|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vesna
1.4.2008 16:21:11   
paola
Ve katera kdaj in koga ima za zavetnika Vesna? Morda tiste, ki ste Vesne, kot kaj ste krščene? Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vesna
1.4.2008 16:31:19   
biga
Moja sestrična ima god 17. julija in je Vesna. Za zavetnika pa ne vem, poglej pod ta datum.

(odgovor članu paola)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vesna
1.4.2008 16:41:37   
Anonimen
Vesna nima krščanskega zavetnika, ker je bila Vesna poganska boginja pomladi (se mi zdi).
Moja mami je krščena Vesna Bernarda, ker je ni bilo mogoče krstiti kot Vesna.

Morda je zdaj kaj drugače, vprašaj kakšnega župnika...

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
1.4.2008 17:35:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vesna
1.4.2008 19:31:09   
vesna.com
 Tko kot je že zapisano nima svojega zavetnika in ne goduje 17ega julija.Izbereš si po običaju :do konca koledarskega leta po rojstnem dnevu,ali pa katerega pač želiš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
1.4.2008 19:56:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vesna
2.4.2008 18:05:06   
Mijavček
Ja, Vesna je poganska boginja pomladi.
Na zaveznike, pa gode, pa te zadeve se pa jest nč ne spoznam.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vesna
8.4.2008 12:19:49   
x_srečka_x
Jaz sem mojo Vesno krstila kot Vesno, goduje 17.julija, tam pa sop nekaj govorila da je lahko tudi Vestina kot zavzinica mislim da, nisem sigurna

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vesna
9.4.2008 11:37:36   
cambi
alo!
Kot so ti že nekatere napisale je res sv. vestina. Kva pa je bla pa nimam pojma-goduje pa na aleša, 17. julija.

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vesna
9.4.2008 23:20:28   
izgubljena_ovcka
No, v kolikor bo najina biba deklica, bo zagotovo Vesna! Tole z godovanjem je dobrodošla informacija čeprav je mogoče tale paradoks med poganskim imenom in svetniki precej očiten... Ampak mi tako ali tako nismo kaj dosti verni... user posted image

(odgovor članu cambi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vesna
11.4.2008 21:02:04   
Vesny196
Ojla Vesna!!!

Jaz sem krščena kot Vesna Barbara (po moji krstni botri Barbari) in imam god 4. decembra, saj je bila Vesna slovanska boginja pomladi in ni v cerkvenem koledarju.

Je pa ime Vesna skoraj izginilo in sploh ne poznam nobene majhne delice Vesne. Škoda, ker je ime lepo. Imamo svoj film Vesna, imeli smo bonbone Vesna. Se jih spomniš?user posted image

Cau,
                                          Vesna

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vesna
12.4.2008 9:56:32   
pikica1979
Moja mami je Vesna in poznam tudi eno deklico, kije je ime vesna. Menim, da je to zelo lepo ime za  deklico. Pa se pogosto ni.

Je pa to slovanska boginja pomladi; zato nekatere god praznujejo kar na prvi pomladanski dan - kar nima veze z krscanstvom.

LP

(odgovor članu Vesny196)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vesna
12.4.2008 13:44:13   
andie
user posted image Zlo lepo imeuser posted image user posted image

(odgovor članu pikica1979)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?