|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 14:17:07   
Blink1
Naša 3-letnica gre v ponedeljek prvič v vrtec. user posted image

Kolk vas je še mamic, ki boste naslednji teden na istem kot jaz? Totalno sem že živčna...user posted image  in strah me je kako bo...

V ponedeljek in torek imam dopust, da jo zjutraj peljem in potem pridem po njo. V ponedeljek jo bom vzela ven pred spanjem, v torek pa bo tam kar poskusila spat. Naslednje dneve pa jo zjutraj okoli osmih peljem v vrtec, grem delat, po njo pa bosta po spanju šla babi in dedi.

Kako pa boste ve prakticirale?

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 14:56:39   
hrabra miška
Tudi moj sinček gre v ponedeljek prvič v vrtec,pa se ga prav veseli. V ponedeljek bo tam 3 ure,v torek do spanja, v sredo bo pa že spal tam. Upam da ne bomo imel problemov.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 15:07:07   
total
Tudi mo gremo v vrtec v ponedeljek in ga bo bom uvajala bolj počasi,mam še čas tako da cca. 10  dni omo uvajali.Nik že komaj čaka da gre,kupil smo že vse potrebno in tudi sama se veselim,ker sem si vse ogledala,pozanimala,obiskala sama 2x vrtec sm čist not padla..tako da smo pripravljeni in upam da nam uspe....user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 15:07:55   
dory
u moj triletnik tud :)...pa je bil ze ta teden mal v vrtcu,da si je ogledal teritorij...mu je blo ful ok...bo pa od starta tam do kosila potem pa bo nekaj casa hodil domov spat....namrec lep cas spi 3-4ure popoldne...ocitno  mu pase in to potrebuje....cez caz bomo pa vidli kaj in kako :)

sem pa se zmer mal nemirna...upam,da bo vse ok:)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 15:16:14   
Maxica
Ja, mi bi tudi morali iti, vendar sem mislila, da bom jaz do konca oktobra doma, pa smo do takrat prestavili, ker se mi je zdelo brezveze, da se potem vsi zbujamo ob sedmih, pa vsi smo doma. Sicer bom zdaj morala iti v službo že čez 14 dniuser posted image , ampak sem govorila z vzgojiteljico, pa je rekla, da naj vseeno kar tja do konca oktobra potegnemo, ker bom vmes morala še ves dopust izkoristiti. Itak bo hodil samo za 4 urce, brez kosila, pa zamudil itak ne bo nič. Me pa vseeno že zdaj kar naganja od skrbi, kako bo kaj šlo.user posted image
Srečno vsem.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 15:20:55   
triša
Mi gremo tudi v ponedeljek prvič. Uvajal jo bo kar oči, se je vzel skoraj 14 dni prosto, da se bo lepo počasi navadla in da ne bo prevelik stres za otroka.Računamo da bo potem nasledji teden mislim ,da je 12 že tam spala in po tem cel dan do 14.30, ko bom šla iz službe jo bom pa jaz pobrala.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 15:34:01   
Anonimen
ja moja tudi v pon štarta. imam dopust en teden tako da jo bom v ponedeljek pustila tam ene 3 urce, potem do spanja v sredo pa bo upam da tam že spala. 2 dni bo pa rezerve :)

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 15:38:44   
CatJa
Tudi Jan gre v ponedeljek. Če bo panika, bom po kosilu hodila po njega, v ponedeljek pa sploh. No, bomo videli. Uspešen štart vsem!

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 17:29:00   
Blink1
No, super... Sem mislila, da jo bom prehitro pustila spati tam... Sicer pa če bo sila, jo lahko naša dedi in babi kadarkovi vzametauser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 20:27:00   
lutka
Moja dva tudi štartata v ponedeljek, čeprav se ravno ne strinjata s tem user posted image . Če ju vpraša če gresta v vrtec, dobiš nazaj tako odrezan NE, da te kar strese user posted image user posted image

Imam pa na srečo dopust, tako da se bomo lahko lepo postopno uvajali.

Me pa zanima, kdaj ste dobile odločbo , koliko boste plačali vrtec?


lp


_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 20:34:01   
viv_
Naša ta mala bi tudi morala štartat v ponedeljek, ampak smo v dogovoru z vzgojiteljico prestavili na 24.9., ker je brezveze, da jo 4 dni uvajamo, potem gremo pa za 14 dni na počitnice.

Tako da naša zarja gre v jasli 24.9. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 21:05:23   
žarnica
no,tudi naša štarta v ponedeljek (2 leti je stara) in jo bova peljala kar oba,okrog 8h,pustila tam in prišla po kosilu po njo. JAz mislim,da ne bo problem,ker ko smo dosedaj obiskali vrtec se ni dala ven in naju sploh ni opazila. Če bo pa prehudo,bodo pa tako vzgojiteljice poklicale. Bo pa vsak dan šla po kosilu domov,saj sem jaz že na porodniški.



IZVIRNO SPOROČILO: lutka
Me pa zanima, kdaj ste dobile odločbo , koliko boste plačali vrtec?

lp



mi smo dobili prejšnjo soboto,oddala sem pa v četrtek.

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 21:10:59   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Naša 3-letnica gre v ponedeljek prvič v vrtec. user posted image

Kolk vas je še mamic, ki boste naslednji teden na istem kot jaz? Totalno sem že živčna...user posted image  in strah me je kako bo...

V ponedeljek in torek imam dopust, da jo zjutraj peljem in potem pridem po njo. V ponedeljek jo bom vzela ven pred spanjem, v torek pa bo tam kar poskusila spat. Naslednje dneve pa jo zjutraj okoli osmih peljem v vrtec, grem delat, po njo pa bosta po spanju šla babi in dedi.

Kako pa boste ve prakticirale?

Moja zverka gre tudi v ponedeljek.user posted image  Se že veselim, ker vem da bo uživala, kako se bo pa prilagajala je pa drugo vprašanje. Mislim pa, da ne bo večjih težav. Bomo videli. Vse lepo želim vsem vašim smrkcem.


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 21:40:23   
SašaR
Mi pa gremo v vrtec ne ta prvič, samo po tritedenskem dopustu in problem je ker gre v drugo skupino, ker je bila prej med starejšimi in ne vem ali pozna vzgojiteljice. Pelje jo moja mama in upam da ne bo kaj narobe (psihično), čeprav hodi v vrtec zelo rada. Me kar skrbi če bo vse OK.

_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 21:48:51   
Janeja
Naša Lea gre tudi v ponedeljek prvič v vrtec. user posted image
V četrtek smo imeli igralne urice in spoznali vse njene bodoče prijateljčke in njihove starše. Je ful uživala in se igrala, kot da naju sploh ni. Upam, da bo tudi naslednji teden tako.  Pa pri nas se prvi teden sploh ne spi - naj bi šli vsi po kosilu domov.  user posted image   No saj ni problema, ker jo bo itak ati uvajal cel teden ampak vseeno se mi tole zdi malo čudno ... že vejo.

Za piko na I imamo poleg tega v ponedeljek pa še prvi šolski dan z našim prvošolčkom Janom.  Ja, kar pestro bo ... user posted image

Uspešen štart vsem. Naj vsi naši malčki uživajo v novem okolju in z novimi prijatelji.



(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 22:01:55   
tanaj
janeja, edino pravilno glede spanja. Mislim, da je za prvi teden dovolj novosti. Nikakor pa ne bi že v torek pustila otroka tam spati.... To je moje mišljenje, vsaka pa zase in za svojega otroka najbolj ve.

_____________________________

[

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 22:04:17   
duhica
Vsem, ki vas skrbi - mene je tudi, ampak sem ugotovila, da brez potrebe. No, letos gremo pa mi najprej v vrtec, potem pa še v šolo. bo tudi pri nas pestro. Sicer se oba veselita in upam, da bo tako tudi ostalo.

Pa čim lepši začetek šolskega leta vsem!

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 23:47:06   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: tanaj

janeja, edino pravilno glede spanja. Mislim, da je za prvi teden dovolj novosti. Nikakor pa ne bi že v torek pustila otroka tam spati.... To je moje mišljenje, vsaka pa zase in za svojega otroka najbolj ve.


Ja saj se čisto strinjam s tabo, in tudi midva je ne bi pustila spat tam že takoj prvi teden. Samo nekateri otroci v skupini so pa v vrtcu že drugo leto (skupina od 2 do 3 let) in niso novinci, pa ravno tako ne bodo mogli ostati tam po kosilu. To mi je malo čudno. Za novinčke je pa spanje res prehudo že prvi teden. Čeprav se povsod tudi temu verjetno ne da izognit, žal.



(odgovor članu tanaj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 23:50:38   
Pupica
Evo še dveuser posted image
tut mi2 obe štartamo s ponedeljkom. Sicer sva jo zdej 2 meseca pripravljala, tako da imam zelo dober filing, sam kaj, zdej je pa mene začelo zvijat in šraufatuser posted image
Mam srečo, da jo bom sicer vidla večkrat vmes, sam kaj....Men to predstavlja en ful velik obdobje. Kako bomo splaniral?Ne vem...Pojma nimam! Čist odvisno od nje. Sploh ker je taka zaspanka. Spi do 9 al pa še čez....zdej pa bo mogla že mal čez 7 ustat...ne vem, ne vem...Pa že tko gre pred 9 spat, ne vem, kaj nej jo pol zdej ob 7 dam spat???Pa še popoldne spi od 1 pa tja do 3 ur...jao...moje misli so totalno zblojene this moment...

Vem sam da jo bo očka vozil in hodil iskatuser posted image No..vsaj vozil v vrtecuser posted image da nava obe jokale tm...user posted image user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
1.9.2007 23:58:27   
Janeja
IZVIRNO SPOROČILO: pupic@

Sploh ker je taka zaspanka. Spi do 9 al pa še čez....zdej pa bo mogla že mal čez 7 ustat...ne vem, ne vem...Pa že tko gre pred 9 spat, ne vem, kaj nej jo pol zdej ob 7 dam spat???Pa še popoldne spi od 1 pa tja do 3 ur...jao...moje misli so totalno zblojene this moment... 


Tole je pa tudi moj edini problem ta moment povezan z vrtcem. Vaš urnik spanja je identičen našemu. Pojma nimam kako bo naša zaspanka zdržala v vrtcu. user posted image Kadar jo je zdaj pazila moja mami in sem ji jo zjutraj peljala (zbudila sem jo mal čez 7, tako kot bo ustajala zdaj za v vrtec), je ob 9h že spala, pa to vedno 2 uri. Po kosilu pa spet. V vrtcu pa imajo prvo spanje po kosilu.
Joj, čist se ji bo bioritem porušil. Mislim, da bo tole s spanjem in utrujenostjo na začetku največji problem.

No evo, pa se spet sekiram. Pa čist sem bila že prepričana, da bo v vrtcu vse super .... user posted image


(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
2.9.2007 0:16:09   
mucy25
Mi gremo tudi v ponedeljek prvic v vrtec. Mamico je tudi zlo strah, medtem, ko se nas junak zlo veseli.  Uvajanje bo potekalo tako,da bo en tedn mami, pol pa en tedn ati, tretji tedn pa so rekli, da  ni treba, da smo fizicno prisotni  cel cas, sam na dosegu 10 min, to pa je itak moz, ki ma sluzbo 5 min stran. Drugace pa ga bo ati zjutraj pripeljal, da ne bo rabo vstajal ob pol sedmih (ati hodi v sluzbo okoli 9), mami pa ga bo hodla iskat okoli pol stirih.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
2.9.2007 7:46:45   
Lunca1
Pina gre tudi jutri zjutraj prič v vrtec, pa tudi mami že mal črviči.user posted image  Jaz sem sicer jutri mislila bit najprej malo z njo, pa da bi bila v torek sama. Vidim da vas jih bo večina kar takoj pustila same. Se mi zdi ta ideja prvi dan pustit za 3 ure kar v redu, tako da bom verjetno sama tudi isto naredila. Samo ne vem kako bo pri nas s spanjem, ker že od junija podnevi nič več ne spi, v bistvu od ukinitve dude.user posted image

Saj res, kaj so vam naročili, da morajo imet s sabo? Copate in enkrat za preoblečt. Še kaj. No mi bomo verjetno morali imeti več kompletov, ker se še odvajamo od plenic in še ni čisto 100 % suha, sploh pa ni navajena hodit na stranišče. Saj res še plenice moramo vzet, ker za spanje jih ima pa vedno.

(odgovor članu mucy25)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
2.9.2007 10:39:40   
Naty*Taja
Mi tudi zaštartamo v pon. Sicer je pri nas navada, da se lepo postopno uvaja. Kak dan dva si z otrokom v igralnici po kako uro, potem pa postopno podaljšuješ, enkrat zajtrkuje, enkrat malica.... no v glavnem s tavečjim smo kr hitro napredovali. Se kr sproti določi, koliko časa naj bo naslednji dan, ko vidimo, kako se prilagaja otrok. Pa ni bilo nobenih prehudih travm, pa bolezni... V celem letu smo bili samo ekrat bolni! user posted image  Upam, da bo pri tamali isto.
Mi je pa kr kruto tole da je že prvi dan otrok sam tam cele štiri ure do kosila?
Je bila lani zraven Marcela ena punčka ki jo je mami uvajala samo tri dni, potem pa je reva mogla ostat cel dan in je še cel teden tulla cele dneve tam v vozeku niti na roke ni hotla. Pa je imela v sosednji igralnici babico, ki jo je prišla tudi potolažit, sam ne ona bi mamico. Res sem bila srečna, da nismo imeli take nuje in da je lahko vse lepo steklo. Je pa valda drugače, če hodiš na šiht in si ne moreš fraj vzet.
Kakorkoli že, upam, da bo za vse čimmanj stresno in mamice ne preveč jokat! To je prioriteta otročkov! user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: V ponedeljek prvič v vrtec
2.9.2007 10:52:15   
Enolla
Mi sicer ne štartamu jutri prvič v vrtec ampak bomo pa zamenjali vzgojiteljico in pomočnito zato me malček črviči. Srečno vsem ki gredo prvič v vrtec, boste videle, da bo super.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
2.9.2007 10:53:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Naty*Taja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?