|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umetna oploditev v Avstriji
8.4.2014 13:55:09   
maj4
Že kar nekaj časa me ni bilo na tem čvekalinku. Vmes je bilo par neuspelih umetnih oploditev in s tem tudi razočaranj... Vendar nismo še obupali! Odločitev je padla in srečo gremo poizkusiti še v Avstrijo. Punce, mi katera ve povedati kateri centri za neplodnost so tam dobri oziroma ima kakšna že izkušnje z Avstrijo? Za odgovore vam bom zelo hvaležna. user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umetna oploditev v Avstriji
8.4.2014 14:31:29   
lastovica
Z mojim imava namen it v Graz, v kolikor bo ta mesec njegov izvid spet nula in se z morebitno biopsijo ne bo nič našlo.
Še link http://www.kinderwunsch-institut.at/

(odgovor članu maj4)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umetna oploditev v Avstriji
14.4.2014 12:28:05   
Anonimen
Pozdravljene!

Mene pa zanima, če mogoče katera ve, kako je z rednimi postopki, ne samoplačniško? Fant je zaposlen v Avstriji in jaz sem zavarovana preko njega, ker sem brezposelna. 2 postopka sem dala tukaj čez, neuspešno. Zdaj bi pa rada gor poskusila in ne vem na koga se obrnit. Za katerokoli info sem vam hvaležna. user posted image

(odgovor članu lastovica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umetna oploditev v Avstriji
14.4.2014 14:18:43   
Anonimen
V Avstriji nosiš 30 % stroškov postopka, kljub temu, če si zavarovana oseba. Tukaj je link, kjer imaš zneske in tudi zakonska določila (kdo gre lahko v postopek, kaj postopek krije, v kolikor se v postopku uporabijo semenčice darovalca ima otrok po svojem 14. letu pravico izvedeti kdo je njegov biološki oče, maksimalna starost v postpoku, ....)

http://www.netdoktor.at/familie/kinderwunsch/ivf-kosten-5356

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?