|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tučepi
19.4.2008 14:25:42   
Anonimen
Je katera bila? Zanimajo me predvsem hoteli in apartmaji. Je plaža primerna za user posted image , takrat bo 10mesecev. Izkušnje, prosim.

Pa hvala. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tučepi
19.4.2008 14:56:19   
rija
sem tudi sama čekirala Tučepe, ker je fenomenalna plaža, itak, da primerna za vse starosti našil mladičkov...

so pa hoteli prav dragi v sezoni user posted image user posted image

mi smo se potem odločili za Brelo, tudi ful lepa.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tučepi
19.4.2008 15:38:22   
nbiba
Mi smo pred dvema letoma bili v hotelu Alga. Suuper!! Lepa plaža, dosti sence, hotel loči od plaže le promenadna potka, ob tej potki restavracije, kafiči, slaščičarne, štanti... Je pa res, da smo zjutraj ob kakih pol osmih vedno šli nesti na plažo brisače, ker gužva je pa res, samo nas to ne moti. Hotel je velik, hrana odlična, sobe kar velike, skratka zadovoljni in verjetno še kdaj pridemo tja. Letos pa gremo v Makarsko, ki je malo pred Tučepom in prav tako podobna plaža in ostale zadeve, le da je vsega še več.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tučepi
19.4.2008 19:20:15   
Anonimen
Ja cene so pa res user posted image , sem glih prej gledala. Moram še kaj prečekirat.

V Makarski smo bili 3 leta nazaj in je res user posted image .

Hvala obema. user posted image

(odgovor članu nbiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tučepi
19.4.2008 20:26:57   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: nbiba

Letos pa gremo v Makarsko, ki je malo pred Tučepom in prav tako podobna plaža in ostale zadeve, le da je vsega še več.


To pa ne bo čisto držalo. Zdrsana plaža v Makarski se ne more primerjati s Tučepsko.

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tučepi
19.4.2008 20:28:20   
Primoza
IZVIRNO SPOROČILO: rija


mi smo se potem odločili za Brelo, tudi ful lepa.


Po mojem mnenju je vrsti red po lepoti počitnic: 1 Brela, 2 Tučepi, 3 Makarska.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tučepi
19.4.2008 21:12:13   
bamby
Baška Voda je tudi fajn in lepa. Smo bili lani tam. Le gužva je bila velika, kot verjetno povsod po Makarski rivieri.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tučepi
19.4.2008 21:15:47   
BAMBINA_
Uf, jaz se spomnim samo neznosne vročine. Natakar se je dejansko opekel na črnem pepelniku, ko ga je prijel. Mene od takrat definitivno več ne vidijo na celini, zdaj z otrokom pa še najmanj user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?