|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnetje dlesni?
31.3.2009 16:57:24   
nanč
Zanima me ali je možno,da imam vnete dlesni?Ta teden me taaaaaaako bolijo zobje,še posebej spodnji štirje.Tam okrog teh zobov pri dlesni imam kot neke mehurčke(slabo vidno)Po vsaki hrani me še posebej bolijouser posted image .Kako to pozdravijo?Nimam pa časa pred četrtkom obiskati zobozdravnika.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnetje dlesni?
31.3.2009 19:21:12   
noranate
Usta izpiraj s čajem in žajblja in kamilic, v lekarni se brez recepta kupi gengigel za mazanje dlesni. Če pa hudo boli, verjetno ne bo šlo brez antibiotika! Ampak pohiti, ker bolelo bo vse bolj!user posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vnetje dlesni?
31.3.2009 19:28:00   
Felicita
možno da maš herpangino... sploh glede na to da mehurčke opisuješ. te kej grlo tut boli?
sicer pa res žajbelj, mogoče kak propolis...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vnetje dlesni?
31.3.2009 19:47:45   
Najaa
tudi zobna pasta paradontax pomaga.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vnetje dlesni?
31.3.2009 20:03:06   
nanč
možno da maš herpangino... sploh glede na to da mehurčke opisuješ. te kej grlo tut boli?
sicer pa res žajbelj, mogoče kak propolis...
Ojejuser posted image kaj pa je to?Res me boli grlo,tud par dniuser posted image .Sem si kupila danes tudi paradontax,bljak je nagravžen.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vnetje dlesni?
31.3.2009 20:06:38   
Felicita
herpangina je virusna okužba grla in ust (dlesni) - boli te grlo, pojavi se manjše število razjed/mehurčkov na dlesnih ali mehkem tkivu,... reč traja med 5 in 10 dni (torej da zginejo vsi simptomi). ker je zadeva virusna, zdravila ni, lahko pa blažiš simptome.
vseen se pojdi pokazat k zdravniku ali zobozdravniku če ne bo boljše oz če bo se slabšalo, začelo krvavet,...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vnetje dlesni?
31.3.2009 20:06:53   
Tina 28
oj...jaz ti pa svetujem cikaflogo. Meni ga je moja zobozdravnica svetovala, ko sem mela herpes...spodaj pa vneto dlesen. Res pomaga

http://www.panakea.net/index.php?s=c&c=cikaflogo&p=gel&x=main

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vnetje dlesni?
31.3.2009 20:30:09   
nanč
Punce,hvala vam za pomočuser posted image .Upam le,da ni nalezljivo.

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vnetje dlesni?
1.4.2009 7:13:04   
pupika
Cikaflogo je res dobra krema za te stvari, našemu malemu je zelo pomagala pri aftah in ima tudi antiseptični učinek. Drugače pa za pasto, pa bi jaz rekla, da meni zelo pomaga, ker imamo pri nas dedno bolezen paradantozo po materini strani zobna pasta sarakan, ki se jo kupi v kaki zeliščni lekarni ali pa v trgovini, kjer imajo natur izdelke.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vnetje dlesni?
1.4.2009 7:14:27   
pupika
Aja pa če imaš kako olje tea tree, tudi pomaga, od justa je zelo dobro olje in se ga lahko nanaša na obolele dlesni, za ostala olja pa mislim, da ni fajn, do dajat v usta.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vnetje dlesni?
1.4.2009 9:43:47   
nežka
jaz sem imela ne dolgo časa nazaj tudi take težave. Dlesni so me tako bolele, kot pri zobobolu.
Zobna pasta Paradontaks, Gengigel spray za dlesni, posebna zobna ščetka za dlesni (res je super, ima 5260 ščetin, po njeni uporabi sploh ne krvavijo dlesni) in pa seveda zelo zelo povečala sem higieno. Vse rekvizite sem jemala tudi s sabo v službo, sem si umivala (ščetko imam Sonicare) in nitkala parkrat na dan. Stanje se je kar hitro izboljšalo, vsaj do te mere, da me ni bolelo več, dlesni pa vedno manj krvavele.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vnetje dlesni?
1.4.2009 9:46:23   
sonček33
v lekarni dobiš Paragin tinkturo, daš na ščetko, umiješ zobe in ful pomaga.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vnetje dlesni?
1.4.2009 20:16:26   
nanč
sem bila pri zobarju,je rekla naj si izpiram usta z žajblovim ali kamiličnim čajem,nobenega posebnega zdravila.Naj bi imela malo dlesni vnete.Me pa fajn boli grlo,malo prej sem pa merla vročino,ker me je zeblo in imam 37.3user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vnetje dlesni?
1.4.2009 21:02:06   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: pupika

Aja pa če imaš kako olje tea tree, tudi pomaga, od justa je zelo dobro olje in se ga lahko nanaša na obolele dlesni, za ostala olja pa mislim, da ni fajn, do dajat v usta.


od justa kapljice 31?? so meni pomagale pri vnetju, malo sem si masirala dlesni,ko je bilo že bolje, sprva pa kar 2-3 kapljice v malo mlačne vode in fino izpirala 2x na dan,pa se je lepo umirilo...

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vnetje dlesni?
1.4.2009 21:10:23   
Felicita
na mojem olju tea tree (100%) piše da je izključno za zunanjo uporabo, tko da ga jest ne uporabljam tko... ob takih primerih propolis (baby, ki nima alkohola notr) in izvleček iz grenivkinih pešk...


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?