|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uhani ;-(
28.8.2008 21:27:12   
tt79
Pozdrav!

Trenutno sem  v veliki dilemi, kaj naredit...sama sem zelo velika ljubiteljica uhanov, menjam jih vsak dan glede na obleko, v zbirki jih imam kar nekaj....

imam pa tudi 2leti in 3mesece staro hčerko, ki ji je ta zadeva na mojih ušesih čedalje bolj všeč. Vsako jutro, ko jo peljem v vrtec se mi joče, da želi uhane, popoldan mi teži zanje, meni pa so uhančki na tako malih deklicah enostavno grdiuser posted image  in sem mnenja da malim punčkam ne pašejo.(pa ne govorim o visečih uhanih, pri malih otrocih mi niso všeč ne delfinčki, ne srčki ne bunkice....nič)

No počasi imam zadost vsakodnevnega tezenja o uhanih ampak čez sebe ne morem in ne morem se prepričat, da bi ji dala naredit luknjice...
Kaj pa menite ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uhani ;-(
28.8.2008 21:34:25   
Anonimen
Kaj pa menite ve?


Meni niso vsec.

Ce so njej in ce bi jih na vsak nacin rada, pejta naredit luknje in naj jih nosi.

(odgovor članu tt79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uhani ;-(
28.8.2008 21:48:38   
Anonimen
Meni tudi niso všeč na tako malih puncah. Kaj pa če bi ji povedala, da so uhančki samo za velike punce, in da če si jih bo za npr. 8. rojstni dan še želela, jih bo dobila takrat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uhani ;-(
28.8.2008 21:49:36   
Felicita
na tok majhni mi niso všeč. mogoče mogoče kakšni res drobčkani, ampak jaz ne bi dala.
Ti ji povej, da je to za velike punce in da jih dobi npr ko bo šla v šolo.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uhani ;-(
28.8.2008 22:00:11   
Spark
Moja jih je tudi hotela imeti nekje pri 2,5l. Pa sem ji nekako demonstrirala, da jo bo v zlatarni špiknila v ušesa, in sem jo zraven malo uščipnila, in je rekla, da jih ne želi. A sem zlobna? No, vsake toliko časa me vpraša, če ima lahko uhane, in ji odgovorim, da lahko greva v zlatarno in da jo bo špiknila, pa je mir.  

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uhani ;-(
28.8.2008 23:09:01   
ribica.
sploh ni važno kaj mislimo me. Saj veš, ene so proti, ene pa za. Jaz sem jih moji mali dala delat pri letu in pol. Problemov nisva imeli.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uhani ;-(
28.8.2008 23:29:37   
Nončika
Ene smo na eni strani, druge na drugi strani. v moji okolici majo čisto vse deklice uhančke že pri 1letu. moja jih je dobila pri 1,5l. brez problemov. ima pa ene čisto drobcene zlate uhačke. ne nosim ne kiča, ne visečih uhanov.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uhani ;-(
28.8.2008 23:34:14   
Lunc_a
Sama veš,če je ok ali ni.Glede na to,da sprašuješ,dvomiš torej še počakajte.
Če te pa zanima mnenje,mi je zelo grdo na tako majhnih otrokovih

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uhani ;-(
28.8.2008 23:57:03   
Anonimen
Pri nas jih dajo deklicam že takoj prvi teden po rojstvu ( medicinske). Meni pa to ni niti slučajno všeč. Moja tašča je sicer težila tam do ko je bila mala stra 1 leto in pol, sedaj se je HB ohladila.

Zate ti svetujem, če si jih deklica želi in če si mnenja da je to o.k. ji pač ustreži. Saj jih potem še vedno lahko da ven in tisti luknjici na ušesih sta tako majhni da ni big deal.

(odgovor članu Lunc_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 0:15:00   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Kaj pa menite ve?


Meni niso vsec.

Ce so njej in ce bi jih na vsak nacin rada, pejta naredit luknje in naj jih nosi.


SE strinjam. Mogoče bi dodala samo to, da ne da mi niso všeč, to mi je GRDO.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 7:59:51   
oka
 Kaj pa vem, jaz bi imela pomislek zaradi vrtca. Naša vzgojiteljica nam na vsakem sestanku močno odsvetuje uhančke pri punčkah, saj lahko mimogrede pride do nesreče. 

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 8:00:14   
barika
Meni osebno ni všeč.
sem jih pa jaz dobila v OŠ, pa se mi je vse vnelo in zagnojilo, pa potem sem šla v SŠ še enkrat na led in se je stvar ponovila.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 8:03:26   
melanija
Jaz sem mnenja da ji ustreži, če si jih tako želi, ker takim malim se zelo hitro luknjica zarase, če jih ne bi hotela več nositi.

Moji dve hčeri jih imata obe, na njihovo željo. Dala pa sem jim jih pri 2,5. Sem pa jima obema povedala da bo malo bolelo in da bosta najprej morali imeti medicinske in šele nato tiste ki si jih želita.

Od svakinje hčera jih je tudi dobila mislim da pri 4 letih - na njeno željo, potem pa po določenem času so jih zgubili, pa niso takoj dali drugih noter in se ji je luknjica takoj nazaj zarasla. No letos bo imela 8 let in so ji ravno prejšnji teden ponovno delali luknje.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 8:59:05   
anitaz
Uf, meni je to tudi grdo na otrocih. Če bo želela, si jih bo šla sama preluknjat, ko bo dovolj stara za to.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 9:08:31   
blaža
Jaz bi probala tako, da bi ji kupla kako bižuterijo ali otroške uhančke, da so samo na klips in bi si jih po mili volji dajala čez dan gor in dol in se z njimi poafnala kolikor bi jo bila volja.
Jaz sem tudi mami težila, in mi je pri treh letih  dala naredit luknjice. Jaz imam na srečo dva fanta in upam, da ju to kasneje prime ali pa sploh ne ( moj mož ima na enem ušesu tri uhane). Poznam pa eno mamico, ki si je dala preluknjat uho in je pol imela velike komplikacije in še veliko estetskih operacij. Uho ima veliko točk, ki so pomembne in ni priporočljivo povsod luknjat. On je dobila bulo in sedaj, ko so to odstranli, ji manjka en kos ušesa. Ni vedno tako, jaz pa ne maram reskirat. Bomo še vidli, kako bo s tem pri nas. Pa itak, da če bo, me verjetno ne bosta vprašala in zadovoljna bom, če bo uhan samo na ušesuuser posted image .

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 9:09:48   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Jaz bi probala tako, da bi ji kupla kako bižuterijo ali otroške uhančke, da so samo na klips in bi si jih po mili volji dajala čez dan gor in dol in se z njimi poafnala kolikor bi jo bila volja.
.


To ni slaba ideja. Za začetek....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 10:20:30   
Nika v službi
Točno to sem hotela sama napisat. Meni so uhani všeč, jih tudi sama nosim, na otrocih so mi pa grdi.

Tudi sama sem si kot otrok želela uhančke in so mi potem kupili take, kičaste, da sem se igrala z njimi in si nekako potešila tisto željo.

Prave sem nato dobila v 7. razredu OŠ.

Jaz svoji punčici ne bi dala uhanov, če bi jih želela - ker so mi grdi in ker se lahko zgodi nesreča med igro, športom...

Stvar bi ji razložila in ji obljubila, da jih dobi, ko bo večja.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 10:28:56   
aprilčica07
Sama sem tudi velika oboževalka uhanov in si jih menjavam skoraj dnevno:):):)

na mičkenih otročkih mi pa to ni niti najmanj všeč.. meni so  nardili luknje ko sem bla stara 10 let,  na mojo željo.. nevem no, za tako male otroke se mi nekako ne zdi, da imajo uhančke..

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 10:54:40   
BarbaraE
Moja hčerka si tudi želi uhančke, ampak sem sama mnenja, da še ti ta prave starosti. In sem ji enostavno razložila, da je še premajhna in da to tudi boli. In tako sedaj vsem razlaga, da ko bo pa večja, da bo imela uhančke. Sem se pa pozanimala v Zlatarni CE in oni delajo šele od 5. leta starosti dalje. No, vsaj tako je meni povedala, kar se mi zdi čisto OK, da imajo starostno omejitev. Sama sem uhane dobila v OŠ, mislim da v 1. razredu.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 11:30:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 11:39:59   
Felicity
Jaz ne bi popustila. Pri taki starosti ni šans, da ji dam delat luknje. user posted image

Razloži ji da je to za večje deklice. Če druge punčke s katerimi se druži (njene starosti) nimajo uhanov ji reči da jih tudi druge nimajo (če jih ima veliko, raje ne).

Magari, da pomaga, daj si tudi ti dol uhane za kakšen teden, mogoče jo mine.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 11:42:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 11:43:38   
glen
Meni na tako malih otrocih uhani niso všeč.
V našem vrtcu jih niti ne dovolijo.Sošolka od moje punčke jih ima(4 leta)pa so ji starši morali dat dol, no vsaj za v vrtec.
Vem pa da v nekaterih vrtcih uhane dovolijo


(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Uhani ;-(
29.8.2008 11:45:35   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija
1. uhani na tako majhnih punčkah so naravnost nagravžni
2. v ušesu je veeeliko akupunkturnih točk in en zlatarček, ki se mu niti približno ne sanja kje so, bi pač prepiknu tam k bi priletelo

Poslušajte strokovnjakinjo za estetiko in akupunkturo, gospo Lukrecijo. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
29.8.2008 12:07:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?