|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uhani-kdaj?
10.4.2008 19:40:03   
Bojananika
Ojla.

Imam eno vprašanje. Moja tamala bo drug mesec stara  dve leti pa bi ji rada dala ušeska preluknjat-za uhančke. Ne vem, a je že čas za to ali ne?

Kako je  s tem pri vaših pikicah?

Hvala za odgovor in bodite v cvetju!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 19:48:22   
Samrela
Ne vem... jaz jih ji bom dala šele takrat, ko in če si jih bo sama zaželela. Meni uhani na majhnih punčkah niso všeč. To je moje mnenje.

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 19:48:46   
Udb
No, zdaj  jih boš pa slišala! So bile že parkrat tu debate na to temo.

Torej, jaz osebno sem jih dobila pri 3 letih. In to se mi zdi čisto OK - sem jih hotela imeti. Pri 2 mi je še malo zgodaj.

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 19:50:21   
Samrela
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=211891&mpage=1&key=Uhani&#212658

Ja, tule je samo ena od mnogih debat na tole temo.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 19:52:44   
Putka
Čim kasneje, pa še to če si otrok izrecno želi. Zame čisto nepotreben poseg v otroško telo.

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 19:59:33   
valentina2006
Moja punca je bla stara 5 let pa se še kr ne morm odločt. Odlašamo...

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 20:09:46   
Špacka
IZVIRNO SPOROČILO: Bojananika

Ojla.

Imam eno vprašanje. Moja tamala bo drug mesec stara  dve leti pa bi ji rada dala ušeska preluknjat-za uhančke. Ne vem, a je že čas za to ali ne?

Kako je  s tem pri vaših pikicah?

Hvala za odgovor in bodite v cvetju!user posted image



Ne.


(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 20:09:48   
suzanamai
Ne vem... jaz jih ji bom dala šele takrat, ko in če si jih bo sama zaželela. Meni uhani na majhnih punčkah niso všeč. To je moje mnenje.


Točno tako. Me je kar groza ko pomislim, kako bi ji duduce od uhančkov pritiskale zadaj.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 20:11:44   
ZARA
Moja pupa je stara 4 leta in nič ne omenja, jst pa tudi molčim. Bo že, če bo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 20:13:04   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja pupa je stara 4 leta in nič ne omenja, jst pa tudi molčim. Bo že, če bo.


enako

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 20:15:10   
Rubin.
Uhani-kdaj?
 
Ko bo dovolj stara, da si jih bo sama dala delat.


(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 20:55:18   
Bojananika
Upsi, sem dregnila v osje gnezdouser posted image Hvala za odgovore, so mi pomagali.
Ravno zato sem vprašala, ker je to moj prvi otrok in nisem vedela, kaj in kako. Vidim pa, da imajo uhane tudi dojenčki.
Zaenkrat bomo še malo počakali. Sem pač pristaš uhanov, zato ne vidim razloga, da jih prej ali slej ne bi imela, seveda če ji bo to všeč.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 22:06:20   
*jasminika*
eni dajejo že pri 1 letu..mi smo našemu dali ko je bio 2 letiuser posted image ...in mi ni žal

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 22:06:24   
Petraa
Najbolj so mi grdi majhni otroki in uhani.Pa še starši niti ne pomišljajo da jih v vrtcu potegujejo za uha in v igri otrok lahko prime uhan in adijo uho,no ne glih dobesedno ,ampak glih ne

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 22:44:37   
kaja02
vsak po svoji presoji!

moja dečva je stara 6 let in si je vedno želela uhane že od 3 leta, pa si jih ni upala nardit luknjic. vsake toliko časa sem jo peljala na njeno željo k zlatarju pa si ni pustila, pred kakšnimi 14 dnei je zopet izrazila željo sem jo peljala in sedaj jih ima. Mislim pa da je mal botrovalo tudi to, da jih imajo vse punčke in njene prijateljice v okolici.

zato ko se bo sama odločila zanje, brez obljub in prigovarjanja, je dovolj stara zanje !

pa lep pozdrav!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 22:47:55   
lelaval
Upsi, sem dregnila v osje gnezdo


Tako nekako - lahko pričakuješ več negativnih kot pozitivnih odgovorov.
Ampak vsem niso enake stvari všeč, zato smo na svetu različni ljudje.
Jaz sem svojima obema dala - starejši mesec pred 1. RD, mlajši pa 1 mesec po 1. RD. Meni je všeč, puncam pa tudi. Od starejše kolegice pa bi imele uhane, pa jih je strah, da bo preveč bolelo.
Bodi pa pripravljena, da ji vsak zlatar ne bo želel naredit luknjic.

Če pa te še kaj zanima, komot vprašaj - na ZS, da ne bova preveč popljuvani user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Bojananika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 22:48:30   
Anonimen
Imam eno vprašanje. Moja tamala bo drug mesec stara  dve leti pa bi ji rada dala ušeska preluknjat-za uhančke. Ne vem, a je že čas za to ali ne?


Po moje ne.

(odgovor članu Bojananika)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Uhani-kdaj?
10.4.2008 23:37:27   
Marogica
Se mi zdi prav grdo, če imajo dojenčki ali majhne punčke uhane. Pa še gre za poseganje v "intimo" človeka, se mi zdi. Tudi otrok je svoja osebnost...naj izrazi takšne želje sam, ko mu bo..saj je njegovo telo, ne tvoje...

Se mi zdi absolutno mimo in neestetsko.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Uhani-kdaj?
11.4.2008 0:00:43   
kofetek2010
Kdaj?

Nikoli.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Uhani-kdaj?
11.4.2008 7:38:12   
Lenny
Imam dva fanta, tako da .... za zdaj nobenih želja z njune strani user posted image  Po drugi strani pa moja izkušnja - ker so bili uhani mami všeč, sem jih dobila pri 5. letih. Mene so ves čas motili in ko sem bila dovolj stara, da sem uveljavila svojo voljo, jih nisem več nosila. Luknjice so zdaj zaraščene in jih prav nič ne pogrešam. Zgolj v razmislek - to je razlog, zakaj svojim otrokom ne bi dala preluknjati ušes. Kaj si bodo pa sami izmislili - hvala bogu je do takrat še nekaj časa user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Uhani-kdaj?
11.4.2008 9:32:27   
KIKI****
Jaz sem jih dobila ko sem imela 11 let ker me je bilo prej grozno strahuser posted image

Hči jih pa ne sme imeti, čeprav si jih grozno želi (marca jedopolnila 3 leta), zaradi endokarditisa.
Pa smo se olepo dogovorili, da "če" bodo  kardiologi omenili da ji lahko damo, potem jih dobi, ko je ne bo strah in ko bo to resnično želela. D>obila jih je za darilo za krst in jih ima za spominuser posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Uhani-kdaj?
11.4.2008 12:12:40   
mayci
Jaz tudi nisem ravno pristaš mičkenih otrok in uhanov (ja, tudi kakšen fantek se najde vmesuser posted image ).
Se mi zdi, da mora otrok sam želeti tako stvar, ko je dovolj velik, da to sam izrazi. Prej mi pa ni....

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Uhani-kdaj?
11.4.2008 12:42:40   
Naja30
Se strinjam z vsemi, da ko si otrok sam zaželi uhane, naj jih dobi.In predvsem mora biti toliko star, da ve KAJ si želi.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Uhani-kdaj?
11.4.2008 18:06:51   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Se strinjam z vsemi, da ko si otrok sam zaželi uhane, naj jih dobi.In predvsem mora biti toliko star, da ve KAJ si želi.



Kdaj pa je to?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Uhani-kdaj?
12.4.2008 22:57:09   
Tonchka
Vsak po svoje, ampak meni uhani (in podobno okrasje) na otrocih niti malo ni všeč in jih svoji pupi gotovo ne bom natikala gor.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?