|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Večerno dodajanje in...
25.11.2005 10:35:46   
Sofi
Žal se je zgodilo tudi nam in zvečer dodajamo Comformil 1 in sicer prvo mu ponudim obe dojki, nato še flaško 165 ml in vse poje in pridno ter zadovoljno spančka 8-10 ur. Me pa zanima, če mu moram glede na to, da enkrat dnevno je adaptirano mleko, ostalo se dojiva, DODAJATI TUDI ČAJuser posted image  Ali pogasi žejo z mojim mlekom? Ker do sedaj še ni poskusil čaja, pravtako ne vode. Zato se obračam na vas, da mi pomagate. Hvala.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Večerno dodajanje in...
25.11.2005 11:35:12   
Anonimen
Če samo 1x na dan daš Aptamil, potem ne rabiš dajat čaja.
Ko boš pa počas nehala dojit (recimo samo 1x ali 2x na dan) potem mu pa ponudi malo čaja ali prekuhane vode.
Naš tudi nikoli ni pil čaja, zdaj ko sva pa na Hippu, pa mu naredim 100ml vode (od katere spije mogoče pol čez dan), v katero dam slabo polovičko (samo za okus) Hippovega čaja Komarček. Pa ga pije. Ker je čist nor na cuclje user posted image

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Večerno dodajanje in...
25.11.2005 12:17:55   
Sofi
tinka74 hvala, bom torej še počakala.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Večerno dodajanje in...
25.11.2005 12:31:34   
Anonimen
Tudi jaz mu moram zvečer dodajati.Naš je star 15 dni. patonažna je rekla, da če enkrat dodaš ni potrebno čaja.

(odgovor članu Sofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Večerno dodajanje in...
25.11.2005 12:39:55   
SashaB
Ker se še vedno zbujamo ponoči in bi mami rada malo več spala, smo tudi mi poskušali s flaško zvečer. Pa se nikakor noče sprijazniti z njo.user posted image Ali ste naredile kaj posebnega da so začeli piti po flaški ali je samo naš tako zbirčen? user posted image  Sem poskušala različne vrste mleka in tudi tako da sem mu dala najprej flaško in nato je pil pri meni ter obratno...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Večerno dodajanje in...
25.11.2005 12:51:41   
Anonimen
Jaz sem cucelj na flaški namazala s svojim mlekom. Najprej sem mu pa s flaško ponudila svoje mleko. Pa tudi pri nas včasih en čas traja, da zagrabi cucelj na flaški. Paše mu, če ga stisnem k sebi k joški, da mu malo dišim in mu potem vtaknem flaško.user posted image user posted image

kakšne flaške pa imaš? Mi imamo Aventovo.

(odgovor članu SashaB)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Večerno dodajanje in...
25.11.2005 13:14:02   
Anonimen
Naš pa samo, da vidi flaško, se kr tresti začne. Pa začne cuzat kar tist beli rob, namesto cuclja user posted image
Uporabljamo pa HIPP1, ki je res res dobro mleko. Nekako je najbolj podobno materinemu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?