|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
20.3.2008 15:33:07   
modrooka
Septembra, ko bomo dopustovali, bomo imeli 3-letno hčerko in 3-mesečnega dojenčka.

Primerjam apartmaje Sol Polynesia ali Sol Stella Maris pa ne najdem nič otipljivega. Kaj so vaše izkušnje? Kje so lepši aparmaji, kakšna je razlika med njimi, kje je lepša plaža, več igral za otroke,...

Hvala za vse informacije!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
20.3.2008 16:05:55   
JAPE
Tudi jaz se zanimam za ti dve lokaciji, čeprav se mi zdita kar precej dragi.
Ali je v teh apartmajih veliko Slovencev tako, povprečno? In kakšni so tam kaj domačini do Slovencev?

Vsaka izkušnja dobrodošla!

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
20.3.2008 18:12:25   
ona
am sva bila z mojim eno leto,še brez otrok in vse pohvale,od plaže,kjer je sicer veliko igral,pa do urejenosti in postrežbe!Vsekakor dosti boljše kot kjerkoli v Dalmaciji,tako,da jaz,če bom letos kam šla,bom verjetno tja v kakšen apartma!
Smo pa bli v temu hotelskemu naselju,v apartmaju s klimo!
Slovencev je tudi dosti tam,tako,da se počutiš kot domauser posted image
Domačini so do nas zelo prijazni,vsaj do nas so bili na vsakem vogalu!user posted image

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
20.3.2008 19:20:40   
* Mateja *
Pejte v Istrske vile, če mate dovolj financ, tam je lepo. pa plaža je lepa! Sol stela marisje blizu istrskih vil in hodiš lahko na isto plažo. So tudi igrala za otroke, pa tele plačljive fore ala trampilin,... Vodni športi so tudi.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
20.3.2008 19:37:55   
Barbs
Stella Maris.user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
20.3.2008 20:01:32   
modrooka
IZVIRNO SPOROČILO: Barbs

Stella Maris.user posted image


Kakšne so prednosti?

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
20.3.2008 20:05:31   
janca
Moje mnenje te verjetno ne bo razveselilo. Poleti ne bi šla niti pod razno več v Umag. Bila sem samo enkrat pa  je bilo pod kritko. Na plažah dren, morje umazano. Naj ti pa povem, da grem pa vsako leto v Umag za prvomajske praznike. Nas gre 8 družin in je to naše druženje in kofetkanje pa dolgi sprehodi.
Če imaš malo več pod palcem naj ti povem, da so lani renovirali bivše bungolove in jih spremenili v vile v Stella marisu. Ko sem bila v Umagu za krompirjeve počitnice, sem si jih šla ogledat. Na zunaj zelo zelo enkratni, vendar je tudi cena temu primerna. Je pa vse odvisno kaj pričakuješ od dopusta. No, če greš za majske praznike se vidimo v Sol Polyinesii user posted image

(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
20.3.2008 23:07:31   
rija
jaz tudi priporočam istarske vile user posted image

smo bili lani v jeseni in se bomo vrnili letos spomladi in če bog da, tudi jeseni user posted image  super zrihtano user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
21.3.2008 7:27:46   
luka jan
Bila sem na obeh destinacijah in ti Polynesio res odsvetujem. Apartmaji so neurejeni, umazani, prav tako okolica. Pa še daleč je do kamorkoli. Za otroke je še kar nekak poskrbljeno, čeprav je odvisno kje dobiš apartma, ker jih je tam en mali miljon.
Stella maris je boljši, apartmaji so lepi, čisti, prav tako okolica. Pa še blizu centra Umaga je, enih 15 minut hoje pa si tam.
Ti pa tudi jaz priporočam Istrske vile v katerih še sicer nisem bila, imam pa rezervirane za prvomajske praznike. Komaj čakam.
To kar sem od teh vil vidla pa zgleda fenomenalno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
21.3.2008 8:22:16   
ella2006
A je katera že bila v hotelu Sol Garden Istra v Umagu.
Ker nismo dobili za 1 maj hotel Falkenstainer v Zadru, smo vzeli ta.
Prosim za kakšno mnenje.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
21.3.2008 9:22:02   
modrooka
Luka jan,

vidim, da dobro poznaš situacijo, zato si ti bom drznila postaviti še par vprašanj user posted image :
mi gremo dol v začetku septembra, ko bo najstarejša hčerka stara 3 leta in pol, najmlajši dojenček pa bo 3 mesece. Za sabo bomo imeli eno prenosno posteljico, torej bi potrebovali še eno ležišče za najstarejšo in spalnico za naju.
Gledam apartmaje in so različni: 1/3 in 1/4 sta oba velika 28m2. Kakšna je potem razlika in katerega je bolje vzeti? Izbiram med tema dvema. Pa zanima me še ali je bolje biti v apartmajih blizu morja ali bolje bolj v notranjosti. Kje je več sence? Dve leti nazaj smo namreč bili v apartmajih brez klime v Puli in smo se cel dan kuhali na soncu, saj je cel dan pripekalo dorekt v apartma. Tega res ne bi rada spet doživela...
Sem pa videla tele Istrske vile in so res prekrasne, ampak letos žal predrage za naš družinski proračun, saj smo ravno zamenjali avto user posted image . Mogoče naslednje leto.

Hvala že vnaprej za vse informacije! user posted image

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
22.3.2008 9:35:43   
karamela
ella- mi smo bili lani v tem hotelu za 1 maj. Z eno besedo - bili smo navdušeni. Hotel lepo urejen,  sobe prostorne z balkonom, zraven oz malo naprej otroška igiršča, ponudba vrhunska, uslužnost osebja maksimalna, notranji bazen je sicer malo majhen za moje pojme, vendar je tudi lep zunanji bazen, otroške animacije, aja pa zastojn play station.(moj sine zdej vedno reče, da bi šel tam kjer imajo play station)user posted image  .... Ti res priporočam..

Se pa strinjam s predhodnico.  meni osebno je Istra oz. v tem primeru Umag idealna destinacija za 1. maja (veliko otroških igral, možnost sprehoda, športnih aktivnosti), pa še dokaj blizu. Kar se pa samega morja tiče jih pa ni čez otoke, tako da poleti gremo vedno na otoke... že kar 6 let zaporedoma na Pag.

V apartmajih nisem bila notri, od zunaj zgledajo kr luštni....

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
25.3.2008 21:43:41   
janca
Mi smo bili za krompirjeve počitnice. Bili smo sicer v depandansi in ne v hotelu. Sobe tko no, smo bili že v veliko boljših. Hrana zelo dobra in pestra izbira. Prijazno osebje.

(odgovor članu ella2006)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
26.3.2008 14:26:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu janca)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
26.3.2008 14:42:49   
honey
Sicer ne poznam ne enih ne drugih apartmajev oz. hotelov od znotraj, vem pa, da so eni v smeri proti Katoru (pa ne vem, kateri so), ki so bili lansko leto zgrajeni. Že 30 let hodim v Umag na morje (pač imamo tam zastonj bivanje) in moram reči, da v Stella Maris ne stopim živa več - sploh pa ne z otrokom. Tam je tisti zaliv, ki je svinjski kot user posted image , izven zaliva so pa skale, tako da otroka še niti spustiti ne moreš na plažo. Tako da mi hodimo že kar par let v Katoro, kje je pa super plaža - lahko si na betonu, lahko si na kamenčkih ali pa v senci pod borovci. Voda sicer ni biserno čista kot na otokih, ker je pač precej trave, se pa da rešit, da greš v bazene, ki so sicer rezervirani za goste - ja, bravo jaz, Polynesia pa še nekaj, tako da se da rešit. Jaz sem zelo zadovoljna in naš mali tudi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
27.3.2008 8:02:20   
ella2006
karamela - hvala za info

auroraa - lani so bili prijatelji aprila v teh depandansah in so bili razočarani, ker so sobe male.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
27.3.2008 20:06:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ella2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
31.3.2008 15:23:54   
Anonimen
mi2 s prijateljico sva ble v sol garden istri v hotelu, in imava samo pohvale, sobe so ble full velike, kopalnica prav tako,sef, postelja 2x2 pa kavč, pa balkonček, lcd tv, hrana full dobra, super fitness+ savne, notranji bazen malo mejhen, ampak ql...sva se mele full fajn...user posted image majo pa tut na drugi strani neke družinske sobe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
3.4.2008 11:36:19   
JAPE
Mene pa zanima kakšna je tukaj v Umagu plaža? In kakšna naprimer, drugje v istri ( Medulin, Pula, Poreč,...)
In koliko stran so apartmaji Sol Stella Maris oddaljeni od plaže...in koliko od mesta?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Umag - Sol Polynesia ali Sol Stella Maris
6.9.2010 10:54:27   
amy81
Se bom kar sem priključila z vprašanjem, čeprav tema že dolgo ni bila aktivna :)
Mi gremo zdaj v stella maris in smo vzeli polpenzion, pa me zanima kako zgleda večerja? Za zajtrk so verejtno namazi, kakšen grez na mleku za otroke, za večerjo pa res ne vem,.... tisti ki ste že bili, prosim če mi poveste izkušnje!? Hvala

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?