|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vloga za znižanje plačila vrtca, ne znam- POMOČ!
12.7.2005 7:40:30   
puncica
Ma ne vem nikol nisem bla za izpolnjevanje obrazcev, tako da imam zdej še več problemov ko sem vidla kaka štala je s to vlogo za znižanje plačila vrtca. Tamala gre s 1.9. v vrtec. Vlogo oddajamo prvič. Prosim za pomoč:

1.Do kdaj moram oddat do 15 avgusta al 15 novembra :zmeden2: Al moram oddat 2× avgusta in novembra :zmeden:
2. a moram napisat pri katerem delodajalcu sem bila leta 2003 ali leta 2004 isto za partnerja
3. a moram priložit odločbo o dohodnini za leto 2003 ali 2004
4. a jo lahko fotokopiram al mora bit original
5. kaj če odločbe ne najdem a je dost če izpolnem da dovolim da sami najdejo tam pod VII.
6. kaj pomeni "Potrdila izplačevalca dohodkov oz. prejemkov za družinske člane, ki niso zavezanci za plačilo dohodnine v RS"???? A to velja za študente al tiste ki niso zavezanci za DDV al kaj to pomeni. Ma pojma nimam
7. a moram še kej zraven priložit razen odločbe o dohodnini?
8. če napišem naj sami pridejo do podatkov glej št. 5. a napišem pod naslov stalno ali začasno prebivališče, mal čudn se mi zdi ker bi naslov napisala na gorenjskem, davčno pa celje :zmeden2:
9. a mora vlogo oddat tisti ki ima prijaveljnga otroka al je vseeno glede na to da imava različna stalna bivališča verjetno ni vseeno pa na katero občino celje tam kjer sem jst stalno prijavljena al gorenja vas-poljane, kjer je moj dragi. Sicer ima Janjo na njegovem stalnem bivališču prijavljeno.
10. a se pri izračunu upoštevajo dohodki za leto 2003 in se to deli na 2 ali 3 glede na to da takrat Janje še ni bilo. :zmeden2:
11. koliko je minimalna plača, da vem kolk se šteje vrednost osebnega vozila

HVAAALLLLAAAAA:sloncek::sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vloga za znižanje plačila vrtca, ne znam- POMOČ!
12.7.2005 7:52:39   
Katyj
1. oddajaš dvakrat za letošnje leto oddaš sedaj za naslednje leto oddaš novembra (za znižanje)
2. za znižanje za letos vpišeš za leto 2003 za oba, novembra, ko oddajaš za naslednje leto vpišeš 2004 za oba
3. priložiš odločbo za 2003 za letos za drugo leto 2004
4. lahko je fotokopija
5. ni problema ti jih lahko pooblastiš
6. ne vem
7. ne, razen če nisi bila v letu 2003 celo leto zaposlena
8. po moje kjer si sedaj (sej se ljudje selimo, če tega ne razumejo pa nič)
9. to nisem čist prepričana. Po moje je če ti živiš v tisti občini, kjer je vrtec imaš 10 % popust, če si pa izven ga pa nimaš. Saj tako je pri nas v NM
10. deli se na tri. sem že dobila odločbo
11. to pa ne vem. imam papirje doma tako, da ne morem pogledat.

Za vsak slučaj pa pokliči na vašo občino in vprašaj kar ne veš. Tako bo najbolj sigurno.

Ti bo še kakšna pomagala.

LPK

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vloga za znižanje plačila vrtca, ne znam- POMOČ!
12.7.2005 7:54:26   
Katyj
Pa še to. Tam kjer vpišeš za leto, kje si bila zaposlena, še podpis in žig delodajalca za oba.
LPk

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vloga za znižanje plačila vrtca, ne znam- POMOČ!
12.7.2005 8:08:54   
puncica
Hvala Katyj, mi je mal bol jasn zdej sam a pol tam kjer je tisto potrdilo o izplačevalcih dohodka pod 6. a ni treba tistga priložit, ma mene sam skrbi da bi kej premal priložila:ups:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vloga za znižanje plačila vrtca, ne znam- POMOČ!
12.7.2005 8:10:06   
puncica
a ja pa še to, moj dragi je 6 mescov delal v eni glupi firmi, kjer so ga totaln razočaral in je rekel da ne bo šel potrdit da je tam delal, ker itak se nikamor ne premaknejo, pa pojma nimajo, a je kej narobe če napiše da je tistih šest mescov delal v zdejšni firmi?:zmeden2:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vloga za znižanje plačila vrtca, ne znam- POMOČ!
12.7.2005 9:03:14   
Katyj
Jaz ne bi vpisala, ker nikoli ne veš če gredo preverjat.
Jaz v letu 2003 nisem bila zaposlena tri mesece. In sem menjala delodajalce, pa so mi rekli, da je dovolj če jim priložim fotokopijo delovske knjižice. Tako, da nisem rabila dat podpisat.
Mam šefa zraven pa malo na hitro.

LP K

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vloga za znižanje plačila vrtca, ne znam- POMOČ!
12.7.2005 9:08:17   
Katyj
Izračunavajo po
Uveljavitev znižanega plačila vam bomo določili na podlagi lestvice, ki starše razvršča v 8 plačilnih razredov, upoštevajoč bruto mesečni dohodek na družinskega člana, kot to določa Pravilnik o plačilih staršev za programe v vrtcih (Ur.l. RS, št. 44/1996, 39/1997 Odl.US: U-I-330/96, 1/1998, 84/1998, 44/2000 Odl.US: U-I-3/99, 102/2000, 92/2002, 120/2003).

LPK

zdaj grem pa še tisto 6 točko pogledat

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vloga za znižanje plačila vrtca, ne znam- POMOČ!
12.7.2005 9:26:59   
Katyj
Gleda tistega mislim, da to velja samo za dijake oziroma študente, ker je potrebno priložiti tudi potrdilo o statusu pod tem spodaj (če je zaslužil tako, malo, da ni bilo potrebno pisati dohodnine).
LP K

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?