|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaši otroci zapravljajo?
29.10.2010 9:16:37   
RR raziskuje
Ali vaši otroci varčujejo? Če dobijo denar, kaj z njim naredite? Gre v hranilnik ali ga otrok porabi, kakor sam želi?

Preberite si članek o nasvetih za varčevanje: http://www.ringaraja.net/clanek/spodbudite-otroka-k-varcevanju_3646.html?page=
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaši otroci zapravljajo?
5.11.2010 9:17:28   
mojamura
pri nas je tako: vsak otrok ima varčevalno knjigo. denar, ki se dobi za kakšne praznike ali rojstni dan gre na varčevalnoknjigo. otrok sme porabiti denar v dogovoru s starši. tako si je starejši, ki je star 13 let kupil kolo iz privarčevanega denarja.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaši otroci zapravljajo?
5.11.2010 10:10:09   
alda
13.letnica nekaj časa varčuje, potem pa gre in zapravi vse ali pa skoraj vse.
Največkrat gre njen denar za oblačila in mobi kartico/ midva ji kupiva "samo" za 5€ na mesec/.
Si je pa sama kupila telefon in mp4, zdaj pa na veliko špara za iphon.
Sine pa dobljen denar da kar mami.
No in jaz si ga "sposojam" s kupčka , vračam pa lih ne.
Je pa res da njega zaenkrat niti še ne zanima denar.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaši otroci zapravljajo?
5.11.2010 10:13:17   
mateyka
naša ma 3 leta in ima svoj hranilnik (kovinski, da se ne razbije user posted image ), notri daje cente in "špara" za lumpi čokoladke user posted image a je to dovolj napredno za 3 letnike? bi morala šparat za kaj bolj konkretnega ali to pride na vrsto kasneje?

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?