|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uvajanje - kako hitro
11.7.2005 14:46:36   
nat
Ojla!
JAz imam pa kar nekaj vprašanj za vas že izkušene...

Kako hitro ste presedlale na obrok brez dojenja in kaj ste v obroku dale otročku. A vsakega po malo?

Ali ste uvajale najprej le en obrok ali ste dajale večkrat dnevno po malo?

Naša mala je že prespala celo noč, zdaj pa se ponoči spet zbudi enkrat do dvakrat - ali ima premalo mleka? Ne poje veliko, le toliko da se pocrklja...
Sem razmišljala, da bi pri večernem obroku dodala malo rižolinota, pa ne vem če je to primerno, glede na to da se dojimo in ali lahko rižolino mešaš z vodo?


Se vam že vnaprej zahvaljujem za pomoč...

Moram pa še povedat, da poslušam nasvete različnih mamic, pa bi vsaka na mojem mestu drugače naredila....tko da sem kar malo zmedena...

Nataša in Špela:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Uvajanje - kako hitro
11.7.2005 15:29:21   
Anonimen
Jaz sem z uvajanjem drzge hrane začela po doplnjenem 4 mesecu starosti. Postopoma in počasi. Najprej s korenčkovim sokcem. Naprimer obrok ob 15h - žlička ali dve korenčkovega soka, nato naprej mleko. Drugi dan kakšna žlička več...in zopet mleko. Ker ni bilo nikakršnih reakcij (alergija), sem tretji dan spasiral korenček (čisto redko) in mu ga ponudila po žlički. In še malce mleka. Po enem tednu je ta obrok ob 15h postal smaostojen zelenjavni obrok. Naslednji teden sem uvajala jabolko na isti način. In tako je obrok ob 15h postal sado-zelenjavni obrok.
Pri 6 mesecih sem zvečer začela uvajati mlečno kašico. Tudi postopoma - z adaptiranim mlekom. In tako naprej....dokelr pri 8 mesecih nism čisto prenehala z dojenjem in so bili že vsi obroki zamenjani.
Pa veliko lepih trenutkov pri uvajanju ti želim :bravo:

(odgovor članu nat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Uvajanje - kako hitro
11.7.2005 22:02:51   
lucky 111
Mi smo od četrtega meseca na adaptiranem mleku in od takrat tudi uvajamo gosto hrano.
Počasi, po nekaj žličk na dan in po tri dni eno vrsto. Najprej korenček, brokoli, cvetačo, jabolko, banano (nobenega sadja nismo prekuhavali) itn.. Potem smo začeli že mal kombinirati.
Po približno enem mesecu smo že imeli en cel sadni obrok. Sedaj po dveh pa imamo tudi že zelenjavnega.

Rižolino smo kar takoj pri štirih mesecih malo dodali v večerni obrok mleka, brez kakršnega uvajanja.

lp


(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Uvajanje - kako hitro
12.7.2005 12:05:05   
* Mateja *
Ne preveč fantazirat in komplicirat!!! Če misliš vsako živilo uvajat po žličko, nato dve...bosta komaj pri enem letu prišle na gost obrok. Pardon vsem tistim, ki tako delajo.
Jaz sem mu najprej ponudila kuhano sadno kašo(jabolko, banana, piškot), zjutraj, najprej sem mu dala za pol obroka(to je bilo kakih 40g) drug dan lih tako in sem vidla, da ni panike, in sva tako enostavno dobila prvi gost obrok.
Mi smo bolj hitro prešaltali na gosto hrano, pa še rajši jo ima kot mleko. In je nekaj novega za otroka, zato je rad jedel po žlički. Verjetno se vas veliko ne strinja z mojim načinom uvjanja goste hrane, sam sto ljudi sto čudi. Pediatrinji se je zdelo super.
Je pa gotovo dost odvisno od otroka, Nejcu gosta hrana do danes ni nardila nobene reakcije!!

pač vsak naredi po svoje...:kava::kava:

(odgovor članu nat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Avantura
binyy

Ste za sex za eno noč z osebo,ki vas zelo,zelo privači,kljub temu da imate partnerja (doma)?

da, zakaj pa ne (15%)

ne (45%)

da, to si zelo želim (4%)

ne, ne podpiram avantur (36%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!