|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost oprsja
16.10.2005 10:12:35   
karmy
kaj vaši partnerji rečejo na velikost oprsja? sm gledala po drugih temah pa je bil najboljši komentar tipa:

jst sem čist urezan na joške... user posted image user posted image user posted image user posted image ....male,srednje,velike,mehke,trde,viseče stoječe,štrleče,...vse!!!sam,da je cuclj!!!

user posted image user posted image user posted image

jzt se ne bi pritoževala nad košarico B user posted image  aja...kakšne pa se vam zdijo vaše? user posted image user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 10:45:18   
paris
Men so moje všeč, mojmu še bolj, se prav smo vsi zadovoljni!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 10:45:26   
viv_
Jaz moje težko ocenim, ker jih nimam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 12:06:22   
total
Definitivno večje,mogoče pa kdaj res....user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 12:31:50   
karmy
no no punce...kuk ste sramežljive... user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 12:33:02   
Teni_



Jaz bi si jih dala takoj pomanjšat. Moj se pa ne pritozuje. LP,Mojcauser posted image



(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 14:21:07   
Anonimen
Glede na to, da kakšne "hude količine jošk" nisem nikoli imela, težko kaj rečem. Preden sem prvič zanosila, se mi zdi, da sem imela košarico 75A, torej takorekoč nič. No, ampak vsaj tisto, kar je bilo, je stalo, kakor je treba. Po prvem porodu pa je še tista revščina "zvisela". Z leti se je nekoliko popravilo, vendar seveda ne v večjo košarico. Kreme, losjoni in ostalo preverjeno ne pomaga, pa če še tako redno uporabljaš in se greš Sašo Lendero in njene čarovnije. Zdaj, ko sem drugič noseča, so zrasle za pop*****. Na 85C. Če bi še stale velikosti primerno, bi bila čisto zadovoljna, ampak se mi zdi, da so za mojo telesno višino (cca. 165 cm) skoraj malo prevelike. In zdaj me spet skrbi, kaj bo naredila gravitacija po porodu.
O povečanju v bistvu nisem nikoli razmišljala, sem pa razmišljala o oestetski operaciji, s katero bi mi jih spravili v "stoječ" položaj. Pa da ne bi bila tako mehke, kot semi zdijo. In mislim, da bo enkrat po koncu dojenja tudi to prišlo na vrsto. Pa me cena sploh ne briga. Če najdem denar za vse ostalo, ga bom tudi za to.
Moj dragi... hm... v bistvu ga nisem še nikoli vprašala, kaj si misli o mojih "mlekarnah". Poznam sicer njegovo splošno mnenje o ženskem oprsju, ampak to je pa vse.
Bo že sam povedal, ko bo prilezel do te teme...

(odgovor članu karmy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 15:06:25   
Anonimen
Jaz z mojimi nikoli nisem bila zadovoljna in še danes nisem čisto, zdaj sem samo sprijaznjena. Vedno sem imela premajhne, pa na koncu me je to nehalo motit (no, zdaj med nosečnostjo so celo malenkost zrasle), verjetno me bo pa celo življenje motila oblika. Kot otrok sem bila debela in sem v zgodnjih najstniških letih zelo hitro zelo veliko shujšala (18 kg v mesecu in pol, od tega 7 kg v dveh tednih) in posledica so joški, ki izgledajo kot na pol prazne vrečke.user posted image  Zdaj se je to malo popravilo, verjetno mi bojo med dojenjem celo všeč, samo vprašanje, če me ne čaka katastrofa, ko neham dojit.user posted image
Moj mož pa že cel čas pravi, da so mu všeč, kakršne so. Čeprav je zdaj zadovoljen, da so malo zrasle in pravi, da ne bi imel nič proti, če bi mi še malo. Zdej pa verjemi, če je prej govoril resnico.user posted image

< Sporočilo je popravil Tašonka -- 16.10.2005 15:08:24 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 19:03:36   
soncek&luna
jaz sem z mojimi vec kot zadovoljna user posted image ... v rosni mladosti niti niso bile toliko velike dokler nisem zacela z KT... takrat se mi je v navalu hormonov v dveh letih obseg povecal (pa se ne hecam) za 10 cm... zdaj sem noseca in so se valda se povecale za eno stevilko user posted image ... ko bom dojila (hmm... sicer velikost ne zagotavlja proizvodnje user posted image user posted image ), bodo verjetn se bolj.... potem pa me skrbi gravitacija in sem tudi premisljevala estetski operaciji, da jih samo mal dvignem.... kar bom, ce zberem denar tudi naredila...

do sedaj pa se nihce od moskih osebkov v preteklosti ni pritozeval nad velikostjo... so bili vsi vec kot zadovoljni user posted image user posted image user posted image ... tudi sedanji 'user posted image ', ocka mojega user posted image , je bil z njimi zadovoljen...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 21:00:02   
BigWhale
Morajo biti take, da je kaj za v roke prijet... C+

;)


_____________________________

http://www.lubica.net/bigwhale/blog/

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Velikost oprsja
16.10.2005 21:10:27   
Anonimen
Meni moje ne ravno prekipevajoče oprsje pride prav v obdobjih, ko nisem ravno suha. Takrat večkrat pomislim, kakšna bi šele bila, če imela še večjo kapaciteto pljuč. Se pa premosorazmerno s kilažo večajo in manjšajo, tako da je to tudi ene vrste telovadba. V bistvu sem v tem pogledu zelo aktivna.

(odgovor članu BigWhale)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 8:38:31   
Stefka
Zdaj, ko nisem noseča so čisto kul. Ampak po porodu; ojoj, sem mislila, da se bom prevagala user posted image ... Čist resno.
Bi si jih pa enkrat v daljni prihodnosti dala pomanjšat (seveda potem, ko se na meni pomanjša še vse ostalo.. user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 8:56:17   
Anonimen
Se takoj skregam s Splišni. Če bi jaz ne imela poleg velike riti tudi velikih prsi, bi zgledala kot barbapapa. Tako pa me joške rešujejo, da zgleda vse še kar proporcionalno, edino glavo bi mi bilo treba še malo napihnit, zlodja.

(odgovor članu Stefka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 9:24:24   
Anonimen
ja na mojo velikost in kilažo tut prov mejhne ne bi pasale. lahko pa bi ble mal bl neviseče user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 11:14:57   
mojamura
trenutno (verjetno zaradi nosečnosti)imam C košarico....sem pa bila čisto zadovoljna tudi ko nisem bila nosečas košarico B.Že itaq mi nobena bluza ni bila prav ker nisem po ''jus-u'' sem zaradi fitnessa malo bolj široka v ramenih kot ostale, takop da mi vse bluzice pri joških čudno narazen vleče. Pa verjemite da ne zaradi njih.Upam da si jih bom po porodu naštelala nazaj v prvotno stanje, se pravi B košaricain da mi ne bodo viseli.user posted image

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 11:27:44   
artista7
80 C nekje.. Partner pravi da so najboljše.. Da ima kaj za prijetuser posted image user posted image Sem počaščena.. samo ne vem, kako bo, ko bom dojilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 11:50:28   
ZARJA
Ja, ženske (predvsem tiste, ki jamrate, da imate premajhne)...
a nič ne berete revij? Zadnje dni se v Oni, Vikendu,... ne vem, kje še pojavljajo reklame za eno super novo (povsem naravno) revolucionarno zadevo, BUST PLUS, al kaj je že... ki poveča obseg in če se to v 20 - 60 (odvisno od tega, koliko kupiš) dneh ne zgodi, ti povrnejo denar!
Je katera kupla, probala?
In če je - se kaj dogaja? Rastejo? user posted image
Sem razmišljala - kaj to more bit zaena coprnija - in - kaj če vpliva kej na zdravje? Da veselo kupiš, poješ, pol pa...

(odgovor članu artista7)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 11:55:51   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: ZARJA

Ja, ženske (predvsem tiste, ki jamrate, da imate premajhne)...
a nič ne berete revij? Zadnje dni se v Oni, Vikendu,... ne vem, kje še pojavljajo reklame za eno super novo (povsem naravno) revolucionarno zadevo, BUST PLUS, al kaj je že... ki poveča obseg in če se to v 20 - 60 (odvisno od tega, koliko kupiš) dneh ne zgodi, ti povrnejo denar!
Je katera kupla, probala?
In če je - se kaj dogaja? Rastejo? user posted image
Sem razmišljala - kaj to more bit zaena coprnija - in - kaj če vpliva kej na zdravje? Da veselo kupiš, poješ, pol pa...




Če bi vse kreme, ki povečajo joške, pomagale bi ne bilo nobene več, ki bi bila brez jošk.
Pa če bi vse kreme in tablete za hujšanje pomagale tudi ne bi bilo več debelih.
Ne nasedajte!!!!!!

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 11:57:14   
karmy
ne vem če si gledala preverjeno so take oglase preverjal...in se je voditeljica začela govort posmehljivo in sarkastično...

jzt ne bi šla u tiste čire čare...jzt se trenutno redim in temu primerno se mi večajo...

mojmu je pa čist uredu..je reku da so lepe user posted image  čeprav nimam + B košarice

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu ZARJA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Velikost oprsja
18.10.2005 22:01:57   
Joe
Cukrček, pravi cukerček si napisala!

_____________________________

Naši problemi so sanje revnih in preganjanih.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Velikost oprsja
19.10.2005 10:51:35   
Nia30
Pred prvim porodom sem imela 75A - malo a čvrsto, ravno za dlan zapolnit, po porodu še vedno 75A in nič več čvrsto user posted image , po drugem porodu 85C user posted image user posted image user posted image , pa tud drugod sem za dve številki večja user posted image

Mojemu sta moji dve dvojčici zdaj definitivno bolj všeč ker lahko z njima izvajava stvari, ki jih prej nisva mogla user posted image

(odgovor članu Joe)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Velikost oprsja
19.10.2005 12:09:47   
Anonimen
Jaz si teh vasih 75C pa 80B, 90K, 150Z ne predstavljam glih najboljs.. Slikce bi bile bolj zgovorne.. user posted image

Mam pa je meni bolj, da so malo manjse.. kot malo vecje.. najboljs pa seeveda zlata sredina.. pri tej stvari..

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Velikost oprsja
19.10.2005 12:53:40   
daddy
Preizkušeno staro merilo : moški da dojko v usta, prične sesljati bradavičko in poskusi zažvižgat svojo najljubšo melodijo. Če mu uspe, so joške premajhne, če mu ne, je velikost b.p.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Velikost oprsja
20.10.2005 11:14:17   
Anonimen
Jaz sem z svojo 5-ko (85C) kar zadovoljna, mi pri kakšni manipulaciji z moškimi še kako prav pride, če maš pač imaš in če lahko izkoristiš izkoristi.Pa še bjonda semuser posted image user posted image user posted image

Moj je itak cel nor, bivši je tudi bil cel nor (nor malo po naravi in malo zaradi joškov)user posted image .

Zaenkrat sorazmerno velikosti še dobro stojijo, me je pa res strah kaj bo med nosečnostjo in dojenjem.Ali se bodo še povečale ali pa bodo splahnele kot prazne vrečke???No, kakorkoli, če bo šlo kaj narobe si jih bom estetsko popravila, nič ni grše kot velike povešene joške.Moje mnenje.

Drugeče pa imam malce problemov z kupovanjem lepih modrcev, ker so v tako velikosti ponavadi samo še tako za babice in nič čipk in svile, pa kakšne majčke si ne morem gor nabituser posted image .

Ampak generalno pa mi je cool.

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Velikost oprsja
20.10.2005 19:43:50   
Anonimen
Hočemo majnše!user posted image
No vsaj jaz!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?