|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tudi jaz sem dodala album
22.2.2006 8:28:27   
jana30
...ampsk lansko leto ni bilo najboljše za moje rožice...je bil dež pa še user posted image smo dobili in ni bilo toliko časa.
Je pa vse bolj po domače, ker mi pač na deželi živimo in je temu primeren tudi stil.


_____________________________

Carpe diem !

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tudi jaz sem dodala album
22.2.2006 16:04:41   
Anonimen
Jana, zelo lepo, pa tudi potruditi si se morala zelo za vse oblikovanje.
A sem prav videla, da so na eni gredici encijani? Samo oni so lahko tako močno modre barve.
Pa kak lep grm srčkov... se vidi, da imate dovolj dežja!

(odgovor članu jana30)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tudi jaz sem dodala album
22.2.2006 16:13:29   
jana30
Sem komaj čakala na kak komentaruser posted image .Selena tam pa so encijani in to vsako leto lepši in cvetijo mi spomladi in pozno poleti.TVOJ vrt pa je fenomenalen, takega bi imela jaz, če bi imela svojo hišo.
Lani sem imela tudi jaz polno ricinusov, kako lepo so mi uspevali.Tudi letos jih nasadim.


_____________________________

Carpe diem !


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tudi jaz sem dodala album
22.2.2006 16:34:52   
Anonimen
Tudi pri meni je ricinus naredil ogromen grm, ga bom tudi jaz še dodala v poletno zasaditev. Je pa pri nas problem, ker mi ga polomi burja ali tramontana pa tudi večino ostalih rastlin. Če ne bi bilo tega hudiča - ja, tudi poleti zapiha - bi bile rastline v koritih ogromne.

Jaz si encijanov ne upam dat v zemljo, škoda rožic, ker bi itak šli.
Je že tako, da vsak občuduje rastline, ki mu ne rastejo. user posted image  

(odgovor članu jana30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tudi jaz sem dodala album
23.2.2006 20:43:10   
Magi*
no, jana, še jaz pohvalim tvoj vrt. je res prelep videti. kaj bi jaz dala, da bi lahko imela "tapravi" vrt. ampak, kdor z malim ni zadovoljen...velikega nikoli ne bo imel;)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu jana30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tudi jaz sem dodala album
25.2.2006 18:22:41   
sezam
Jana, res imaš lep vrt. user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam, da bom tud jaz imela nekoč svoj vrt.user posted image

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?