|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnetje šivov
2.10.2006 9:17:35   
Ulla
Še en problem imam. Po laparoskopiji, danes je 12 dan in opažam, da se mi je šiv okoli popka vnel, popek je tko rdeč, pa pri šivu mi malo serozne tekočince ven priteče, čisto malo. S čim naj pozdravim ta vneti šiv?? Kdaj ste pa ve po operaciji šive ven dale, a so sami padli ven?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnetje šivov
2.10.2006 9:35:35   
Anonimen
Ulla men se je isto zgodilo. Čakala sem da mi šivi ven padejo sami, ker so nam tako v bolnici rekli in mi kar niso hoteli, pol pa sem šla k teti, ki je medicinska sestra in ji pokazala, pa se je za glavo primla. Šivi sploh niso bili samorazgradljivi, ampak kar ta navadni. Tako mi jih je ona odstranila. Če se ti je rana zacelila, meni se je, teklo mi je samo iz dela, kjer je šiv, potem pejd k osebni zdravnici, da ti jih ven vzame. Drgač pa si speri z fiziološko raztopino.

(odgovor članu Ulla)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vnetje šivov
2.10.2006 10:46:14   
Jančika_
Sicer ne vem, kakšni so tile šivi, ampak ko so meni odstranili znamenja, sem šla k osebnemu zdravniku na odstranjevanje šivov. Ker je bil vmes vikend, so se mi že preveč vrastli in so me tam pol mesarili na vse možne načine, da so jih spravili ven - bolelo je ko hudič, pa še vnelo se je. Zato sem si jih naslednjič, ko so mi operirali tur, odstranila kar sama - dezinficirala sem škarjice za nohte in pinceto, prerezala in potegnila ven. Nič ni bolelo, nič se ni vnelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vnetje šivov
2.10.2006 14:47:39   
GoYa
Posuj z bivacinom (prašek).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vnetje šivov
2.10.2006 17:41:47   
emaa
Meni so rekli, da naj bi šivi sami ven padli po 7-10 dneh, pa niso. Sem šla po 9 dneh do svojega zdravnika, ker me je že vse srbelo, pa mi je sestra šive ven pobrala en, dva, tri.

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vnetje šivov
2.10.2006 22:29:41   
anja7
Men so tud rekl, da šivi sami stran padejo, pa sem vseeno vprašala po kolikšnem času jih dam lahko ven in so mi rekl, da po enem tednu. Točno teden dni po operaciji sem šla k svoji splošni zdravnici. Vse je pogledala, nato pa mi je sestra vzela ven šive.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vnetje šivov
3.10.2006 8:30:08   
Linda25
Pozdravček,
po dnevnem tuširanju, bi morala šive dobro obrisati, ne smejo ostati mokri, zato so se ti vneli (to je moje mnenje). Jaz sem jih po vsakem tuširanju dobro obrisala in nato še s fiziološko raztopino očistila in dobro posušila

(odgovor članu anja7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vnetje šivov
3.10.2006 9:49:38   
emaa
Linda to nima nič z mokroto, ko so predolgo notri, se koža okoli šivov vname, zdravilo je šive ven pobrat.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vnetje šivov
3.10.2006 11:36:09   
tejchka
ulla, pojdi k zdravniku, osebnemu, on bo presodil ali so šivi predolgo notr, ali ne.
Šivi s časoma telesu postanejo tujek, zato se telo proti njim bori z vnetjem, če je to hudo, zravnik predpiše antibiotike in je rešeno, šivi gredo vn, potem pa je potrebna nega področja kjer so bili šivi nameščeni s fiziološko razstopino, pa se počasi vse lepo zrihta.
ne čakaj pa predolgo, za vsak slučaj.
lpuser posted image

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?