|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VSI lahko pomagamo! GREMO?
5.7.2006 22:22:55   
Shania
Drage punce (in fantje user posted image ),
 
Vsak dan se na forumih, portalih, blogih, internetnih straneh takšnih in drugačnih pojavijo obvestila o mladičkih in malo večjih psih in mucah, ki iščejo nove domove. Vsak dan se ljudje, ki se dnevno posvečamo problematiki zavrženih živali, srečujemo z žalostnimi, pokvarjenimi in krutimi zgodbami, zapisanih s kruto roko, neusmlijenega človeškega obnašanja. Včasih se usedem, v resnici kar sesedem in se v mislih vprašam: ali je to možno?  Kako lahko nedolžna, nič hudega sluteča žival, tako trpi, zaradi brezbrižnosti in pokvarjenosti človeka? Kdaj bo tega konec? In na koncu: kaj naj naredim? In mislim, da ni hujšega, kot odgovor na vprašanje, kaj naj naredim – ne morem nič. To boli najbolj. Kaj smo res tako nemočni? Kaj res ne moremo storiti ničesar? In ker vem, da je tu na RR veliko dobrih duš, nekatere ste se pokazale v takšnih in drugačnih akcijah javno, nekatere bolj v ozadju, druge samo z pozitivnimi mislimi…mislim da je prav, da tudi vam predstavim, kaj lahko storite.
 
Ker zadnje čase tudi na tem forumu objavljam kužke in mucke, ki iščejo nove domove, naj vam povem, da lahko tudi ve pomagate najti tem kocinicam nove domove. Nekatere že poznate, nekatere pa še boste zavetišče Horjul – zavetišče, ki v resnici to ni. Uf, za to zavetišče je še hotel pregrda beseda user posted image . In ker niso vsa zavetišča tako fajn, in ker ne delujejo vsa tako človeško in z takšno ljubeznijo do živali si vsi želimo, da bi kar največ brezdomčkov iskanje novega doma začelo prav tam – v zavetišču Horjul. Zato si še bolj želimo, da tamkajšnje živalce čimpreje najdejo nov dom, in naredijo prostor novim (kakšna ironija v tem stavku, kajne?), da le te ne pristanejo v zavetiščih iz katerih jih je potrebno po 30 dneh reševat (no, pa še ena ironija – reševanje iz zavetiščuser posted image ).
V Horjulu tega ne poznajo – poznajo pa ljubezen, pozornost ter iskanje novega doma, ne glede na dolžino bivanja).
 
Zato vas drage forumovke pozivam, da v času sprehajanja svojih malih malčkov, dojenčkov, otročkov, trebuščkov ali pa le v prijetnem sprehodu s svojim najdražjim, natisnete tele plakate in limate in limate in limate user posted image :
 
KUŽKI:  http://www.zavetisce-horjul.net/doc/pliscejo.doc
MUCE: http://www.zavetisce-horjul.net/doc/muceiscejodom.doc
 
In jih nalimate/polimate po vaši okolici, blokih itd. S tem boste prispevali k hitrejšemu iskanju novih domov, za ta nedolžna bitjeca in marsikomu polepšali življenje. Ma kaj marsikomu, vsem. Ker je bila odmevnost na takšne akcije vedno velika, in ker je Polona v zavetišče začela prejemati veliko klicev, po naših akcijah, vam garantiram, da bomo skupaj naredili spremembo. Kaj pravite, smo za akcijo?user posted image
 
Lp,
Shania

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 8.2.2011 18:21:42 >


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
5.7.2006 23:25:39   
cukerček
Kar jaz bi vse posvojila če bi lahko!!!!

Upam da hitro najdejo svoje nove domove in ljudi, ki jih bodo imeli radi, kot si to zaslužijo.

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
7.7.2006 21:15:12   
Shania
Punce, kaj niti ena ni pripravljena pomagat? Priznam, da sem razočarana...

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 7:56:39   
anabanana
Shania, valda bom pomagala. Doma bom sprintala plakat, ker me tukaj v službi nekaj zafrkava računalnik.

Ti sploh kaj pomaga če lepim po koprskem koncu?


_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Shania)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 22:59:10   
Shania
anabanan zlata si. Seveda pomaga - naj revčki najdejo topel dom, širom Slovenije.

Res hvala, lahko ti na mail pošljem še trak z listki, katere si lahko ljudje odtrgajo iz plakata (z tel. številkami - to je bilo narejeno kasneje, zato je treba dodatna nalepiti, lahko pa čisto tako nalepiš, pa si bodo ljudje prepisali tlf.)

Vglavnem, iskrena hvala..

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:03:56   
Anonimen
To, da imaš mene tudi zraven, verjetno veš, a ne? user posted image

Pokrivam pa področje BTC-Ljubljana... user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:06:48   
Shania
user posted image  HVALAAAA!!!user posted image user posted image  Še v imenu vseh pasjih dušic, ki bodo našle svoj kavč!user posted image

Babe, dejmo tole speljat, sem vedela, da lahko računam na vasuser posted image

lp,
Shania

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:10:52   
Anonimen
Vidim, da bom morala it spet kartušo za printer kupit. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:15:26   
Shania
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Vidim, da bom morala it spet kartušo za printer kupit. user posted image user posted image user posted image


user posted image  Jaz sem jo že...sem se še v službi prešvercala, pa me je šef vprašal, če nam vedno tako hitro kartuše zmanjkauser posted image user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:19:11   
Anonimen
Jaz nimam kaj iz službe švercat... Še takrat, ko tukaj zmanjka kartuše, potrebuje gospod direktor najmanj en teden, da kupi novo... Ni šans, da bi kaj kupil za rezervo... Pa še printer je samo črbo-bel v službi, jaz imam pa doma barvnega... Že res, da sta oba Canon-a, ampak kartuše so pa različne... Imaš ti kaj viška? user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:26:29   
Shania
Kerensa bom poskusila zrihtat kaj viška velja? Če si iz BTC-ja sva skoraj sosedi, tako da z dostavo ne bo panikeuser posted image

Ti javim jutri...



_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:28:52   
Anonimen
O, dobro jutro, soseda! user posted image user posted image user posted image

Pa še na moj rojstni dan si se prijavila na RR. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:31:26   
Shania
Aja? Hehe, no to pa ni kar tako..že mora kaj pomenit (ne me vprašat kajuser posted image ). Kdaj pa sem se prijavila? Saj ne vemuser posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:32:47   
Anonimen
Saj ti piše... pod slikco... user posted image user posted image user posted image

Kaj pa to pomeni, ti pa jaz lahko povem... da bom mojemu Kamikazi zavila vrat, če mi ne bo dovolil, da tistega ta belega mucka vzamem.

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:34:59   
Shania
Kerensa, zdaj bi te pa kar kušnila, pa reči kar hočešuser posted image user posted image user posted image  Ti to resno???user posted image user posted image  

Jao šele zdaj vidim,da piše pod imenomuser posted image  Zakaj se tukaj ne da postov za nazaj popravljat?user posted image


_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:35:45   
Anonimen
Saj se da. Tri minute po objavi imaš v zgornjem desnem kotu posta še gumbek UREDI. Potem pa izgine. user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:38:40   
Shania
Ok, zdej bom pa raje utihnila, ker me je že pošteno sram user posted image

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:40:32   
Anonimen
Jah, nč... kofe si mi dolžna... pa kartušo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:41:16   
Anonimen
10 minut po objavi .. ali pa vsaj 5 .. user posted image  

Bi sprintala, pa nimamo kartuse.. again..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:41:43   
Shania
Deal...dobiš user posted image  

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:42:47   
Anonimen
Fejst... k boš kje okrog BTC-ja, pa poklič... ampak upoštevi, da delam ponoč, tko, da... ne glih ob 10-ih zjutri, a prov? user posted image  Moja cifra je pa tmle na Dobrodelnosti... mislm, da v tretjem postu na temi o Marcelčku...

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:43:56   
Shania
Ok, zmenjeno...dobiš klic, pa se zmeniva, pa še plakate bom problala dobit. Ti pa javi kako kaže s Kamikazo, da vem kaj sporočit našim puncam, velja?

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:44:40   
Anonimen
Dej mi idejo, kako naj dedca smotanega pripričam, da mucka enostavno potrebujemo. user posted image

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:48:03   
Shania
A slikico je že vidu? Pa njeno zgodbo slišal?

_____________________________

Najhujši greh v odnosu do živali ni v sovraštvu, ampak v brezbrižnosti. To je bistvo človeške nehumanosti. (G.B.Shaw)

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: VSI lahko pomagamo! GREMO?
10.7.2006 23:52:25   
Anonimen
Take stvari pri njemu ne palijo... user posted image user posted image user posted image

Pravi, da imamo že psa in morskega prašička (in njunih dlak) dovolj. Za mačka se pa samo pokriža, ko mu ga omenim...

Ampak jaz hočem mačka!!!

(odgovor članu Shania)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?