|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vhodna vrata
9.7.2009 21:41:14   
darja72
Zamenjali bomo stara vhodna vrata in razmišljamo o plastičnih. Vhod je sicer dodatno zaščiten z vetrolovom. Bi se vi odločili za plastična vhodna vrata? Od katerega proizvajalca? Plusi, minusi.
Hvala za mnenja.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vhodna vrata
16.7.2009 8:22:59   
Ekaz
Ravno ta teden smo dobili nova vrata. Seveda smo se odločili za plastična. Glede na to, da je ponudba res velika, sem se full težko odločila. Smo iz NM in nam jih je izdelal Bayer. Lepo se zapirajo, ker so bele barve deluje stopnišče bistveno svetlejše.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vhodna vrata
18.7.2009 0:56:44   
darja72
Kako se pa vrtijo cene? In kje vse ste naročali predračune? Lahko tudi na ZS. Hvalauser posted image

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vhodna vrata
20.7.2009 12:59:12   
Lenny
http://www.pirnar.si/

Midva sva jih naročila tukaj. Kar precej sva se ukvarjala s tesnenjem, ker pri nas ne bo vetrolova. Hec je, ker z okni narediš doktorat pri toplotnih izgubah, pri nekaterih vratih pa resno piha čez prag.
Pragovi so pri nekaterih PVC vratih čisto nedodelani. To je naju najbolj motilo.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vhodna vrata
21.7.2009 21:22:57   
bumerang
Lenny, kaj glede tesnenja vas je prepričalo pri teh vratih v primeravi z drugimi?
So PVC ali alu?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vhodna vrata
22.7.2009 9:10:19   
Lenny
Alu.
Prepričala naju je izvedba praga, ki ni oblikovan zgolj kot kovinski profil. V njihovem katalogu se da fino videti prerez. Glede na ponujeno imajo konkurenčne cene, kar je tudi pripomoglo k odločitvi. Našla pa sva jih na lanskem obrtnem sejmu v Celju.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vhodna vrata
22.7.2009 14:27:39   
bumerang
Aha, hvala, bom pogledala bolje, včeraj sem videla samo osnovno stran, nisem odpirala kataloga.
Nam vrata od vloma dalje burje več ne tesnijo tako da si pomalem že dlje časa ogledujem nova. Ampak plastike ne bi.

Še nekaj, koliko so vas prišla pa kateri model?

< Sporočilo je popravil bumerang -- 22.7.2009 14:29:30 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vhodna vrata
22.7.2009 14:29:25   
gita10
Pvc vhodna vrata so pri nas od 650 eur dalje

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vhodna vrata
22.7.2009 14:31:42   
bumerang
Gita, PVC-ja nočem.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vhodna vrata
23.7.2009 11:17:51   
Lenny
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Aha, hvala, bom pogledala bolje, včeraj sem videla samo osnovno stran, nisem odpirala kataloga.
Nam vrata od vloma dalje burje več ne tesnijo tako da si pomalem že dlje časa ogledujem nova. Ampak plastike ne bi.

Še nekaj, koliko so vas prišla pa kateri model?


str.7 v katalogu Premium, brez stranskih svetlobnikov, kombinacija bele in sive, z dostavo in montažo 1.680,00 EUR.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vhodna vrata
23.7.2009 17:34:52   
bumerang
Lenny, hvala.

Ste montirali v novogradnjo ali ste menjali stara? Če ste stara, koliko so bili natančni pri montaži, so uredili tudi razbito okoli vrat?

Kakšna pa imaš okna (čigava, katera)?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vhodna vrata
24.7.2009 8:55:03   
Lenny
Montirali smo v novogradnjo. Z montažo sva bila zelo zadovoljna.
Pri oknih sva se odločila za HOCO okna s trojno zasteklitvijo in zunanjimi roletami. Zadovoljna tako z dobavo kot z montažo.


_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vhodna vrata
24.7.2009 15:12:41   
bumerang
Super, hvala za izkušnje. So dragocene od tistih, ki so se s stvarjo malo bolj ukvarjali. Bom pogledala malo še sama.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vhodna vrata
11.8.2009 10:55:49   
Poka
Midva še nisva dala, ampak Pirner nam dobavlja vrata, izbrali smo pač tega, ker je res najboljši, normalno je pa,da je aluminij velik dražji od PVC. PVC ne poznam toliko, sigurno se najde kaka OK fimra. Men je všeč dizajn, ker je res uh.. 

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vhodna vrata
17.8.2009 14:11:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

str.7 v katalogu Premium, brez stranskih svetlobnikov, kombinacija bele in sive, z dostavo in montažo 1.680,00 EUR.


Lenny pozdravljena
Zanima me, če nimate na nobeni strani svetlobnikov oz. kakšna je potem širina vaših vrat. Ravno pred sabo imam pirnarjev katalog, ker se odločam za nakup njihovih vrat in berem same dobre reference o njih.
pa še eno vprašanje imam - a imate vrata na prstni odtis ali klasično odpiranje.
Hvala za nasvet

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vhodna vrata
17.8.2009 22:15:13   
tajtaja
Mi imamo Alu z PVC polnilom, kar je stvar precej pocenilo. Preveri!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vhodna vrata
5.5.2010 10:28:01   
Svetovanje
Sej ne vem, če ste že našli vrata ali ne, kakorkoli. Sam sem se odločil da jih dam narediti po naročilu, ker se mi zdi, da je tako najlepše in še veliko ceneje ponavadi, tako sem prebral tudi na drugih forumih. In še dobro da sem se tako odločil, saj so mi odlično svetovali in sedaj stvar resnično dobro izgleda. Tako bi rekel, da je mizarstvo Boštjan oblak nekako mali strokovnjak za vhodna vrata.

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vhodna vrata
26.1.2012 18:08:53   
lias1
Pozdravljeni!
Absolutno odsvetujem kakršen koli nakup pri M tim Celje, ker so goljufi in lažnivci. Poberejo avans (100%), vrat pa nato ne dostavijo!!! Tako da kjerkoli drugje, ne glede na ceno (več o goljufijah M tim si preberite na forumu podsvojostreho.com).

(odgovor članu Svetovanje)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vhodna vrata
15.2.2019 13:59:59   
mpritr1
Zamenjali bomo stara vhodna vrata in razmišljamo o plastičnih. Vhod je sicer dodatno zaščiten z vetrolovom. Bi se vi odločili za plastična vhodna vrata? Od katerega proizvajalca? Plusi, minusi.


Prednosti in slabosti za plastična (pvc) vhodna vrata si preberite tukaj: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/vrata/vhodna-vrata-cena-prednosti-slabosti-zunanjih-vhodnih-vrat/

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?