|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 17:57:18   
cezar
Pozdravljene, rabim eno pomoč oz. mnenje. Naša čmerla se je v vrtcu vsedla na sveže prebarvano klopco, pa tudi nihče ni vedel, da je pobarvana. Seveda ima čez celo rit črto,  prav tako je umazana tudi jaknica, ki jo je imela oblečena.

Ok, sem si mislila pač so to ene hlače in jakna, ki so uničene.

Ker mož vozi otroke v vrtec mu vsakič drugače povejo oz. mu svetujejo kaj naj naredimo.

Sedaj je celo varianta naj nesem oblačila v kemično čistilnico in naj jim prinesemo račune.

Zanima me kdo je v takem primeru odgvoren za uničeno oblačilo in kako je potrebno postopat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 17:58:57   
ZARA
Mah, kaj pa vem. Verjetno sploh ne bi težila. Ampak to sem jst.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
18.10.2010 18:02:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:04:03   
digi
Ok, jaz ne bi težila. Kaj pa, ko bo prišla cela polita s kako barvo ali čem podobnim!? Ali misliš, da se je tvoja pikica vsedla tja, ker bi se naj?! Tudi, če vzgojiteljice niso vedele, da je klop preštrihana.... Ne vem. Tvoja odločitev sicer.... Ampak jaz bi obsojala potem tebe ne pa one v vrtcu... žal.... moje mnenje ;)

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:04:46   
Anonimen
Jaz bi zatežila, če bi bila oblačila čisto nova.
Sicer pa ne, če bi že imela svojo kilometrino.

(odgovor članu cezar)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:07:06   
cezar
Saj tud jaz ne bi, samo ko jo mož pripelje v vrtec mu rečejo naj prinese račun, drugič mu rečejo, da naj nesemo v čistilnico...  Noben pa jim ni nič omenu, da sploh kaj zahtevamo.....


Ampak ne glede na vse me zanima kdo v vrtcu je odgvoren za krajo oz. za uničenje otrokovih oblačil.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:11:28   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: cezar

Saj tud jaz ne bi, samo ko jo mož pripelje v vrtec mu rečejo naj prinese račun, drugič mu rečejo, da naj nesemo v čistilnico...  Noben pa jim ni nič omenu, da sploh kaj zahtevamo.....

Ampak ne glede na vse me zanima kdo v vrtcu je odgvoren za krajo oz. za uničenje otrokovih oblačil.

Potem pa nesi v čistilnico in jim izstavi račun. Pomoje vrtec nosi odgovornost, sploh ne vem...pri nas v vseh letih nismo imeli ene kraje.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:12:40   
Anonimen
Po moje (a se lahko motim), je odgovoren vrtec.

Če imajo zavarovano, bo šlo preko zavarovalnice in to je najlažje - vprašaj jih, kje imajo zavarovalno polico in kaj piše v njej; vzgojiteljice najbrž niti ne poznajo vsebine.
Če nimajo zavarovano, se dogovarjaš z njimi in je "pravi" način stvar dogovora med vami in vrtcem.

(odgovor članu cezar)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:13:02   
digi
Nihče! Tako kot v čakalnici pri dohtaru ni nihče odgovoren. Mislim pa da lahko potem še najmanj pričakujemo, da bo kdo v vrtcu odgovoren, ker potem bi vzgojiteljice morale pazit na cote in ne na otroke. In če rečejo enkrat nest v čistilnico, drugič račun?! Saj moraš nest v čistilnico, da dobiš račun! Kje je nejasnost?! I don´t get it user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:17:51   
botrca
A če bi pa se vsedla na klopco izven vrtca bi pa komu izstavljala račun? Eh, ene pa res nimate kaj bolj pametnega za počet kot pa iskat dlako v jajcu.
Jaz ne bi komplicirala tudi če bi imel novo oblačilo na sebi, se pač zgodi saj je otrok.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:18:27   
cezar
IZVIRNO SPOROČILO: digi

Nihče! Tako kot v čakalnici pri dohtaru ni nihče odgovoren. Mislim pa da lahko potem še najmanj pričakujemo, da bo kdo v vrtcu odgovoren, ker potem bi vzgojiteljice morale pazit na cote in ne na otroke. In če rečejo enkrat nest v čistilnico, drugič račun?! Saj moraš nest v čistilnico, da dobiš račun! Kje je nejasnost?! I don´t get it user posted image

Ne vem kje je nejasnost?? Prav to sprašujem vas....Sicer pa je govora o računu novih hlač, ki so bila kupljena 14  dni nazaj...

A po tvoji logiki torej, če nekaj kopljejo na igrišču vrtca in le-to ni ustrezno zavarovano in  nekdo pade v njo ni nihče odgovoren.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:18:55   
mateja8
Če mene vprašaš za krajo in uničenje ni odgovoren nihčeč. Garderobe so dostopna mnogim ljudem in šola ali vrtec sigurno ne prevzemata krivde za krajo ali uničenje.
Jaz nikoli nisem zatežila, saj sem si vzela na znanja da se v vrtcu oblačila uničujejo in umažejo in potrgajo in podobno. Nikoli ga nisem drago oblačila in nikoli nisem jokala in se sekirala za ene hlače ali jakno. Grem v Kik po nove...... hehehehe.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:19:35   
Anonimen
Jaz ne bi komplicirala tudi če bi imel novo oblačilo na sebi, se pač zgodi saj je otrok.


Zgodilo bi se tudi, če bi šlo za odraslega - če ne piše, da je sveže barvano, se usedeš.
Potem imaš nove hlače številka 2, z vzorcem. Unikatne. V bistvu jim cena še skoči navzgor.

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:21:29   
Anonimen
Jaz nikoli nisem zatežila, saj sem si vzela na znanja da se v vrtcu oblačila uničujejo in umažejo in potrgajo in podobno.


Ja, normalnemu človeku je jasno, da se to zgodi med igro.
Kot mu je jasno, da se na sveže pleskane klopice nastavi napis - pazi, sveže pleskano.

(odgovor članu mateja8)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:21:59   
mateja8
IZVIRNO SPOROČILO: cezar

IZVIRNO SPOROČILO: digi

Nihče! Tako kot v čakalnici pri dohtaru ni nihče odgovoren. Mislim pa da lahko potem še najmanj pričakujemo, da bo kdo v vrtcu odgovoren, ker potem bi vzgojiteljice morale pazit na cote in ne na otroke. In če rečejo enkrat nest v čistilnico, drugič račun?! Saj moraš nest v čistilnico, da dobiš račun! Kje je nejasnost?! I don´t get it user posted image

Ne vem kje je nejasnost?? Prav to sprašujem vas....Sicer pa je govora o računu novih hlač, ki so bila kupljena 14  dni nazaj...

A po tvoji logiki torej, če nekaj kopljejo na igrišču vrtca in le-to ni ustrezno zavarovano in  nekdo pade v njo ni nihče odgovoren.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Uničenje cunj pa res ne moreš primerjati s telesno poškodbo. user posted image user posted image user posted image user posted image  
Če so bila oblačila draga, potem ti lahko rečem, da boš spoznala, da v vrtec sodijo poceni cote.

_____________________________

27.7.2004 Žiga,
17.9.2009, mesec prezgodaj Vita:
rojstvo: 2100 g, 46 cm
21. mes.: 11300 g, 83 cm

(odgovor članu cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:22:59   
digi
Mislila sem, da gre za račun za čistilnico... sicer pa bi jaz rekla, vredu je.... pustite, se zgodi. Glede kopanja itd. Potem otroci pa res ne bi hodili tam in takrat se ti ne bi razburjala zaradi cot, temveč zaradi hujših poškodb.

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:25:20   
digi
Jap, se strinjam mateja8. Glede napisa - otroci pa še ne znajo brat.... pa preden kdo reče, da vzgojiteljica zna.... otrok se vsede preden uspeš rečt keks.....

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:40:26   
Anonimen
otrok se vsede preden uspeš rečt keks.....


Zato bi bilo treba zaščitit takšna mesta - da pač ne nese v usta ali oči ravno sveže pleskane barve. Na jakni je še najmanj škode. Meni to ne bi bilo všeč, iz tega principa. Zato bi nesla račun za čistilnico v vsakem primeru (evo, kako se človek premisli za tren oka user posted image ) in jim povedala, naj v bodoče primerno zaščitijo mesto vzdrževanja - ne samo klopco, ampak povsod, kjer se vzdržuje. Ker otrok tudi ne zna brat, pazi, jama, a ne bo padel vanjo, če bo ustrezno zaščitena.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:45:47   
digi
Hehe, res je, hitro človek spremeni mnenje. user posted image  Ampak komu bi pa nesla račun?! Vzgojiteljici ali hišniku?! user posted image

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:47:54   
Anonimen
Najprej vzgojiteljici, če pri njen ne bi šlo, pa ravnateljici.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:55:36   
digi
Hm, vidiš še razumem, da bi težila, ampak vzgojiteljici? Kdo je odgovoren za pleskanje klopi?! Kdo je odgovoren, da svoje zadeve zaščiti?! Hišnik. Torej bi moral hišnik nastaviti tablo.... ha ha... Mah vidiš.... zadeve so smešne.... Jaz ne bi težila..... ampak vsak po svoje user posted image


_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:56:04   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: digi

Nihče! Tako kot v čakalnici pri dohtaru ni nihče odgovoren. Mislim pa da lahko potem še najmanj pričakujemo, da bo kdo v vrtcu odgovoren, ker potem bi vzgojiteljice morale pazit na cote in ne na otroke. In če rečejo enkrat nest v čistilnico, drugič račun?! Saj moraš nest v čistilnico, da dobiš račun! Kje je nejasnost?! I don´t get it user posted image


točno tako- pri nas je vzgojiteljica prav rekla- mi čuvamo otroke, ne pa igrač in oblačil.

Sicer se maksimalno trudijo, se je pa tudi že zgodilo, da je nekdo vzel njene hlače in jih nikoli vrnil, pa da je kapa izginila in še kaj in enkrat celo čevlji, ki so se potem čudežno vrnili- ampak tako pač je - meni se kdaj opravičijo pa jim samo povem, da mi je bolj pomembno da so zunaj, da barvajo in da uživajo, kot pa da je vsa speglana in sijoča...

ok- klopca je druga stvar- ampak jaz bi pač rekla (tako kot utdi sem), naj pozabijo vse skupaj- se zgodi- saj verjetno ni bilo nalašč...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu digi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 18:57:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Najprej vzgojiteljici, če pri njen ne bi šlo, pa ravnateljici.
Če še tam ne bi šlo pa Janezu Janši.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 19:03:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Najprej vzgojiteljici, če pri njen ne bi šlo, pa ravnateljici.
Če še tam ne bi šlo pa Janezu Janši.


Eto prilike.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Uničeno oblačilo v vrtcu - kdo je odgovoren?
18.10.2010 19:04:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: digi

 Kdo je odgovoren, da svoje zadeve zaščiti?! Hišnik. Torej bi moral hišnik nastaviti tablo.... ha ha...
 
Ja, to je njegovo delo - ampak v osnovi se komunicira z vzgojiteljico, ne pa da se išče personal po hiši.

(odgovor članu digi)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?