|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ - barvna slikica
6.9.2004 9:06:26   
Teja...
Pozdravljene!
Izvedela sem, da obstaja 3D ultrazvok, kjer lahko dobiš tudi barvno fotografijo dojenčka v trebuhu. Tega si zelo želim, zato me zanima, če katera ve, kje se bi to dalo dobit in kolikšna je cena - sem iz Maribora!
Lep pozdrav!
Teja in :duda:(23t,4/7)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   UZ - barvna slikica
6.9.2004 9:23:12   
monika2004
Zdravo!!! Prvič slišim za to!!! Lepo nosečnost ti želim!!

(odgovor članu Teja...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   UZ - barvna slikica
6.9.2004 9:40:46   
Jančika_
Tole ti sicer ne bo pomagalo, pa vendar - vem, da to dela nekdo na Korčuli (če greš kaj na morje, hihi), pa v Angliji maš tega kolikor hočeš. Pri nas pa ne vem, še nisem slišala.

(odgovor članu Teja...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   UZ - barvna slikica
6.9.2004 9:59:57   
puncica
Evo to si preberi pa premisli:
http://med.over.net/phorum/read.php?f=117&i=7971&t=7971
Mislim da pri nas še 3d uz ni, mislim pa da je v zagrebu al nekje na hrvaškem.

(odgovor članu Teja...)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   UZ - barvna slikica
6.9.2004 10:01:49   
puncica
ne 3d, 4d še ni :)-

(odgovor članu Teja...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   UZ - barvna slikica
6.9.2004 10:05:43   
Anonimen
Meni so ga naredili, tako barvnega kot 3D, kar skupaj z rednim pregledom na kliniki v Trstu. Cene ne vem, ker sem tam zavarovana.
Sicer pa tako, s prve roke, tak pregled nima kakšne bistvene koristi razen te, da je lepo videti. Vse parametre zdravnik vidi tudi z navadnim UZ, če je le ta dovolj natančno izveden.
Meni so navadni UZ delali v treh rundah /en dan/ skoraj dve uri in potem na koncu je ginekologinja vklopila še 3D sondo in mi pokazala plod in naredila slikico. Če mene vprašaš, bi si raje privoščila en dober samoplačniški navadni UZ pri kakem ginekologu, ki se res potrudi.

Če te zanima, kako izgleda taka slikica, jo lahko najdeš v mojem albumu.
lp

(odgovor članu Teja...)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   UZ - barvna slikica
6.9.2004 20:35:44   
filipinka
Zdravo!
Slišala sem, da je 3D UZ v Mariboru na gin. odd., tam spodaj, kjer te sprejemejo, če prideš s kakimi težavami. Povedala, pa mi je ena oseba, ki ga je tam imela. če lahko dobiš slikco pa ne vem!
V. in :duda:

(odgovor članu Teja...)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   UZ - barvna slikica
6.9.2004 21:42:46   
Annny
OOOOO Selena, Gabrielova slikica mi je tako všeč(((-:
Te lahko vprašam nekaj izven konteksta? Gabriel je namreč prelepo ime- zanima me, kako ga boste klicali 'po domače'? Zamislila sem si namreč, da mora ime imeti kako 'okrajšavo', ampak pri Gabrielu res ne vem...Hm, imaš morda kak predlog?
LP

(odgovor članu Teja...)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   UZ - barvna slikica
7.9.2004 7:09:16   
Anonimen
Joj, mislim, da ga bomo klicali kar Gabriel. Nimam kake posebne ideje, vem samo, da ne želim, da bi ga kdo klical 'Gabri', ker je to italijansko žensko ime.

Mogoče bi MOYCA dala kak nasvet, sem že pred meseci videla, da ima njen sinček enako ime. Pa še tako lepo okrogel je, da tudi sama upam, da Gabriel=vseradojedec :).

(odgovor članu Teja...)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   UZ - barvna slikica
7.9.2004 13:35:03   
Annny
((((((-:

(odgovor članu Teja...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?