|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 9:36:25   
inara
Trenutno se odločam za nakup vozička.Sprva mi trikolesniki sploh niso bili všeč zdaj pa malo razmišljam o zgoraj omenjenem vozičku.Na vseh slikah ga vidim le v sedečem položaju.Je brez nakupa košare Dreami sploh primeren za novorejenčka????? Pol pa rabim še avtosedež Cabrio kar skupaj pride kar 168.000 (pri sončku z darilnim bonom 5.000 sit),kar ni majhen znesek.Rodila bom junija-mislite, da nujno rabim košaro?

Ali menite, da je boljše, da kupim Pramette od Pegperega pa še avtosedež (102.500 sit z darilnim bonom 5.500 sit).S katerim vozičkom bom bolj zadovoljna?:zmeden: Prosim za nasvet.

Inara in njen:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 9:45:24   
Anonimen
Inara, v mojem albumu si lahko ogledaš trikolesnik Monbene, ki je identičen Quinnyju, dobiš ga pa lahko za četrtino omenjene cene.
Če te še kaj zanima, me lahko kontaktiraš na privat.

(odgovor članu inara)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 10:13:13   
andrejaz
Kaj pa če bi kupila voziček v Avstriji. Jaz sem mojega Quinny-ja kupila v Avstriji v Celovcu pri Schmidu. http://www.schmid-baby.at/ Na njegovi strani sem zasledila da je voziček 398 EUR minus 10%, kar je bistveno ceneje kot okoli 100.000 SIT kot stane v SLO.

Avtosedež se ti sigurno splača kupiti Maxi cosi Cabrio, ker je bil zelo dobro ocenjen na testih o varnosti avtosedežev. To da paše na voziček Quinny je pa tudi velika prednost.
Jaz imam predhodnika Quinny Freestyle 3XL (brez oznake Comfort) zato ti kaj več ne vem povedati o Comfortu.

:sloncek:

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 10:29:07   
Veronika-3
Čau!
Si kaj razmišljala o kupovanju prek malih oglasov? Avtosedežek in košaro bi komot rabljena kupila. Stvari za take male dojenčke so ja dobro ohranjene.
Pa srečno!
V.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 10:51:42   
pravljica
inara, jaz že nekaj dni posvečam temu vozičku...pa ne zato, ker ne vem če je dober...100% sem da kupim tega...ampak ne vem, a naj čakam, ker mudi se mi še ne, ali se naj jutri peljem ponj v ZG, ker bo zadnji dan 15% popusta :zmeden:, tako da pride potem vse skupaj okoli 70.000sit, to je pa že kar nekaj denarja manj kot pri nas (tudi v avstriji je dražje)
košare ne rabiš, ker gre čisto v ležeč položaj, ampak jaz bom vseeno iskala rabljeno, 45.000 pa ne dam zanjo
cabrio je itak zakon, avtosedež boš pa itak potrebovala
za pozimi pride v poštev edino še zimska vreča (bolj za novorojenčka), moj bo pa takrat že dovolj velik za kakšno dekico
l.p.


(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 11:53:17   
Iris-zoja
ČE PRIDEŠ IZ SMERI kRAPINA, BODI PO PLAČILU ZADNJE CESTINE PRED ZAGREBOM POZORNA NA PRVI IZVOZ - ZAGREB ZAPAD, TAM GREŠ DOL IN POTEM JE KC TAKOJ NA LEVI STRANI, AMPAK BODI POZORNA NA TABLE, KER DA PRIDEŠ NA PARKIRIŠČE ZAVIJŠ DESNO....KC JE 100 M. OD AVTOCESTE, TAKO DA SPLOH NI TEŽKO NAJTI. V GLAVNEM ZG-ZAPAD GREŠ DOL!

USPEŠEN NAKUP!

P.S. jaz imam q-frestyle 3 xl in sem zelo zadovoljna, sicer sem pozimi kupila košaro, rodila sem lansko zimo in sem jo rabla, mislim pa da brez košare ne gre....

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 13:03:04   
pravljica
http://www.turbolimac.com/ShopCode/AdvancedSearch.asp

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 15:32:21   
Anonimen
pravljica,
mislim, da za julijskega dojenčka ne boš potrebovala košare. Je malo predraga, prevroče bo, pa še itak se da voziček skoraj v vodoravno lego (v tisto luknjo pa zložiš eno plenico).
Moje skromno mnenje :ups:

(odgovor članu inara)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 16:59:11   
pravljica
ja tinka, vem da je predraga, ampak če dobim kje ugodno-rabljeno, jo kupim, ker mi je všeč pa zdi se mi praktična za poletno spanje na zraku, za večdnevne potepe pri sorodnkih, kjer tudi prespimo in še za na morje
če je ne bom dobila, bomo pa kupli prenosno posteljico, ki jo bomo itak pozneje potrebovali
na novo pa itak niti ne pomislim

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 20:46:05   
malika
Jaz pa mislim, da bo košara prišla kar prav. Jaz jo imam sicer še od prvega, če je nebi imela, bi jo 100% kupila. Naš je bil v košari skoraj do 5 meseca in če šteješ mesece, je julij res najtoplejši, september pa niti ne več, oktobra pa je že mrzlo.Pa tudi na morju jo komot uporabiš za posteljico.
Če bodo imeli tudi zimske vreče jo kupi, ker ti pozimi pride zelo zelo prav. Dekica leze na vse strani in če je živahen je bolj odkrit kot pokrit. Jaz sem kupila eno navadno zimsko vrečo in ker ni original za ta voziček tudi nisem najbolj zadovoljna s njo, ampak vseeno bolje kot nič.

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 21:04:03   
andrejaz
Za košare dreami, ki pašejo na quinny pa je dobro vsake toliko časa povprašati tudi v trgovini infantino v kranju http://www.infantino.info/default.cfm To je trgovina v Kranju, ki jo ima podjetje Sitrade, ki je zastopnik quinny za SLO. V novembru so imeli npr. akcijo košar za 30.000 SIT, oglaševali pa nikjer niso.
:sloncek:

(odgovor članu inara)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   VPRAŠANJE VOZIČKU QUINNY FREESTYLE 3X COMFORT
18.2.2005 21:08:49   
Anonimen
A ni bolje kupiti kar voziček s košaro, klasičen, rabljen, ki ga je kdo uporabljal samo nekaj mesecev, in je praktično nov (saj se uporaba vidi samo na kolesih)? Potem imaš dva in se ne mučiš z premontažo.
Kolikor vidim, se taki vozički prodajajo od 15 jurjev naprej!

(odgovor članu inara)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?