|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Victoria's Secret na Fashion days
3.12.2010 10:41:07   
Binny
ali je katera že kupovala na fashion days?
Ali so to originali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Victoria's Secret na Fashion days
3.12.2010 10:46:38   
naja17
Jaz sem zadnjič nekaj naročila, pa še vedno ni prišlo, upam, da do božiča bo, ker je za darilo user posted image  Plačilo je tko po prevzemu, vsaj to...

Jaz mislim, da so originali, ampak starejši modeli.... Kar je blo meni dones všeč, je že razprodano, pa sem ob 7h že gledala, ko se štarta prodaja user posted image

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Victoria's Secret na Fashion days
3.12.2010 10:54:29   
skuštrana
Jaz sem si naročila jakno pa sem šele potem šla malo brat forume in izkušnje - v glavnem, fulll se čaka..Mesec dni je še malo user posted image

So pa originali, ja.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Victoria's Secret na Fashion days
3.12.2010 11:49:35   
emica2008
Jaz sem pred časom naročila ene sončna očala, pa sem jih po malo več kot mesecu dni dobila in so super.
En mesec je trajalo za eno moško jopico, sedaj pa čakam na en plašč.
Se pa čaka kar mesec da stvar dobiš.
V glavnem jaz sem zadovolnja, samo če je kakšna super ugodna stvar moraš kar ob sedmih zjutraj takoj pogledat ter nabavit.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Victoria's Secret na Fashion days
11.12.2010 13:34:26   
roccobarocco
Zdravo decemberske lepotičke,


zelo rada bi, da me katera seznani, kako in kje se to dobi? Ali obstaja kak katalog-vključno s cenami, pa se po tem naroča ali je kakšna posebna promocija kje oz. kako to poteka? Kolikšne so cene npr. rocco barocco..? Ste že doble kaj? user posted image Kako pogosto so "fashion days"?  Thx. in uživajte v novih kosih!user posted image user posted image

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Victoria's Secret na Fashion days
11.12.2010 14:43:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: roccobarocco
zelo rada bi, da me katera seznani, kako in kje se to dobi? Ali obstaja kak katalog-vključno s cenami, pa se po tem naroča ali je kakšna posebna promocija kje oz. kako to poteka? Kolikšne so cene npr. rocco barocco..? Ste že doble kaj? user posted image Kako pogosto so "fashion days"?  Thx. in uživajte v novih kosih!user posted image user posted image


roccobarocco, to so online avkcije, ki trajajo cca 3 dni na določene artikle za določene znamke. prijaviš se lahko s povabilom in potem pač naročis kar je na voljo, če ti je všeč - dokler ni razprodano. znižanja so različna, tako kot roba. spletna stran je pa www.fashiondays.si

(odgovor članu roccobarocco)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
24.3.2011 8:35:54   
Fashion Days
Pozdravljeni,

vsi izdelki, ki jih ponujamo v naših akcijah, so originali, kar jamči tako proizvajalec kakor tudi naše podjetje.

Zamudam pri dostavi je botrovalo selitev skladič, ki je potekalo od decembra do januarja. Sedaj so izdelki dostavljeni v doglednem roku, prav tako se nova ekipa posameznikov trudi, da vsi zamujeni izdelki čimprej najdejo pot do svojega lastnika.

Če se pojavijo kakšni dvomi ali vprašanja, vam z veseljem odgovorimo tako po telefonu kakor tudi po elektronski pošti.

Lep sončen dan še naprej.

< Sporočilo je popravil Fashion Days -- 24.3.2011 8:36:58 >

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
13.6.2011 13:43:03   
super mum
kako to, da sem eno naročilo prejela prej, klub temu da sem ga naročila kasneje kot drugo?

a bo drugo prišlo?

sicer pa hude patike user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Fashion Days

Pozdravljeni,

vsi izdelki, ki jih ponujamo v naših akcijah, so originali, kar jamči tako proizvajalec kakor tudi naše podjetje.

Zamudam pri dostavi je botrovalo selitev skladič, ki je potekalo od decembra do januarja. Sedaj so izdelki dostavljeni v doglednem roku, prav tako se nova ekipa posameznikov trudi, da vsi zamujeni izdelki čimprej najdejo pot do svojega lastnika.

Če se pojavijo kakšni dvomi ali vprašanja, vam z veseljem odgovorimo tako po telefonu kakor tudi po elektronski pošti.

Lep sončen dan še naprej.


(odgovor članu Fashion Days)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
13.6.2011 14:11:53   
cimi
IZVIRNO SPOROČILO: Fashion Days

Pozdravljeni,

vsi izdelki, ki jih ponujamo v naših akcijah, so originali, kar jamči tako proizvajalec kakor tudi naše podjetje.

Zamudam pri dostavi je botrovalo selitev skladič, ki je potekalo od decembra do januarja. Sedaj so izdelki dostavljeni v doglednem roku, prav tako se nova ekipa posameznikov trudi, da vsi zamujeni izdelki čimprej najdejo pot do svojega lastnika.

Če se pojavijo kakšni dvomi ali vprašanja, vam z veseljem odgovorimo tako po telefonu kakor tudi po elektronski pošti.

Lep sončen dan še naprej.


jaz sem pri FD 2x naročila, in kljub temu da imajo super ponudbo ne bom več.
Kriva pa je njihova dostavna služba (GLS) obakrat so pošiljko zadrževali dosti preveč. Pri zadnjem naročilu pa mi je bilo tega dovoj, in sem dostavljalcu pred nosom zavrnila pošiljko, z obrazložitvijo, da po 26 dneh (toliko časa je bila pošiljka pri GLSu) naročenega ne potrebujem več, in da so nesposobni itd
Na GLSu in FD sem zahtevala obrazložitev, vendar odgovora nisem prejelauser posted image

(odgovor članu Fashion Days)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
13.6.2011 14:19:30   
naja17
Jap... Moja sestra si je februarja naročila obleko za maturanca, ki ga je mela aprila... No, obleke ni blo, tko da je šla pol tko kupit, to pa zavrnila!

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
13.6.2011 18:41:55   
mateyka
mene tudi moti ta GSL - wth, res! ima človek čas, da se s kurirjem okol lovita user posted image a ni lažje, da mi dajo na pošto in grem dvignit kot mi paše??? stilago ma z navadno pošto hvala bogu, ker ti kurirčki ki te kličejo in potem mora met cajt in če si leteč, ti ne mora dostavit (da ne govorim, da če ti ne more, npr. si odspoten en teden, jo pošljejo nazaj kot nedostavljivo) - ZOPRNO,

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
13.6.2011 20:40:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Victoria's Secret na Fashion days
13.6.2011 21:15:09   
mateyka
ni blema, jaz lahko povabim. rabim samo tvoj email (zs).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Victoria's Secret na Fashion days
21.6.2011 12:13:55   
Tutan
No jaz pa pri njih ful rada naročujem. Sicer res traja nekje okoli 3 tedne, da dobiš naročeno, pa tudi GSLja nisem imela nobenih problemov. Če me ni doma, takrat ko pripeljejo, pač pokličem, pa se zmenimo za uro, ko dostavijo (ponavadi potem v roku dneva ali dveh). Na tak način sem prišla do nekaj super kosov od Miss Sixty, Diesla, očal od D&G (jutri recimo so Police do -50%), za minija sem dobila zimsko jaknico za neverjetno ceno, možek je na tak način dobil nekaj kavbojk pa nekaj kvalitetnih polo majčk. Kupim pač zavestno, da bo trajalo vsaj 3 tedne, da zadevo dobim, sam sem od EdHardy-a čevlje dobila tudi za tako ceno, kot jih štacune nikoli ne znižajo. Je pa res da si ogledam tedenske akcije in če mi je kaj zanimivo, sem ob 7h zjutraj, ko se akcija začne gor, in hitro naročim :) Na začetku so mi dali celo nekaj €, ki so se všteli v prvi nakup :)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
21.6.2011 18:07:24   
hmm...
Ali lahko še kdo mene povabi prosim?

Pošljem email na ZS.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
21.6.2011 20:27:08   
mateyka
ni blema, lahko meni..

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
21.6.2011 21:55:58   
hmm...
Poslano.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
24.6.2011 13:51:40   
super mum
sem pisala na FD, ker sem še vedno čakala na paket, in ja, je bil na GLS-ju user posted image

so mi pa rekli, da mi lahko pošljejo številko paketa, ko se odpošljejo izdelki. in potem sem na GLS dobila info in bila mal sitna, in so mi odposlali.

naslednič bom takoj zahtevala številko paketa, da ne bom čakala user posted image .

@ hmmm... js sem se sama prijavila in so mi drugi dan poslali potrditev...



(če kdo ve, kam je šel sonce, naj ga pripelje naza)

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
25.6.2011 14:52:37   
noranate
hej dekleta, a me lahk katera povabi zraven, prosim. Neskončno hvaležna user posted image .

(Sonce je tud nam nekdo ukradel user posted image )user posted image

(odgovor članu super mum)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
25.6.2011 17:29:12   
mateyka
pošlji mi email naslov (zs).

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
26.6.2011 16:56:09   
noranate
imaš ZS user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
18.7.2011 15:55:40   
super mum
Ojla!

ali katera morda ve, ali bodo tiste akcije sales sedaj stalnica?

kajti- pazi to - prejela sem paket po 12 dneh!!! mail sem prejela že 3 dan po naročilu, da je odposlano user posted image

Ali ima katera kakšne izkušnje iz teh akcij? pa izdelki - d&g itd... dejansko se splača iz teh akcij, ker prejmeš takoj?


(naslendji ponedeljek sonce iščemo na morju. danes poraz ponedeljek)

user posted image



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
19.7.2011 12:31:30   
yenny
A bi lahko še mene katera povabila?
Prooosim!user posted image

(odgovor članu super mum)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
19.7.2011 12:33:30   
Maat
Javi mi e-mail na ZS :)

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Victoria''s Secret na Fashion days
19.7.2011 12:43:33   
maychi
A bi lahko še jaz dobila vabilo?
Prosim!

(odgovor članu Maat)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?