|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umik teme
10.1.2010 12:11:40   
Jerneja_

Tema o pomoči uporabnici je umaknjena. Prosim vas, da ne odpirate novih tem.

Ali uporabnica potrebuje pomoč bo presodila sama oz. njeni svojci!

Dvomim, da kdo izmed nas uporabnikov portala uporabnico tako dobro pozna, da bi lahko javno izražal svoja mnenja o tem ali potrebuje pomoč ali ne?

Na nekaterih temah je bila tudi uporabnica nekoliko netaktna in ni pisala ravno prijaznih sporočil, prosim vas, da se ne zapletamo ponovno v nek klopčič iz katerega ni razbrati prave rešitve.

Natolcevanja, obdolževanja, izražanje takšnih in drugačnih mnenj ne bo pomagalo ne vam ne njej.

Za vsa pojasnila pišite na mail pomoc@ringaraja.net

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umik teme
10.1.2010 18:43:01   
benika
Na nekaterih temah je bila tudi uporabnica nekoliko netaktna in ni pisala ravno prijaznih sporočil, prosim vas, da se ne zapletamo ponovno v nek klopčič iz katerega ni razbrati prave rešitve.


Oprosti Jerneja in vsi moderatorji ter admini, ampak grožnje s smrtjo in zastrupit6vijo NISO netaktno sporočilo ampak vse kaj drugega. Še vedno čakamo opravičilo iz vaše ali Repkine strani, glede na to, da so se uporabniki morali opravičevati Repki, pa njihovi posti še zdaleč niso bili tako nizkotni kot njeni!!!

Lahko brišete še ne vem koliko tem o njej, pozabili ne bomo in bomo vztrajali glede opravičila ali pa vsaj dostojne in verjetne razlage glede groženj.


(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umik teme
10.1.2010 18:45:20   
Kerensa*
Mene pa še vedno zanima, zakaj se sme pisati o malo manj kakor vseh uporabnicah, samo o Repki ne? Ne bom razglabljala o njenih težavah, ampak kakršnekoli že ima (če jih ima), naj si poišče pomoč zanje, če je treba, ne pa, da drugim grozi z zastrupitvijo in celo s smrtjo, kakor pravi Benika.
 
In kako naj bi se mi opravičili? "Oprosti, ker si me hotela zastrupiti?"

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:04:20   
Gina
Bi ti pisala na zs, pa ga nimaš kerensa..ali če mi kdo drug pove...nisem bila na rr danes - koga bi ona zastrupila?

< Sporočilo je popravil Gina -- 10.1.2010 21:05:03 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:06:20   
viroza
Kje pa je spet dogajalo? Nisem nič zasledila.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:08:24   
Gina
Na temi minljivost življenja na čveku poglej njen izpad, očitno pa to ni vse.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:09:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Bi ti pisala na zs, pa ga nimaš kerensa..ali če mi kdo drug pove...nisem bila na rr danes - koga bi ona zastrupila?


gina, daj, forvardiraj mi tole potem user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:14:09   
Gina
Drugače sem jaz tista, ki jo je Repka hotela zradirat s sveta za novo leto in mi je obilno grozila z raznoraznimi zadevami. Forvardiram ti lahko nekaj strani groženj z njene strani, v kolikor si pravnica. Če je danes ponovno kaj letelo name, bi to resnično rada vedela. Katerakoli uporabnica - prosim!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:18:54   
Jerneja_
Ponovno vam sporočam, da je bila tudi uporabnica obveščena o neprimernosti njenega pisanja na različnih temah na forumu.
O tem kako uredništvo portala lahko pomaga se še posvetujemo.

Hvala za razumevanje.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:19:22   
rija
nisem končalauser posted image

ti pa lahko koga priporočam, ki je v teh zadevah domačuser posted image

upam, da nisi pozabila shraniti napisanega user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:22:35   
Gina
Zanima me, ali ste dolžni dati prijavo, če človek grozi s samomorom (in očitno potrebuje zdravniško pomoč), hkrati pa grozi nekemu vašemu uporabniku?

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:23:37   
Jerneja_
Temo na Čvekanju smo umaknili v Arhiv, dokler se zadeva ne razreši.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:28:43   
Gina
Bom še tukaj vprašala:

Ženska je očitno več kot 10 dni mlela kaj naj hudega nekomu naredi, kako naj mu škoduje,... a potem menite, da je stvar urejena, če se tema briše?????????

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Umik teme
10.1.2010 21:34:11   
Jerneja_
Gina ravno pišem odgovor na vaš ZS.

Tudi javno mletje na tej ali drugi temi ne bo prineslo rešitev, temveč novo slabo voljo in nesoglasja.

Sem napisala, da primer ne bo ostal na mrtvi točki. Vse objave, ZS, maili so posredovani naprej. Če ima še kdo kakšne želje po dajanju izjav lahko piše na pomoc@ringaraja.net.

Prosim, da prenehate vršiti pritisk, ker v nedeljo ob 22h zvečer ne bomo ničesar rešili.

Hvala!

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 10.1.2010 21:36:02 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Umik teme
11.1.2010 8:40:45   
muška
Kam pa je to naprej? Pod preprogo?  Res me zanima kaj to pomeni, ker se vedno piše "smo posredovali naprej" .... KAM?

Pa hvala za odgovor - če bo.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Umik teme
11.1.2010 8:46:26   
Kerensa*
Ampak jaz bi pa še vedno rada izvedela, zakaj se lahko piše o takorekoč vseh in vsem, o eni RR-ovki, ki grozi, pa ne - in tudi o tem ne smemo debatirati, kako se počuti napadena RR-ovka ter ne smemo izmenjevati mnenj o tem? Zanima me, zakaj ne, dokler je govora o (še nedokazanem, bi rekla laično) kaznivem dejanju in dokler nam ustava zagotavlja svobodo govora, v kolikor s tem nikomur ne škodujemo (in z izmenjavo mnenj zagotovo ne škodujemo)?

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Umik teme
11.1.2010 8:52:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ampak jaz bi pa še vedno rada izvedela, zakaj se lahko piše o takorekoč vseh in vsem, o eni RR-ovki, ki grozi, pa ne - in tudi o tem ne smemo debatirati, kako se počuti napadena RR-ovka ter ne smemo izmenjevati mnenj o tem? Zanima me, zakaj ne, dokler je govora o (še nedokazanem, bi rekla laično) kaznivem dejanju in dokler nam ustava zagotavlja svobodo govora, v kolikor s tem nikomur ne škodujemo (in z izmenjavo mnenj zagotovo ne škodujemo)?


Ja pač no, zato ker ne. Pa se dajte po ZS pogovarjat.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Umik teme
11.1.2010 8:59:55   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Ja pač no, zato ker ne.

Ne sprejmem takšnega odgovora, dokler z izražanjem svojega mnenja ne delam ne prekrška, ne kaznivega dejanja.
Pa se dajte po ZS pogovarjat.

Saj se. Ampak odgovor na vprašanje bi rada pa javno (ker se ne tiče samo mene).

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Umik teme
11.1.2010 9:02:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Ja pač no, zato ker ne.

Ne sprejmem takšnega odgovora, dokler z izražanjem svojega mnenja ne delam ne prekrška, ne kaznivega dejanja.
Pa se dajte po ZS pogovarjat.

Saj se. Ampak odgovor na vprašanje bi rada pa javno (ker se ne tiče samo mene).


Ajoj, v teh letih še nisi pogruntala kako to deluje? Umik, pometanje pod tepih in to je to.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Umik teme
11.1.2010 9:04:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Ajoj, v teh letih še nisi pogruntala kako to deluje? Umik, pometanje pod tepih in to je to.

Saj veš, da sem optimistka. No, čeprav na trenutke taka bolj naivna optimistka. user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Umik teme
11.1.2010 9:15:28   
oka
Draga K. kljub temu, da ni kaznivo še ne pomeni, da je prav. In tvoja pravica do debatiranja se konča tam, kjer se začne dostojanstvo nekoga drugega.
















(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Umik teme
11.1.2010 9:16:12   
Jerneja_
Tokrat pa res pretiravate na potenco!

Lahko pišete po mili volji na to tematiko, vendar mi potem ne pišite ZS jev in mailov o umiku teme in o tem, da ne ukrepamo.

Nedopustno je, da brez pravih informacij sklepate in delate zaključke.

Javno o tem kam in koga smo obvestili ne bomo pisali, vaše reakcije le otežujete reševanje problema. Če menite, da pometamo pod preprogo pa lahko ukrepate tudi sami.


Hvala za razumevanje!


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Umik teme
11.1.2010 9:17:42   
oka
Tokrat pa res pretiravate na potenco!

Lahko pišete po mili volji na to tematiko, vendar mi potem ne pišite ZS jev in mailov o umiku teme in o tem, da ne ukrepamo.

Nedopustno je, da brez pravih informacij sklepate in delate zaključke.

Javno o tem kam in koga smo obvestili ne bomo pisali, vaše reakcije le otežujete reševanje problema. Če menite, da pometamo pod preprogo pa lahko ukrepate tudi sami.

Hvala za razumevanje!



Amen.user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Umik teme
11.1.2010 9:18:42   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Draga K. kljub temu, da ni kaznivo še ne pomeni, da je prav. In tvoja pravica do debatiranja se konča tam, kjer se začne dostojanstvo nekoga drugega.





user posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Umik teme
11.1.2010 9:20:49   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Draga K. kljub temu, da ni kaznivo še ne pomeni, da je prav. In tvoja pravica do debatiranja se konča tam, kjer se začne dostojanstvo nekoga drugega.





















user posted image  BRAVO

< Sporočilo je popravil uškinamama -- 11.1.2010 9:21:14 >


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?