|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Veganski vrtec
31.7.2009 11:45:51   
miti263
Živjo,

zanima me ali poznate kakšen veganski vrtec in kakšne so izkušnje otrok in staršev s takim vrtcem?

Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 11:51:45   
rija
a celo vegansk? mogoče v ameriki....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu miti263)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 11:57:05   
mamamajča
Jaz ne vem, če pri nas tak vrtec sploh obstaja. Niti ne razumem, zakaj bi ga kdo potreboval za tako malega otroka.




< Sporočilo je popravil mamamajča -- 31.7.2009 12:02:38 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 12:01:33   
Zala01
Vem, da ima vrtec Najdihojca v Šiški eno enoto vegetarijanskega vrtca, ne vem, če je pa čisto veganski.

_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu miti263)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 13:24:47   
miti263
Zala01 hvala za info. Bom preverila, ker me zanima čisto veganski, poleg brezmesne hrane tudi brez mleka in jajc.

(odgovor članu miti263)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 13:36:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jaz ne vem, če pri nas tak vrtec sploh obstaja. Niti ne razumem, zakaj bi ga kdo potreboval za tako malega otroka.




Se podpišem!

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
31.7.2009 13:39:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 18:35:53   
Njuškalo
Da bi bil prav veganski vrtec, težko verjamem.user posted image No, možno je vse. Kolikor vem ima valdorfski vrtec vegi prehrano, samo mislim, da tudi ribe dobivajo.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 20:29:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jaz ne vem, če pri nas tak vrtec sploh obstaja. Niti ne razumem, zakaj bi ga kdo potreboval za tako malega otroka.




Se podpišem!



A je spraševala kaj razumete, ali če veste za kakšen takšen vrtec?
In zakaj kdo ne bi potreboval takšnega vrtca za takoooooo malega otroka?

In moj odgovor...povdarek na zdravi, ekološki prehrani ima Najdihojca v Šiški in pa slišala sem za Modri škratek v Kosezah, če me spomin ne vara. Pobrskaj malo po netu ali pa se mi javi na ZS.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 21:56:15   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: *Angelina*

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jaz ne vem, če pri nas tak vrtec sploh obstaja. Niti ne razumem, zakaj bi ga kdo potreboval za tako malega otroka.




Se podpišem!



A je spraševala kaj razumete, ali če veste za kakšen takšen vrtec?
In zakaj kdo ne bi potreboval takšnega vrtca za takoooooo malega otroka?

In moj odgovor...povdarek na zdravi, ekološki prehrani ima Najdihojca v Šiški in pa slišala sem za Modri škratek v Kosezah, če me spomin ne vara. Pobrskaj malo po netu ali pa se mi javi na ZS.





Ravno to sem jaz pomislila. Ne vem zakaj je vedno nekaj potrebno načet neke razprave, da se potem lahko udriha čez vegije, ki tudi svoje otroke vzgajajo v vegije. Bedarija.




_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 21:58:51   
jakaracman
Je en sigurno samo imena ne vem.Je bil pred kratkim predstavljen v Nedelovi prilogi kuhar, ki v takem vrtcu kuha.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 22:00:32   
mamči
Res je, da je vprašala, kje so ti vrtci in ne kaj mislimo o njih. Se mi pa razprave na to temo (sploh če govorimo o otrocih) ne zdijo tako brezpredmetne.
Meni bi se zdelo zaminivo, če bi se več pisalo na to temo.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Veganski vrtec
31.7.2009 23:34:20   
Najaa
Najdihojca ima vegetarijasnki oddelek, ne veganskega.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Veganski vrtec
3.8.2009 23:25:45   
frutka_
Vegeterjanski oddelki vem da so, za veganskega pa še nisem slišala. Upam, da ga ni.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Veganski vrtec
4.8.2009 7:52:11   
Anonimen
človeška neumnost je pa res brezmejnauser posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Veganski vrtec
4.8.2009 8:31:23   
Tisana
Pol se pa čudite, če se otroci grizejo! Oni bi sam meso jedli user posted image user posted image user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 8:08:57   
miti263
Joj, kakšne netolerantne izjave ene dajete. Mislite da imate le ve edino prav in samo ve veste kaj je za mojega otroka najbolj primerno in zdravo? Yeah, right. Pa sej sem postavila čisto enostavno vprašanje, a je res tako težko bit tiho, če nimaš konkretnega odgovora?
Hvala pa tistim, ki ste mi poskušale pomagati.

Lep dan vsem!

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 8:10:31   
Anonimen
Mislite da imate le ve edino prav in samo ve veste kaj je za mojega otroka najbolj primerno in zdravo?


ti več kot očitno ne veš in fajn, da ti kdo pove. še bolj fajn bi blo, da bi upoštevala. predn bo prepozno.

user posted image

(odgovor članu miti263)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 8:11:17   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

Pol se pa čudite, če se otroci grizejo! Oni bi sam meso jedli user posted image user posted image user posted image


jao user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 8:24:32   
miti263
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Mislite da imate le ve edino prav in samo ve veste kaj je za mojega otroka najbolj primerno in zdravo?


ti več kot očitno ne veš in fajn, da ti kdo pove. še bolj fajn bi blo, da bi upoštevala. predn bo prepozno.

user posted image



ja, zgleda da res ne gre bit tiho. fajn bi bilo, če bi imela malo več posluha za drugačne od sebe, še bolj fajn bi pa bilo, če bi s svojim zgledom to naučila svoje otroke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 8:38:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miti263

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Mislite da imate le ve edino prav in samo ve veste kaj je za mojega otroka najbolj primerno in zdravo?


ti več kot očitno ne veš in fajn, da ti kdo pove. še bolj fajn bi blo, da bi upoštevala. predn bo prepozno.

user posted image



ja, zgleda da res ne gre bit tiho. fajn bi bilo, če bi imela malo več posluha za drugačne od sebe, še bolj fajn bi pa bilo, če bi s svojim zgledom to naučila svoje otroke.


ja vešda, v vato zavijat in kot po jajcih hodit okoliuser posted image to je zame zloraba otroka in jst bi ti socialno na vrat nakopala.

(odgovor članu miti263)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 8:50:50   
khurde
miti263, vegetarijanski oddelki so, so že predhodnice napisale. Samo se mi zdi (vsaj včasih je bilo tako), da so za skupino 3-6 let, za mlajše pa ne (zanje rabiš potrdilo pediatra, če želiš drugačno, "dietno", prehrano). Tako da mislim, da boš - razen kakšnega zasebnega varstva - težko dobila veganski oddelek.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu miti263)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 9:02:20   
lunca14
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: miti263

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Mislite da imate le ve edino prav in samo ve veste kaj je za mojega otroka najbolj primerno in zdravo?


ti več kot očitno ne veš in fajn, da ti kdo pove. še bolj fajn bi blo, da bi upoštevala. predn bo prepozno.

user posted image



ja, zgleda da res ne gre bit tiho. fajn bi bilo, če bi imela malo več posluha za drugačne od sebe, še bolj fajn bi pa bilo, če bi s svojim zgledom to naučila svoje otroke.


ja vešda, v vato zavijat in kot po jajcih hodit okoliuser posted image to je zame zloraba otroka in jst bi ti socialno na vrat nakopala.



.............veš,kaj to je pa mal huda izjava,kaj pa veš zakaj njen otrok rabi takšno prehrano,moj otrok je bil tid eno leto na vegi prehrani,ampak zaradi alergij,na srečo se je potem popravilo,ampak v tem času se je čisto normalno razvijal in dobival vse potrebno za rast in razvoj,samo,malo bolj se je treba potrudit,tako,da bi mi nekdo rekel,da mi bo na nos nakopal socialnouser posted image user posted image ,ker hočem za svojga otroka samo dobro.Ozaveščeni vegatarianci in vegiji,ponavadi vedo mnogo več o zdravi prehrani,kot mi navadni mesojedci,ker so primorani se stalno informirat.Pa ne kritiziram nobenega,vsak ve kaj dela.

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 9:06:32   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: lunca14

.Ozaveščeni vegatarianci in vegiji,ponavadi vedo mnogo več o zdravi prehrani,kot mi navadni mesojedci,ker so primorani se stalno informirat.Pa ne kritiziram nobenega,vsak ve kaj dela.


no, to pa je čisto odvisno od vsakega posameznika, pa naj bo zeleno ali meso-jedec.

in ne mi rečt, da je za konkretno moško populacijo vredu, da uživa samo sojine beljakovine?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Veganski vrtec
5.8.2009 9:08:08   
Anonimen
eš,kaj to je pa mal huda izjava,kaj pa veš zakaj njen otrok rabi takšno prehrano,


ah dej, veganske prehrane mi pa noben ne bo govoru, da jo kak otrok rabiuser posted image
to je ekstremizem in ok, zganjaj ti ekstremizem nad sabo, zarad mene lohk sam česen ješ al pa deteljo, če si nekje prebrala, da boš zarad tega bolj zdrava, poduhovljena in kar je še tega. sam zganjaj ga nad sabo, ne pa nad otrokom.
to je to, k mamo preveč polne riti vsega in kr ne vemo kaj bi si še zmislili.
včasih k so vsak dan repo pa krompir tolkli, pa kako kislo mleko in so bli vsi srečni če je blo enkrt  na mesec meso na miszi, ni nobenmu na kraj pameti padlo, da bi se šel veganstvo in podobne oslarije.

(odgovor članu lunca14)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?