|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
29.10.2004 8:49:08   
KL
V Arielu sem videla ta voziček pa me zanima če je v Avstriji kje bolj poceni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
29.10.2004 10:39:15   
pravljica
v katerem arielu KL? men je tud ful všeč pa ne vem kje naj ga iščem...

(odgovor članu KL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
29.10.2004 10:40:35   
pravljica
a imajo icoo photon 3 air tudi? kakšna je razlika in kakšne so cene (tudi za lupinice me zanima) ... hvala ti...lp

(odgovor članu KL)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
29.10.2004 11:26:18   
tiha
Pravljica, jaz sem ga gledala v LJ. v BTC-ju pod Emporiumom. Je pa res stroj, tudi cena je kar poštena (samo voziček je mislim da, 130k SIT).

(odgovor članu KL)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
29.10.2004 13:32:00   
NIN@
JA VOZIČEK V AVSTRIJI STANE TOČNO 454 EUR, BREZ LUPINICE! KR' LEPA CENA PA SEJ JE TUD LEP VOZIČEK JZ' SM' GLEDALA RDEČEGA:bravo:


LP
NIN@

(odgovor članu KL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
29.10.2004 14:51:22   
KL
Kje v Avstriji si to gledala?

(odgovor članu KL)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
27.11.2007 14:47:08   
Leiah
No pa da ponovno malo zaživi tale tema user posted image
Sedaj ste punce, ki ste se menile leta 2004 že dodobra preizkusile tale vozićek in me zanimajo vaša mnenja in izkušnje! Namreč voziček mi je zelo všeč, ampak je tako malo napisanega o njem, da bi mi kak nasvet iz prve roke prav prišel user posted image
Hvala za odgovore že v naprej!

_____________________________

Lp

(odgovor članu KL)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
27.11.2007 21:08:25   
hana5
zivijo,
naj ti povem za ta vozicek. jaz sem ga kupila v Nemciji pred tremi leti za mojega prvega otroka, takrat sem za njega dala ca. 600 eur, v tej ceni je bil tudi vlozek za novorojencka - tisto za cisto prve sprehode ( stane ca. 150 eur). TAko da je ze takrat bil drazji od quinny.
A sedaj pricakujem ze drugega otroka in vozicek je se vedno v super stanju, veliko je prepotoval.
Tako da verjemi mi da je to eden najbolj kvalitetnih in komfortnih vozickov.
Brez problema ga sestavis in razstavis, tudi kolesa gredo dol. zelo je super sploh ce je tvoj otrocek malo vecji ali pa kasneje hitro raste. Pa ce je tvoj parner visok potem mu je to idealno za drzanje, saj si lahko reguliras visino drzala. mislim pa da sem takrat ko sem ga kupovala celo primerjala visino drzala s quiniyevim pa je ta bil visji.

Drugace pa poglej na nemski ebay mogoce ga kaksna trgovina prodaja na netu.

Upam da sem ti kaj pomagala, pa srecno z izbiro
user posted image

(odgovor članu KL)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
27.11.2007 21:10:33   
Anonimen
http://www.kikiwelt.de

user posted image



(odgovor članu hana5)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
28.11.2007 14:29:42   
Leiah
hana5 hvala za informacijo, si kar lepo konkretno napisala, kar me je najbolj zanimalo!!
Zanima pa me samo še ena stvar.
Koiliko pa je primeren voziček za novorojenčke, a moraš obvezno imeti tale vložek, oz. kaj je sploh njegova funkcija user posted image  Jaz imam sicer rok konec aprila, tako da  mislim, da bo takrat kar že lepo toplo in kakšne globoke košare ne bi več potrebovala (kako imaš ti mnenje, glede nakupa košare za novorojenčke, ali ga lahko mirno postaviš v športni del vozička)?
Cene vozičkov so pa itak vse približno enake, tako da tu nimaš kaj preveč za razmišljat.

_____________________________

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VOZIČEK I"COO PLATON 3 AIR
6.12.2007 12:55:37   
Leiah
Tale imenovani voziček je sedaj nasledil novi voziček po imenu I'coo peak 3 air!
Mislim, da je voziček skoraj isti kot prejšnji, samo dve barvi so zamenjali. Dobi se jih samo v arielu in trenutno stane samo voziček 459€.
Samo tako v vednost, če koga mika dotični voziček!

_____________________________

Lp

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?