|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trikolesniki - mnenje?
10.1.2006 12:55:40   
DrejcDrejc
Nekako smo se ne glede na začetno negotovost glede stabilnosti odločili, da nabavimo trikolesnika, saj smo bolj terenski pa športni. Zdaj me pa zanima, kakšne imate izkušnje glede tega. Obstajajo poleg Quinija in Jane še kakšni modeli? Kateri od trikolesnikov se sploh da normalno zložiti v prtljažnik malega avta? A moraš vsem kolesa dol jemat pa take finte? Kateri je tak, da vzameš samo osnovni voziček, pa lupinico in to potem vse skup paše, pa da lahko kaj od tega vzravnaš tiste prve mesece, ko mora otrok ležati? Pa da ima lupinica tisti spodnji nastavek, ki ga imaš skoz v avtu vpetega, lupinico pa potem samo not klikneš? Kaj pa cenovno, kaj se bolj izplača, in kje?
Sej boste pomagale, ne?
Hvaaaalaaaa! user posted image

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trikolesniki - mnenje?
10.1.2006 12:58:58   
lin
Mi smo za našo Lin imeli od Quinnyja freestyle 3 xl (trikolesnik)in smo bli z njim ful zadovoljni pa še v mojega puntota je šel brez problemov(ni mi blo treba dajati koles dol).

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trikolesniki - mnenje?
10.1.2006 13:28:04   
KMALU
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=731615

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trikolesniki - mnenje?
10.1.2006 13:28:25   
PiaM
Obstaja še Hauck, model Traxx Jaguar3 in Traxx Merlin, ki so v kombinaciji z jajčko ter Bebe Confort. Največjo izbiro pa imaš v XXXlutzu v Avstriji.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trikolesniki - mnenje?
10.1.2006 13:38:09   
Anonimen
V roku mesca ali dveh bom prodala 3 kolesnika, haucka!Če katero zanima, naj mi javi!

Drugače pa za takšen denar kot sem ga nabavla je 1a!Res je velik za v avto, drugače pa sem se ful navadla na njega!user posted image

(odgovor članu PiaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?