|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Velikost previjalne
1.6.2005 0:26:01   
Aleksandrin
Moj pralni stroj ima mere: 60x50, kaj mislite bo toliko velika previjalna zadostovala?

LP :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Velikost previjalne
1.6.2005 7:29:45   
Tasika
A je 50 globina? Otročki se rodijo med 48-52, torej ... ne. Omisli si kaj večjega, če se da.
No, za prvi mesec bi mogoče šlo. Kolegica previja na pralnem 60x60 pa mora mali po diagonali ležat (2 meseca star).

Lp

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Velikost previjalne
1.6.2005 8:02:41   
petrulja
Seveda lahko previjaš na pralnem stroju, samo eno desko si spodaj pritrdi. To je lahko navadna iverca, ki naj bo večja od površine stroja. Nanjo daš previjalno podlogo pa je.

lp

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Velikost previjalne
1.6.2005 8:40:51   
viv_
Ali pa nad stroj na zid pritrdiš tisto previjalno ploščo, ki jo lahko spustš in nazaj postaviš. 50x60 je res kar malo malo...

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Velikost previjalne
1.6.2005 10:40:03   
smeja2
v ikea-ji majo tako previjalno k se na zid pritrdi, pol pa po potrebi zloži.
Jaz bom šla zihr ponjo k mamo bl mal placa!

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=8&productId=53049&langId=-21&parentCats=10106*13764

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Velikost previjalne
1.6.2005 10:50:45   
Primoza
Ali je res tako praktično imeti previjalno podlogo na pralnem stroju?

Zadevo imamo mi rešeno s pisalno mizo preseljeno v spalnico, tik ob otroški postelji in najini postelji. Na pisalno mizo smo dali previjalno podlogo.
Ob posteljico smo postavili odprt regal s policami z dnevnimi potrebščinami, pod mizo pa je še en predalnik, kjer so prav tako razni bodiji itd. Rešitev sem mi zdi dobra zaradi tega, ker je vse na enem mestu in ker ga previjem takoj, ko ostane. Estetsko ni ne vem kaj, vendar je praktično in da se nato lepo razmontirati nazaj v spalnico.

Dobro, pa še sušilec imamo na pralnem stroju...

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Velikost previjalne
1.6.2005 10:52:13   
viv_
Primoza, pomoje je to praktično če nimaš dosti prostora...

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Velikost previjalne
1.6.2005 11:27:31   
Primoza
Samo če lahko ob svojo posteljo in posteljico stlačite še kakih 120X60 cm mizico in postavite gor previjalno podlogo se rešite vsaj nočnih pohodov s tamalim, ki ga lahko še dodatno zdramijo in povzročijo spalne težave.

V album prilagam našo situacijo s katero smo problem rešili, potrebne dimenzije prostora so res minimalne, pospravljeno pa je trenutno bolj "po moško".

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Velikost previjalne
1.6.2005 11:28:09   
Pajaca
Jaz sem jo parkrat previla na pralnem stroju pa sem se vedno spraševala kako bi to zgledalo če bi ravno centrifuga delala....

Ima pa kolegica čez PS narejeno eno mizo, ki ima lastne nogice in je zato večja kot PS in se ne ruka če ravno pereš.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Velikost previjalne
1.6.2005 13:43:27   
Aleksandrin
Viv: res je, živiva v garsonjeri (obeta se nama še ena soba, upam), tako da morava vsak kotiček pametno porabit.

Drugače pa dekleta super ste.

LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Velikost previjalne
1.6.2005 13:54:16   
Aleksandrin
smeja2: mogoče veš koliko pride poštnina, če naročiš po pošti?

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Velikost previjalne
1.6.2005 14:04:35   
viv_
IKEO ne morš naročat v Slovenijo....

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Velikost previjalne
1.6.2005 15:11:37   
Aleksandrin
Ups... :ups:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Velikost previjalne
1.6.2005 17:31:50   
taška30
Naš pralni stroj je tud 50x60. Previjalna pa 50xcca77. Pač gleda dol s stroja tadaljši konc - na tej strani kjer jaz stojim ko previjam. Je pa zelo trdo podložena ta previjalna podloga, tko da se ne ukrivi, če se nasloniš. Pa se mi zdi čist dost veliko. Pa na treh straneh ima dvignjen rob za kake 8cm.
LP


(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Velikost previjalne
1.6.2005 17:34:36   
taška30
Pajaca, če centrifuga dela, je še posebej zabavno. Vsaj pri nas. Mislim da ji paše ropotanje pa malo tresenja.:)-

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Velikost previjalne
2.6.2005 22:26:47   
martika
Ali katera mogoče ve, ali je možno kupit tole desko za na pralni stroj ali jo je potrebno dati delat po meri?
Ne poznam namreč nobenega mizarja.

Hvala.
M.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Velikost previjalne
2.6.2005 23:15:55   
Aleksandrin
Pri nas je kopalnica tako majhna, tako imam takoj ob pr. stroju wc školjko. Če bi hotela bi previjalno lahko podaljšala samo v globino (tako kot imaš ti taška30).

Če tebi ustreza, pol bo pa tudi meni, a ne? :bravo:

LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Velikost previjalne
2.6.2005 23:58:25   
andrejaz
Tudi jaz imam previjalno mizo na pralnem stroju in je podaljšana v globino. Vendar je moja podaljšana v globino tako, da je podaljšani del za pralnim strojem - stroj je odmaknjen od stene.

Meni so previjalno ploščo naredili v Kranju - Oblč.

Če želiš slikam in dam sliko v album.

pri 9 mesecih ga še vedno previjamo gor.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Velikost previjalne
8.6.2005 1:11:15   
Aleksandrin
Andrejaz: hvala za tolažbo, slikica pa ni potrebna si lepo predstavljam kako si si postlala in mislim, da bom tudi jaz tako naredila.

Uživajte in LP :sloncek:

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Velikost previjalne
8.6.2005 22:18:54   
andrejaz
Če boš dala ploščo narediti k mizarju moraš poleg oblike in mer paziti tudi na to, kakšen les oz. prevleko ti bodo dali. Obvezno moraš podariti, da potrebuješ za kopalnico, kjer je veliko vlage. Je sicer dražje vendar ti robovi ne bodo odstopili.

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?