|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
30.10.2008 9:16:18   
mya26
Zanima me ali lahko otrok po 4 dnevih dobi cel gost obrok. Začeli smo pred 4 dnevi in z veseljem je pojedel 100g riževe kašice z mlekom (z žličko). Povsod sem zaseldila da naj bi uvajal po par žličk, naslednji dan malo več,...
Z možem imava drugačno mnenje kako postopno naj povečujeva obrok. Sicer je bil do sedaj polno dojen in se sicer še vedno dojiva, tudi ob gostem obroku ga na koncu še malo podojim.

Ne vem, a bi lahko bilo kaj narobe če mu danes napravim več kaše? Trebušček ga ni bolel in blato je bilo normalno.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
30.10.2008 9:23:42   
blaža
Če na določeno hrano ni reagiral slabo, mu ni povzročala težav, jo lahko komot daš, da se pošteno naje.

(odgovor članu mya26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
30.10.2008 9:33:45   
Naja30
Moji sem začela uvajat GH pri 5,5m in pri 6m je imela en cel obrok. Po moje tudi lahko, če ni alergičen otrok.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
30.10.2008 10:37:52   
nia5
Jaz sem začela uvajat pre 4,5m in nekje po 10 dneh je bila GH cel obrok, saj ni imela problemov. Tudi jaz se nisem strogo držala "pravil", sem ji dala že na začetku več kot par žličk, pa ni bilo nikoli nič narobe. Ta pravila so na splošno mišljena, ti pa svojega user posted image najbolje poznaš in vidiš, da če ni nič narobe, da ne pretiravaš. Meni je P rekla da naj začnem z uvajanjem po 5m, pa sem začela prej, pa tudi nisem 7 dni čakala z naslednjim živilom ampak 3. Zdaj je stara 5m in 10 dni in ima 2 cela obroka z GH pa papca kot velika in z največjim veseljem, le mlečnih kašic in grisa ne mara. Ravnaj pa svojem feelingu.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
30.10.2008 19:41:40   
inesc
Tud jaz nisem uvajala samo po nekaj žličk, ker je bil že od začetka zelo navdušen jedec in ga nisem hotla prikrajšat. Mislim, da sem cca 3 dni še dojila po GH, vendar je imel preveč in je mleko polival in sem dojenje skenslala. Ti kar veselo in bodi srečna, da lepo papa.user posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
30.10.2008 21:37:50   
Soncnica Sandra ***
Ojla user posted image
 
Midve z mojo punčko sva istega mnenja kot vidva.
Tudi midve sva že po parih dneh nadomestile en obrok in je bilo vse ok.
 
Poskusi pa boš videla, sploh če ji hranjenje po žlički paše, mislim, da ni panike in če hrano lepo sprejema

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
30.10.2008 21:46:39   
Taula
Če otrok hrano sprejema, potem kar na delo. Moja se z GH še ne strinjauser posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
31.10.2008 20:33:11   
matic0105
Mene pa zanima, koliko kašice približno daste vašim user posted image , ko nadomestite mlečni obrok? Naš bi pojedel 100-150 kašice pa še mal mlekca čez.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
31.10.2008 21:07:19   
botrca
matic0105 koliko je pa star vaš user posted image ? Jaz mojemu 11 mesečnemu Janu dam okrog 150-160 mlečne kašice in je vsaj 3 ure sit.
Vsak otrok je zgodba zase.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
1.11.2008 8:50:55   
matic0105
Botrca, 6-mesecev je star - sicer GH poje kar nekaj, a je bolj med suhci. Smo imeli obdobje, en kup težav, ko je jedel precej premalo. Zato sem zelo vesela, ko vidim, da vsaj z GH ni težav.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
15.11.2008 14:57:10   
Kaja08
Živijo! Naš je star 5,5 meseca in smo prejšnji začeli z uvajanjem GH. 4 dni je jedel korenček in ga je pojedel  110 g (verjetno bi ga tudi še več, če bi mu ga dala). Danes sem mu dala bučko in jo je pojedel 150 g, pa še 100 ml AM je čez popil.... A se vam tudi zdi to ogromno??? Samo kaj naj naredim, če pa se začne jokati, če mu ne dam hrane??? Zanima me, koliko gramov/ml vaši pojejo GH na obrok??

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu matic0105)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Uvajanje GH-kako hitro pri 5mesečniku?
17.11.2008 19:42:07   
inesc
Joj, sem kar videla sebe, ko sem na začetku tehtala koliko poje. Na srečo je prišla na obisk P in je rekla naj neham komplicirat in naj dam otroku jest koliko hoče. Pa naj bom vesela, da sploh tako lepo je. Tudi pediatrinja mi je rekla, da mu ne rabim omejevat količinsko, ker ni debel. Sem včasih kar zgrožena koliko lahko spravi v tako majhen trebušček. Če nima dosti se začne na vso moč jokat. Za ta namen imam pripravljene kupljene kašice. Poleg tega, ko me gleda pri pripravi hrane se dobesedno trese in če ni kmalu v njegovih ustih začne spet tulit.

Jaz sem zelo vesela, da tako rad jeuser posted image  in se osebno na tvojem mestu ne bi obremenjevala s količino. Smo lahko srečne, da naši user posted image  tako radi jejo. Pa nehaj tehtati!!! Jaz sem sedaj manj obremenjena. Itak pa tekom dneva vse pokuri, ker je začel plazit.

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?