|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
3.6.2005 10:12:25   
SANJA2
Po vsej verjetnosti je bilo vprašanje postavljeno že tisočkrat... vendar pa bi bila tako vesela, če bi mi lahko mlade mamice malo pomagale. Odločamo se za nakup vozička peg perego. Kateri sistem je najbolj praktičen?
Zanima me kje se ga splača kupiti... v tujini... pri nas?

Hvaležna vam bom za vse odgovore!

Papa S
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
3.6.2005 10:36:15   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=34472&msg=329936&idk=100


http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=2&id=41757&msg=422396&idk=100

Če v iskalnik vpišeš Peg perego še najdeš več!

:rozica::rozica:

Bojana

(odgovor članu SANJA2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
3.6.2005 10:51:52   
SANJA2
Hvala Bojana26:))

(odgovor članu SANJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
3.6.2005 12:49:38   
Minki
Živjo,
jest mam Pramette od PP, pa mi je ful fajn. Lahek, lepo se zloži, lahko voziš dojenčka in ga potem po potrebi spremeniš v športnega, pa že takrat ko sem ga kupovala je bil ful znižan v BABY CENTRU v Novem mestu.

LP,Minki:)

(odgovor članu SANJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
3.6.2005 16:54:14   
Špacka

Zelo zadovoljna s Pramette, če bi še enkrat kupovala, bi kupila enako, mi je bil pa takrat, ko sem ga kupovala najbolj cenovno ugoden v njihovi trgovini.



(odgovor članu SANJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
3.6.2005 18:23:12   
k1
vsi imajo PP voziček - pa mi je ravno včeraj prijateljica povedala, kako so bili v kopališču čez vikend, ogromno otročkov in vozičkov in sami PP sparkirani, eden poleg drugega - pa še veliko enakih je bilo...

:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu SANJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
6.6.2005 16:36:39   
leah
Tudi jaz imam Peg Perego Pramete in mi je ZAKON!!!!Tako,da ti ga toplo priporočam!!!

(odgovor članu SANJA2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
6.6.2005 18:01:45   
Anonimen
Tudi meni so zelo všeč ti vozički, čeprav bom o nakupu razmišljala čez nekaj mesecev.
Vse, ki ste navdušene nad Pramette, me zanima, ali je brez košare dovolj tudi za decembrskega dojenčka. Ali naj se raje odločim za Pliko - komplet vse troje?

(odgovor članu SANJA2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
7.6.2005 9:51:54   
Anonimen
Imamo pramette. Jaz sem začela otroka ven vozit januarja in še nedonošenko povrh in ni bilo nobenih problemov.

Pramette ima malo bolj podožen hrbtni del. Saj ko jih boš v trgovini gledala ti naj pokažejo kako se naredi v ležeči položaj ti bo takoj jasno kaj mislim.

Mi smo preživeli brez košare. Meni je košara zelo nepraktična saj si ne morem predstavljati, da moraš voziček in košaro dat v avto ko kam greš.

Jaz sem dala pod Živo dekico, njo oblekla v zimski pajacek in pokrila s pregrinjalom. Tak, da mislim, da ji ni bilo mrzlo, ker je vedno bila topla ko sve prišle domov.

Dobro izbiro

Bojana

(odgovor članu SANJA2)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
7.6.2005 20:18:03   
Anonimen
Mi smo kupili voziček v Italiji. Bil je cca. 30 000 sit cenejši. Kupila pa sva ga oktobra.
Imamo pa Classe 4 podvozje. To so velika kolesa, kar je malo manj praktično glede prevažanja vozička v avtu, in zelo dobro za malega če imaš več makadama med sprehodi. Pa tudi secer mi je zelo všeč. Na to podvozje potem namontiraš katerikoli model oz. barvo peg peregovega vozička. Pri nas tako damo gor avtosedež, košaro za novorojenčka in še športni del. Vsak kos posebej.

LP
Tasha

(odgovor članu SANJA2)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   VOZIČEK PEG PEREGO:)
8.6.2005 6:50:52   
Anonimen
Tasha, ampak tak komplet verjetno kar nekaj nanese. Tudi meni so lepa velika kolesa, ampak zelo potrebujem pa jih ne, ker bo bolj kot ne vožnja po mestu. Kolikor vem, pa imajo tudi ostali vozički vzmetenja, tako da dajem sama prednost majhnosti zloženega vozička.

Bojana, hvala tudi tebi za odgovor. Tudi meni se zdi tista košara zelo velika. Če bi bilo varno pritrditi jo v avto z :duda: vred, potem bi še razmišljala. Tako pa je celo malo cenejša varianta pramette. In bo verjetno to moj izbor, če ne bom na kako drugo znamko prešaltala :) Tudi sama mislim, da decembra kaj veliko ven ne bomo hodili, ko bo posijal prvi pomladni sonček, pa :duda: itak en bo hotel več v košari ležat.

(odgovor članu SANJA2)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?