|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trogir, Seget, Medena app
29.5.2008 9:45:56   
Pinkyca
Je že katera bila na tem koncu? Je to za user posted image ? Zdaj je kar je danes bomo vplačali.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trogir, Seget, Medena app
29.5.2008 9:51:12   
potepinček
Mi smo bili pred leti v Trogirju oz na polotoku Čiovo. Trogir je zelo lepo mesto, v katerem je zvečer in tuči čez dan veliko življenja. Na Čiovem je plaža super tudi za otroke in tudi voda zelo čista. Lep dopust.user posted image

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trogir, Seget, Medena app
29.5.2008 11:11:40   
ženska
u tole pa zgleda super. tudi mi iščemo nekaj takega. Kaj si kar preko njih rezervirala. Koliko dnevne najeme pa imajo? če bo kaj prosto, bom verjetno kar rezervirala.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trogir, Seget, Medena app
29.5.2008 11:15:14   
cmokec
Mi gremo letos prvič v Trogir. Nekatere na forumu so me malo zastrašile, da ni najbolj čista voda. Smo pa rezervirali tukaj: http://www.apartments-lilly.com/hr/offer.htm

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trogir, Seget, Medena app
29.5.2008 12:36:47   
Veverička
Letos gremo že četrtič v Trogir oz. okolico. Tri leta smo hodili v Poljico pred Trogirom (tam naj bi bila najčistejša voda daleč naokoli - baje, da v vsem Jadranu, zaradi ogromno vodnih izvirov - prav vidiš, kako se sladka voda meša s slano), letos pa gremo v Seget Vranjico.

V okolici Trogira so idealne vasice za družine. Mir je, če pa hočeš malo gužve in dogajanje pa sta Trogir in Split dovolj blizuuser posted image

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trogir, Seget, Medena app
29.5.2008 14:42:11   
kajajaka
Mi smo bili že parkrat v Trogiru (oz. na otoku Čiovo - s Trogirjem ga povezuje most in velja še za Trogir...)

Mesto je krasno - tudi za zvečer pošpancirat, plaže na Čiovem so lepe, peščene (večji kamenčki) voda pa je čista na desni strani - ko se pripelješ čez most na desno..., saj je na levi strani ladjedelnica..user posted image

Priporočam vam pa še, da se odpeljete do vasice Slatine (na Čiovem desno, 8 km daleč - itak nimaš kaj zgrešit, ker je edina cesta). To je mala vasica s čudovito plažo. Avta ne bo težko parkirat, vi pa se za približno 3 € lahko odpravite z ladjico do Splita - pristane direkt pred Dioklecianovo palačo... si ogledate Split in se čez nekaj uric vrnete (spremljajte vozni red, ker vozi le parkrat na dan). Tako si lahko ogledate Split brez nepotrebne gneče na cestnih vpadnicah, kjer je ponavadi takšno kot zjutraj okoli Ljubljane...

Pa lepo se imejte! 

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trogir, Seget, Medena app
30.5.2008 7:35:23   
Pinkyca
Ja rezervirali smo kar direktno po netu pri njih. Se že veselimo!!!user posted image Na Čiovu sem že bila in vem da je super, zanima me tole app. naselje, če katera mogoče kaj bolj pozna. 

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trogir, Seget, Medena app
30.5.2008 21:07:52   
bamby
Jaz sem že bila v app. Medena. Z moje strani zelo pohvalno user posted image . Sicer mi takrat nismo imeli klime,  so pa apatmaje tudi obnovili. So pa luštni apartmaji, čisti, udobni, pa plaža je fajn, ker ima veliko sence. No, za prav majhne ni ravno primerna, ker je voda hitro globoka user posted image . So pa narejeni taki nasipi, da se gre lahko v morje. Kjer pa teh nasipov peska ni bilo, je bila pa nevarnost ježkov user posted image . Lahko pa je sedaj tudi drugače, ker je že kar nekaj let, ko smo bili mi tam.

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trogir, Seget, Medena app
31.5.2008 13:38:49   
Mikica
Tudi mi smo se letos odločili, da gremo v to apartmajsko naselje. Upam, da nam ne bo žal. 

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trogir, Seget, Medena app
31.5.2008 15:13:04   
Pinkyca
Mi gremo v zač. septembra!user posted image

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trogir, Seget, Medena app
31.5.2008 20:16:40   
Anonimen
Ja, mi smo se povsod hodili kopat.

Ciovo-cisto morje, dovolj sence, parking ob plazi gratis. Minus je velika gneca cez Trogir v visoki sezoni. Sam Trogir je meni fajn za vecernjo setnjo in sladoled.

Medena-vedno je bilo umazano morje, polno trave, tako da tja ne hodimo vec, mi ni vsec. Imas pa na plazi razna igrala, kar zna biti fajn.

Seget-i so takoj pod cesto in mi tudi niso vsec.

(odgovor članu Pinkyca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trogir, Seget, Medena app
19.6.2008 14:19:34   
sonchica

IZVIRNO SPOROČILO: Pinkyca

Je že katera bila na tem koncu? Je to za user posted image ? Zdaj je kar je danes bomo vplačali.



smo bili v seget vranjici - nekak tak ,tam glih ni plaža za otroke , smo se pa šli parkrat - kopat v seget doljni :) in je čudovito .
+ samo mesto TROGIR je prečudovito , res !

Uživajte max!

lpuser posted image

_____________________________



(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?