrajte.

Lp pa lep vikend

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Trikolesnik Jane Powertrack
28.7.2004 17:22:02   
Oda
Hoj Asso, končno sem odločena, tudi jaz hočem Jane powertrack. Sem ravno danes srečala eno v Emporiumu s takim vozičkom in jo kar malo povprašala kako se obnese. Pravi, da je res ful ful zadovoljna.
A ti veš točno kje je ta trgovina v Monfalconeu, da meni ljubljančanki malo skrajšaš iskanje oz. izgubljanje po Italiji.
Hvaaaaaaaala 9nebesa, Oda

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Trikolesnik Jane Powertrack
29.7.2004 8:23:06   
asso
Pozdravljena Oda,

točno v Monfalconu ne vem kje je ta trgovina, ker nisem še bila.

Baje pa, da je prav v centru, na nekem trgu, ki je nekako v krogu - okoli so trgovine in je trg tlakovan. Okoli je za parkirat (na uro), baje, da nimaš kaj zgrešit.

Vse kar ti lahko pomagam je, da ti napišem internet povezavo do spletne strani, kjer je karta ulic in označena trgovina. Če gledaš karto moraš gledati iz desne proti levi, ker ti namreč iz italijanske avtoceste, ki se voziš proti udinam-venezi, zaviješ ven za Monfalcone in voziš proti centru. Na karti je ta cesta iz desne proti levi.

Kdaj pa kaj nameravaš iti? Morda, če grem pred tabo ti lahko takrat razložim kako prideš do nje.


Internet stran je (upam, da bo delovalo):

http://www.infobel.com/teldir/result.asp?url=http://www.paginebianche.it/


pozdravček asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Trikolesnik Jane Powertrack
29.7.2004 8:27:52   
asso
Vidim, da ne deluje glih prav.

V glavnem kjer ti piše Cognome o nome Azienda: vpišeš: tutto per il bambino; kjer ti piše dove: vpišeš: Monfalcone in nato enter. Prikažejo se ti podatki o trgovini in če hočeš mapo, klikneš na desne podatke Mappa Interattiva - odpre se ti mapa. Z zoom-om lahko zmanjšaš ali zvečaš.

Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.

Kakšne barve pa si si ga izbrala?

Lp asso in :duda: (25t 1/7)

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Trikolesnik Jane Powertrack
29.7.2004 11:05:02   
Oda
Mogoče bom šla že to soboto, dokler sem še za kam, ker me teh 33 tednov že pošteno tišči.
A veš če imajo italijani zaprte trgovine v avgustu, ko imajo dopuste. Da ne bom šla glih takrat.
Imela bi pa tisti črno rdeč voziček (G11 FUN-1), samo ne vem če jih imajo na zalogi. Bom probala najti enega italijansko govorečega človečka, da preveri, da se ne bi zastonj vozila.
Hvala ti za vse informacije, če bom šla pa jaz pred tabo po nakupih ti sporočim kaj imajo, pa pa Oda

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Trikolesnik Jane Powertrack
29.7.2004 13:10:12   
asso
Ha, ha, ha,... jaz bom tudi rdečo črnega. Tud če ga nimajo na zalogi, ga bom pač naročila.

V avgustu je velika verjetnost, da imajo zaprto trgovino. Prva dva tedna v avgustu bo najverjetneje še odprto, druga dva pa manj verjetneje. Če greš to soboto bo sigurno odprto.

Res je najboljše, da se prej pozanimaš, da ne hodiš zastonj.

Lepe nakupe ti želim.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Trikolesnik Jane Powertrack
2.8.2004 10:31:30   
Oda
Takole, v soboto sem bila v Monfalconeu in kupila Jane Powertrack rdeče-temno sive barve. Ful ful mi je luštkan, tako da ze po stanovanju vadimo manevriranje z vrtljivim sprednim kolesom. Pa ful je lahek (8kg) in ga lahko tudi jaz prenašam okoli. Problemov okrog trgovine nisva imela, ker je res čisto v centru in ne moreš zgrešiti. Edino za popust se nisva uspela nič zmeniti, je dal le 3%, sva pa kupila še dežno pokrivalo in dala za voziček in to 350€.
Srečna Oda

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Trikolesnik Jane Powertrack
2.8.2004 11:38:28   
asso
Pozdravljena Oda,

zelo me veseli, da si zadovoljna, in da sem ti pri tem pomagala.
Ali slučajno veš, če imajo odprto cel avgust in kakšen urnik imajo?
Ali imajo še kakšnega takšne barve na zalogi?

Kot sem razumela si ti vzela samo voziček brez avtosedeža in navette? A si dobila tudi pumpo zraven?

Jaz se odpravim po nakupih v soboto tako, da če ga bodo imeli (v kompletu) na zalogi se bom naslednji vikend tudi že sama furala po stanovanju.

Hvala za vse informacije in lepo se imej

Asso in :duda:

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Trikolesnik Jane Powertrack
4.8.2004 9:47:18   
Oda
Mislim da imajo zadnja dva tedna v avgustu zaprto. Je pa moj moz klical na tisto tel. št. in ti v "angleščini" prodajalec vse razloži. Mislim da tega rdečega nimajo več, novo robo bodo nabavljali pa šele septembra. Je še ena trgovina v Gorici, pa tudi tam nimajo rdečega. Mogoče imajo ttisti model v rdeči barvi če kupiš lupinico in še torbo. Ampak jaz sem lupinico že dobila za darilo, torbo pa imam od sestrinih otrok, tako da sem rabila le osnoven voziček. Najbolje da pokličeš in vprašaš, v Gorici pa ena prodajalka govori slovensko, tako da ni problem za zmenit se.
V Monfalconeu imajo ob sobotah deljen delovni cas.
Upam, da sem ti pomagala. Aja pumpo dobis zraven, to je pa tudi vse.
pa pa

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Trikolesnik Jane Powertrack
4.8.2004 10:35:36   
asso
Hvala za tvoja pojasnila,

sej se mi ne mudi. V soboto grem pogledat, in če ne bodo imeli na zalogi bom pač naročila in počakala. Sem iz Primorske tako, da mi ni problem skočiti gor. Jaz tudi nameravam kupit cel komplet tako, da morda bodo imeli.

Lepo se imej asso

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?