|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UMAG-depandansa Park
4.3.2009 15:53:40   
matejcica
Živjo,
zanima me, če je bila že katera v Umagu-depandansa Park. Namreč za 1.maj se odpravljam z družinico tja, pa me zanimajo vaše izkušnje-tako pozitivne kot negativne.
HVALA VAM!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UMAG-depandansa Park
4.3.2009 16:43:01   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: matejcica

Živjo,
zanima me, če je bila že katera v Umagu-depandansa Park. Namreč za 1.maj se odpravljam z družinico tja, pa me zanimajo vaše izkušnje-tako pozitivne kot negativne.
HVALA VAM!!!


bila sem sicer lani v umagu v punti sam tja bi res šla samo za vikend še,ker nisem zadovoljna bila...tko nič ne dogaja v umagu,v centru so štanti pa to bolj malo,kot pa sem drugje navajena,zaspano mesto...v punti pa lih 3 štanti pa ene par gostilnic,plaže niso bog ve kaj,tista plaža k je pa za otroke namenjena pa tko piha da sploh ni tam za bit..moje mnenje no,jst vem da me več ne pritegne it tja...upam da boš našla kej zadovoljivega in da boš zadovoljnauser posted image

(odgovor članu matejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UMAG-depandansa Park
4.3.2009 16:58:44   
matejcica
Hvala za odgovor,
a te lahko vprašam-kje ste stanovali? Najbolj me zanima namestitev v depandansi...

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: UMAG-depandansa Park
4.3.2009 17:07:45   
Taanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: matejcica

Hvala za odgovor,
a te lahko vprašam-kje ste stanovali? Najbolj me zanima namestitev v depandansi...



ja vešda...stanovali smo v vili viktoriji to mi je bilo edino všeč,lepo urejeno,dovolj veliko,udobno pa še bazen ima..če bi bilo po moje bi bila več v vili kot pa na plaži,ker nimaš nič od umaga no-dolgcajtuser posted image ..sej tko za vikend če greš je ok,da grem mal na otročko plažico k je lepo urejena,če boš imela to srečo da nebo pihalo..mi je nismo imeli,kr je ta plaža lih tko na tej točki k ti piha iz vse smeri..men osebno je rabac velik bolj všeč al pa krk naprimer-baška..nekaj predlogov,da neboš razočarana nad umagom kot sem bla jstuser posted image

(odgovor članu matejcica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UMAG-depandansa Park
4.3.2009 17:08:55   
Taanikaa
aja pa še to-umag je ful drag,velik jih je tud reklo da je eno izmed najdražje mesto..

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?