|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Veet vosek za depilacijo
19.7.2007 11:29:40   
maya_slo1
Pozdravljene punce!

Ali morda katera ve, kje je mogoče dobiti Veet vosek za depilacijo? Pred časom so ga še imeli v Muellerju zdaj prodajajo pa le še vosek SNA Epil. Sem ga izprobala pa je daleč od kvalitete Veet-a. Z njim imam veliko več packarije, da o nepopolnoma odstranjenih dlakah sploh ne govorim. Veetovi trakovi, ki imajo že nanešen vosek pa odstranijo le manj trdovratne dlake, ki pa so pri meni v manjšini. Morda obstaja kje kakšen vosek druge fime, ki je podobno močan kot Veet-ov?

Najlepša hvala za odgovore!

Maja


_____________________________

Sledenje evro bankovcem
http://www.eurobilltracker.eu/?referer=98711




Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Veet vosek za depilacijo
19.7.2007 11:57:25   
Taula
Dm, Muller, večji Mercator poglej.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu maya_slo1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Veet vosek za depilacijo
19.7.2007 12:06:16   
Janya
Tudi jaz ga že nekaj časa iščem, žal brez uspeha user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Veet vosek za depilacijo
19.7.2007 13:42:16   
maya_slo1
Ja, res se ga ne da dobiti nikjer...ne DM, ne Mercator, ne Tuš, nič....očitno so ga tudi pri Muellerju nehali dobavljati.
Sem poslala mail na Mueller, kako je s tem voskom.
Upam da mi odgovorijo. Drugače bom šla pa v Avstrijo po njega...si ga nabavim 3kg pa bo za ene par let! user posted image


_____________________________

Sledenje evro bankovcem
http://www.eurobilltracker.eu/?referer=98711





(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Veet vosek za depilacijo
31.7.2007 21:32:36   
Srčekgirll
Tud jst ga iščem pa ne najdem, zlo bi ga rada mela. Zdej pa morem uporabljat depilatoruser posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu maya_slo1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Veet vosek za depilacijo
1.8.2007 8:15:56   
pety78
Jaz imam eno rumeno škatlo, skoraj polno, sem samo 1x packala s tem, seveda neuspešno. Če ga katera želi, naj mi sporoči naslov. 

_____________________________



(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?