|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Viroza?
22.6.2008 8:05:20   
nanč
Razhaja kakšna viroza??Moja punčka je dva dni malo pojamrala,da jo trebušček boli,pa sem mislila,da je to od vožnjeuser posted image Danes ponoči pa je začela bruhat.Od klopa ne more bit reakcija,ker je minil komaj en teden.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Viroza?
22.6.2008 8:41:38   
TONČI.
Pelji jo k zdravniku.

Moj je sredi maja jamral, da ga boli trebuh. Ga peljek k P, kjer ni ugotovila nič posebnega. Čez noč mi je zakuhal, vročine nismo zbili pod 39. Peljem nazaj......in angina. Je P rekla, da je za angino lahko tudi znak, da ga prej nekaj časa boli trebh

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Viroza?
22.6.2008 8:52:05   
nanč
O fak...pa sem jaz mela angino 14 dni nazaj!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Viroza?
22.6.2008 10:39:56   
POLAND
drgač pa razsaja viroza;eni imajo sam vročino,drugi bruhajo in imajo mal vročine.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Viroza?
22.6.2008 13:37:05   
* Mateja *
Ful viroz razsaja po vrtcih, pri nas jih je ful zbolelo. Eni samo bruhajo, drugi driskajo, eni oboje, noben pa zaenkrat ni imel vročine. Ene pa menda samo napenja in zvija, telo pri vsakemu drugače odreagira. če nima vročine ga nimaš kam vozit, naj veliko pije, za jesti ga en sili, bo bolje v parih dneh. Zdravnik mu itak nima kej dat, morda kaj za zapirat, če driska.

(odgovor članu POLAND)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Viroza?
22.6.2008 16:08:43   
nanč
Pa kaj je teh viroz,pa skoz razhajajo,to traja že mesece!Dobila je še drisko in tud vročino.Ju3 pa tak grema k zdravniku.Upam,da ne fašemo še mi kaj pa tamali..kr gremo na morje v petekuser posted image nevem kak bo.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Viroza?
23.6.2008 14:15:19   
honey
Razsaja viroza - preverjeno. Sem 5 dni presedela na školjki user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?