|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČEK
2.8.2005 11:59:51   
renan
Mi lahko priporočate kakšen dober otroški voziček? Ni potrebno, da je ne vem kakšna firma...
Ker sva z :love: veliko na poti, je pomembno, da se dobro zloži. Potem bi rada, da se lahko manevrira, da se lahko sestavi, in da lahko zapelje tudi kje izven asfalta. Pa najraje bi kombiniranega.
Sva gledala chicco trio, ki se res dobro zloži, a sem videla, da njegova kolesca zelo poskakujejo po parku.
Kaj svetujete?
Otročka bomo začeli voziti pozimi...

Hvala!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   VOZIČEK
2.8.2005 12:06:19   
Anonimen
hauckovi so ti všeč?jih imaš v avstriji kar ugodno pa še fini so:bravo:

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   VOZIČEK
2.8.2005 12:11:54   
tinkamiška
No jst grem v četrtek v Graz po voziček, če mi ga niso že prodali...je tudi od Haucka in ga pri nas še nisem zasledila. Je pa tudi cenovno zelo ugoden in se mi zdi, da je tudi kar kvaliteten, pa všeč mi je tudi;) Ga bom pa tudi uporabljat na zimo;)

Če želiš lahko še malo pokukam zate, če te kaj zanima.

Lp,
Tinka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VOZIČEK
2.8.2005 12:13:59   
Anonimen
Kateri Hauckov model pa to kupujete in kako velika kolesa ima? Pa konkretna cena, če vam ni odveč.

Drugače pa tvojemu opisu ustreza tudi PP Pramette.

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   VOZIČEK
2.8.2005 12:18:13   
tinkamiška
Ta, ki ga bi ga jst kupila je takle:
http://www.hauck-group.de/de/lizenzdet.asp?lizid=34&hid=6&uid=176&did=297&artnr=300954
pa še lupinica:
http://www.hauck-group.de/de/lizenzdet.asp?lizid=34&hid=110&did=297&artnr=612958
pa vreča za pozimi:
http://www.hauck-group.de/de/lizenzdet.asp?lizid=34&hid=105&did=297&artnr=565957

Meni se dopade, pa kr fajn mi zgleda. Je pa sto okusiv in različno globokih žepov:)-

LP,
Tinka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VOZIČEK
2.8.2005 12:23:05   
Anonimen
Lep. Pa cena? Vsaj okvirno za ta komplet? Jih imajo v Kiki ali pa Toysu?

(odgovor članu renan)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   VOZIČEK
2.8.2005 12:30:09   
tinkamiška
Zadnjič sem pisala v Toy-sa in so odgovorili, da jih imajo na zalogi. Cene mi še niso napisali, čakam na odgovor. Sem pa gledala na eni drugi internetni strani, pa sem pozabla kateri:zmeden:, je pa cena za voziček 155eur, za jajčko 52eur(na Toy-sovi 47eur), za vrečo pa nisem našla cene.

Tole sem še zdejle našla, pa lahko malo sama pogledaš;)
http://www.babyland-zeller.de/

Lp,
Tinka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   VOZIČEK
2.8.2005 12:32:28   
tinkamiška
pa še tole
http://www.babyland-zeller.de/

pa-pa,
Tinka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   VOZIČEK
2.8.2005 12:33:58   
Joe
Hehehe, Tinkamiška, pa sem te našel! Tri, štiri:

Gradec!

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   VOZIČEK
2.8.2005 12:38:05   
tinkamiška
:)-:)-:)-:)-:)- popravljam Gradec!:)-:)-:)-:)-:)-

Tinka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   VOZIČEK
2.8.2005 14:34:22   
Alka
Pozdravljene,
včeraj sem bila v Toysu v gradcu in mi je bil všeč ravno ta model o katerem govorite, vendar se potem nisem odločila za tega ampak za enega Hauckovega štirikolesnika. Problem pri tem modelu je, da se naslon neda spustiti popolnoma v vodoravni položaj in zato ta model ni primeren za novorojenčke, ampak za malo starejšega otroka, košare pa pri tem modelu ni mogoče dokupiti - samo vrečo.
Toliko v pomoč,

lep pozdrav,
Alka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   VOZIČEK
2.8.2005 14:39:11   
NatkaB
Tudi jaz imam Hauckovega traxx - jaguar model. Vozimo ga že dva meseca, pa je res vreden tega denarja. Skupaj z lupinico sem plačala 120000 v Arielu. V Avstriji je bil takrat-marca le 12000 cenejši.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   VOZIČEK
2.8.2005 15:02:58   
petja75
midve imava pa zdaj že 3 mesece quinny buzza. zelo, zelo, zelo zadovoljna sem. ker imam majhen avto, daewoo matiz, je to eden redkih vozičkov, ki se brez problema v 2 sekundah zloži v prtljažnik. glavna prednost pa je v tem, da se na kovinsko podvozje pritrdi ali lupinica (maxi cosi, idealno za sprehode po trgovinah, ko tamala zaspi je ni prebno prebujati in prestavljati), ali košarica (dreamy, idealno za sprehode po okolici) oziroma po 6. mesecih sedež.
voziček je noro okreten, ne morem ga prehvaliti. sicer je bila cena sprva zasoljena, zdaj so jo pa spustili na cca 60.000 sit v baby centru- klubska cena.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   VOZIČEK
2.8.2005 15:13:37   
lacoste7
Če so ti všeč tricikli, si poglej tudi Hartana na www.comfortbaby.com, kjer imaš tudi cene. Model SKATER 2004 pa dobiš že za 69.990,00

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   VOZIČEK
2.8.2005 15:40:34   
renan
Za haucka( ne vem kateri model) sem odkrila, da se težko zloži. Zanimalo me je predvsem mnenje tistih, ki ste vozičke že uporabljale ali uporabljate, ker se verjetno šele takrat pokažejo dobre in slabe strani.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   VOZIČEK
2.8.2005 15:46:47   
NatkaB
TRAXX JAGUAR se zelo enostavno zloži s pritiskom na dva gumba na ročaju. Enostavno se pritrdi tudi lupinica.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   VOZIČEK
2.8.2005 15:46:54   
renan
Tinka to na linku ni vreča za pozimi to je le vreča za noge, za mal starejše.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   VOZIČEK
2.8.2005 15:49:47   
tinkamiška
Hm:zmeden2:, no si bom v četrtek vse ogledala in se potem javim;) Hvala za pomoč:rozica:

Tinka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   VOZIČEK
2.8.2005 21:50:16   
Nannn
Jest sem neki gledala od Hartan vozicke pa so mi vsec ampak nimajo lupinc zraven...me pa mikajo tudi od Haucka ampak stiri kolesnik...tinkamiska mal prosim poglej kaksne so cene takih vozickov pa mi javi :rozica::rozica:

Hvala Nannn :nosecka:

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   VOZIČEK
3.8.2005 8:00:26   
tinkamiška
Nannn javim, če ne v četretk zvečer pa potem v petek;)

Lp,
Tinka

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   VOZIČEK
3.8.2005 8:48:33   
lacoste7
Nannn - HArtanovi vozički imajo nastavek (adapter) za lupinico in nanj lahko potem pritrdiš katerokoli lupinico. Če te zanima kaj več, mi lahko pišeš privat.

(odgovor članu renan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?