|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 10:16:09   
Volga
Sem ravnokar videla reklamo, pa ravnokar zaključujem s knjigo, tako da ga bom z veseljem pogledala, čeprav filmi ponavadi knjigam ne sežejo do kolen, prav zato sem vesela, da jo bom prej prebrala. No, bom pa z zanimanjem pogledala film, da vidim razlike knjiga - film. Kako pa se je vam zdela knjiga v primerjavi s filmom, če ste ga že gledale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 10:19:37   
baguSka
Kako pa se je vam zdela knjiga v primerjavi s filmom, če ste ga že gledale?


Ko noc pa dan.user posted image  Jaz sem knjigo prebrala vse tri dele in ce bi jih blo se 10, bi se tiste prebrala... film je pa tud tko tko - je za pogledat, glede na to, da sem brala knjigo... moj je pa bl zehu zravn, ker ni vedu zakaj se gre.. ;)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 10:20:39   
Anonimen
Jaz sem zadnjič brala knjigo P.S. Ljubim te. Knjiga svetovna, je ne moreš odložit, dokler je ne prebereš.

TAkoj ko sem videla,da je film v kinu, sva ga šla gledat. Tko bom rekla - ful lep film.. Ampak tudi slučajno ne pusti pečata v tebi.. Knjiga ga pa. user posted image

Priporočam za branje.user posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 10:24:50   
African queen
Kot si že povedala sama,knjiga je milijonkrat boljša...film je bolj površen,ampak je vseeno lep..sem si ga ogledala že parkrat,ker imam dvd doma..user posted image

Sta pa glavna igralca oba zelo "cute"!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 10:31:27   
baguSka
Sta pa glavna igralca oba zelo "cute"!


Men tud.user posted image

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 10:46:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Sta pa glavna igralca oba zelo "cute"!


Men tud.user posted image


No, potem pa vsaj nekaj. user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 11:47:38   
sayuri
Evo, še ena oboževalka "Bele MAsajke"user posted image user posted image user posted image . Požrla sem vse tri knjige. user posted image  Knjiga seveda bolj podrobno opisuje vse stvari, film je bolj površen. Vseeno je pa dober - ker je nemški in ima nekaj krutih prizorov notri user posted image . Konec je sicer pocukran..ampak ok...

Glavna igralca sta prava cukra, sploh on - Masaj user posted image user posted image  (dokler se ne ostriže).

Bom pa zagotovo gledala še enkrat.
Dobro, da si povedala, Volga.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 11:51:42   
sayuri
 

user posted image
user posted image


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 11:56:18   
Volga
A film je pa nemški? no, saj meni je to bolje kot holivudski, itak.

Samo, punce, kaj se to lahko zgodi, da te nekaj takega trofi? Ne vem no, zagledala ga je in jo je začaral. jaz ne vem, če bi bila tako vztrajna, da bi ga dobila za vsako ceno user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 12:16:28   
African queen
Ja,tipček je res dober user posted image ..

Ne vem,mogoče res obstaja tale "love on first sight"..jaz sem prišla živet v Afriko,ja...ampak v tiste kolibe bogu za hrbtom pa res ne bi šla...user posted image ..ženski vsaka čast,dobra je bila!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 12:31:24   
srki
A to je  po resničnih dogodkih?

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 12:47:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki

A to je  po resničnih dogodkih?


Dobro jutro, Srkoslava user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 12:49:11   
srki
Ja kaj no, če pa ne vajmuser posted image . Vedno, ko pa slišim o tej Beli Masajki, se pa na Sayuri spomnimuser posted image .

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 12:49:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A film je pa nemški? no, saj meni je to bolje kot holivudski, itak.

Samo, punce, kaj se to lahko zgodi, da te nekaj takega trofi? Ne vem no, zagledala ga je in jo je začaral. jaz ne vem, če bi bila tako vztrajna, da bi ga dobila za vsako ceno user posted image


Ja saj je zadnjič tudi una škratek napisala, da je tip s poročnega potovanja prišel brez žene, ki je ostala z enim kelnerjem. Podobna stvar.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 12:50:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A film je pa nemški? no, saj meni je to bolje kot holivudski, itak.

Samo, punce, kaj se to lahko zgodi, da te nekaj takega trofi? Ne vem no, zagledala ga je in jo je začaral. jaz ne vem, če bi bila tako vztrajna, da bi ga dobila za vsako ceno user posted image


Ja saj je zadnjič tudi una škratek napisala, da je tip s poročnega potovanja prišel brez žene, ki je ostala z enim kelnerjem. Podobna stvar.


ja, podobna. res je. Mhm.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 12:51:37   
African queen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja kaj no, če pa ne vajmuser posted image . Vedno, ko pa slišim o tej Beli Masajki, se pa na Sayuri spomnimuser posted image .



Zakaj pa na Sayuri?A ona ima podobno zgodbo?

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 12:54:45   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: African queen

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja kaj no, če pa ne vajmuser posted image . Vedno, ko pa slišim o tej Beli Masajki, se pa na Sayuri spomnimuser posted image .


Verjetno se je Srkoslava malo zmočila, saj ni ne gre zameriti, je noseča user posted image  Bojda je mislia na sarayo, a se ni ona selila v Afriko ali si celo to ti, afica queen?


Zakaj pa na Sayuri?A ona ima podobno zgodbo?

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 13:08:11   
Naja30
Jaz sem pa 2.del prebrala, zdaj pa ne vem ali naj gledam ta film ali ne. user posted image  Mogoče bi prej knjigo prebrala? Ker ponavadi so filmi slabši od knjige.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 13:16:13   
Maxica
Joj nehi, ne spet. Komaj sem se pobrala. Jaz sem prvo gledala film in ta preklemansko lep Masaj me je čisto začaral. Res, kva je to delalo z mano. Šla sem nabavit vse tri knjige in jih v šusu prebrala, pa nisem jaz kakšna knjigožerka. Je pa res precejšnja razlika med filmom in knjigo, vendar če moram izbirati, imam rajši film, zaradi prej omenjenega prekrasnega igralca.user posted image
Aaaaaaaaaaaaa, spet sem čist raznežena.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 13:17:59   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A film je pa nemški? no, saj meni je to bolje kot holivudski, itak.

Samo, punce, kaj se to lahko zgodi, da te nekaj takega trofi? Ne vem no, zagledala ga je in jo je začaral. jaz ne vem, če bi bila tako vztrajna, da bi ga dobila za vsako ceno user posted image


Nemški ja.
Ma, če bi mene en tak tip natrofil, tudi ne bi nič razmišljala.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 13:18:59   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A film je pa nemški? no, saj meni je to bolje kot holivudski, itak.

Samo, punce, kaj se to lahko zgodi, da te nekaj takega trofi? Ne vem no, zagledala ga je in jo je začaral. jaz ne vem, če bi bila tako vztrajna, da bi ga dobila za vsako ceno user posted image


Nemški ja.
Ma, če bi mene en tak tip natrofil, tudi ne bi nič razmišljala.user posted image


Ja, samo seksat pa ne znajo oz. samo na hitro vse naredijo, vsaj do 250 strani v 1. knjigi user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 13:20:33   
African queen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: African queen

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja kaj no, če pa ne vajmuser posted image . Vedno, ko pa slišim o tej Beli Masajki, se pa na Sayuri spomnimuser posted image .


Verjetno se je Srkoslava malo zmočila, saj ni ne gre zameriti, je noseča user posted image  Bojda je mislia na sarayo, a se ni ona selila v Afriko ali si celo to ti, afica queen?


Zakaj pa na Sayuri?A ona ima podobno zgodbo?



Mogoče sem pa res to jaz...ne verjamem,da je med nami še kakšna Bela Afričanka user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 13:21:10   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: African queen

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: African queen

IZVIRNO SPOROČILO: srki

Ja kaj no, če pa ne vajmuser posted image . Vedno, ko pa slišim o tej Beli Masajki, se pa na Sayuri spomnimuser posted image .


Verjetno se je Srkoslava malo zmočila, saj ni ne gre zameriti, je noseča user posted image  Bojda je mislia na sarayo, a se ni ona selila v Afriko ali si celo to ti, afica queen?


Zakaj pa na Sayuri?A ona ima podobno zgodbo?



Mogoče sem pa res to jaz...ne verjamem,da je med nami še kakšna Bela Afričanka user posted image


O, kul pote. Sem vesela, da spet vem, aktera si. Kako drugače? vroče?

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 13:22:02   
DANVARI
 meni nevednici lahko naštejete naslove vseh treh knjig, ker povsod govorijo samo "o  Beli Masajki" alo pa "o vseh treh knjiga"


pliiiiiz!



_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: V sredo bo na RTV SLO Bela Masajka
11.4.2008 13:22:26   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

A film je pa nemški? no, saj meni je to bolje kot holivudski, itak.

Samo, punce, kaj se to lahko zgodi, da te nekaj takega trofi? Ne vem no, zagledala ga je in jo je začaral. jaz ne vem, če bi bila tako vztrajna, da bi ga dobila za vsako ceno user posted image


Nemški ja.
Ma, če bi mene en tak tip natrofil, tudi ne bi nič razmišljala.user posted image


Ja, samo seksat pa ne znajo oz. samo na hitro vse naredijo, vsaj do 250 strani v 1. knjigi user posted image


No, v filmu mu ona pol mal pokaže, kako se tej stvari streže. Na bolj nežen način. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?