|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V prikolico na Rab?
8.4.2009 21:31:23   
zaliga
Ojla,
prosim nasvet. Letos se odločamo, da bi šli z našo 3letnico na Rab
v kamp (prikolico) San marino.
a ima katera izkušnje; kakšni so Wc-ji, plaže bi naj bile rajske, kakšno je
zvečer dogajanje, je kaj sence...?
Jaz si sploh ne znam dopusta predstavljat, ker še nisme bila na tak način nikoli.
Moramo pa se do petka odločit, pa ne vem kaj so + in kaj - user posted image
Vsak nasvet dobrodošel.
Lp.


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V prikolico na Rab?
8.4.2009 21:48:16   
zband
SECE NI GUŽVA TAKŠNA ČE SE NA PLAŽI OBRNE EDEN SE MORAJO VSI.JAZ TI NE PRIPOROČAM TEGA.BOLJŠE ,,,PA SEM VIDEL ŽE CELI JADRAN,,,JE MEDOLIN PRI PULI EN KAMP VIŠJE OD ZADRA,,,NE VEM IMENA,,, A MISLIM DA JE POLNI ZA LETOS ALI ŠE ZA NASLEDNE LETO. PAKOŠTANE RAJ ZA MLADO DRUŽINIČ 50 KM OD ZADR PROTI SPLIU ALI PA CRIKVENICA MALO NAPREJ OD RIJEKE



ZBAND

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V prikolico na Rab?
8.4.2009 22:54:43   
zband
IZVIRNO SPOROČILO: zband

SECE NI GUŽVA TAKŠNA ČE SE NA PLAŽI OBRNE EDEN SE MORAJO VSI.JAZ TI NE PRIPOROČAM TEGA.BOLJŠE ,,,PA SEM VIDEL ŽE CELI JADRAN,,,JE MEDOLIN PRI PULI EN KAMP VIŠJE OD ZADRA,,,NE VEM IMENA,,, A MISLIM DA JE POLNI ZA LETOS ALI ŠE ZA NASLEDNE LETO. PAKOŠTANE RAJ ZA MLADO DRUŽINIČ 50 KM OD ZADR PROTI SPLIU ALI PA CRIKVENICA MALO NAPREJ OD RIJEKE

punce na forumu pravijo VALKANELA nismo še bili a po njihoven zna biti zabavno.pozanimaj se za VALKANELO

ZBAND


(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V prikolico na Rab?
8.4.2009 23:04:20   
Marogica
Pojma nimam. Mogoče ti bo link kaj pomagal

http://www.rab-camping.com/autokamp-san-marino/

Drugače pa je kampiranje zame zakon, moji otroci so bili stari 5 oz. 6 mesecev, ko sta bila prvič v prikolici. Zame ga ni boljšega dopusta, vendar je to stvar posameznika. Lahko, da ti bo ful všeč, lahko, da boš razočarana. Odvisno kaj pričakuješ.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V prikolico na Rab?
8.4.2009 23:06:24   
Marogica
Še to mogoče....sama ne maram kampov take velikosti (ca. 3000 mest), ker mi je to enostavno preveč, kot da bi bila doma...preveč gužve, "drenja".... mi smo bolj za "individualno" kampiranje....Čim manj, tem bolje.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V prikolico na Rab?
9.4.2009 7:04:51   
felicia
meni osebno je Rab supar, bila sva ko sva bila sama dva, lani smo pa bili z mulčkom. Kopalnice so vredu s toplo vodo, blizu. Senca je v kempu sam moraš rezervirat plac pa dobiš. Plaža je pa velikkkkkkka tako da se ne strinjam, da če se eden obrne se morajo vsi. verjetno pa tudi cel dan ne boste na plaži z malo piko ali pa tudi. Cicer so pa v bližini druge plaže, ki pa so bolj divje in biolj samotarske. Iz izkušenj povem da so WC ok, veliko drugega dogajanja, sprehajališče ob plaži, staro mesto Rab ene 15 min vožnje. Osebno mi je zelo všeč.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V prikolico na Rab?
11.4.2009 0:33:39   
zaliga
Hvala vam!! user posted image
Saj meni najbolj ni, a bi bil dopust zastonj, pa ne vem kako se naj odločim.
Sem odločitev že do jutri prestavla... user posted image
Se pa spomnim da ste lani govorile o enem kraju;
pojma nimam kak se imenuje, so kao apartmaji, pa skupna jedilnica,
baje fullll lepo, za razliko od hotela, imaš še zunaj zelenico...
A je znano kateri?
Vem pa da je naprej od Zadra, ker je moj rekel, da dalje naprej ne gre user posted image
Upam, da nisem preveč zetežila.
Lepe VELIKONOČNE praznike vam želim!!!!
Pa velika jajca user posted image
Lp.


_____________________________

Vsak dan za nas sije sonček, pa čeprav dežuje...



(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?