|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
22.1.2011 9:10:22   
sonce21
Razmišljamo o počitnicah na teh dveh lokacijah. O Adriji je veliko napisano na forumih o Imperialu bolj malo. Sicer smo že bili skoraj odločeni za Andrijo, vendar so mi na agenciji rekli, da je celoten hotel zakupila neka neška agencija (torej, če bi želeli rezervirati počitnice tam, bi nam to uredili preko nemške agencije), na netu sem pa zasledila, da je hotel zakupljen za francoski trguser posted image in nevem kaj sedaj to pomeni.
Prosim za Vaša mnenja!

Hvala in lep vikend!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
22.1.2011 10:27:53   
Maleal
Solaris zakupli francozi,vse dejavnosti lahko koristijo le oni-lokostrelstvo,balinanje,otroški disco,aerobika,hrana slaba,se skoz ponavlja,pa nismo nekaj izbirčni,Vodice vredu,hrana zelo okusna,1x tedensko dalmatinska večerja,plaža zelo polna,voda mrzla,mesto zelo lepo,polno štantov,priporočam bolj Vodice.

< Sporočilo je popravil MarcelAlina -- 22.1.2011 10:29:00 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
22.1.2011 10:58:58   
Anonimen
Šibenik mi je bil obupen in ne bi šla nikoli tja na dopust.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
22.1.2011 13:25:40   
sonce21
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Solaris zakupli francozi,vse dejavnosti lahko koristijo le oni-lokostrelstvo,balinanje,otroški disco,aerobika,hrana slaba,se skoz ponavlja,pa nismo nekaj izbirčni,Vodice vredu,hrana zelo okusna,1x tedensko dalmatinska večerja,plaža zelo polna,voda mrzla,mesto zelo lepo,polno štantov,priporočam bolj Vodice.

Tega sem se najbolj bala, da bom plačala veliko denarja za teh 14 dni, ki si jih privoščimo 1 x na leto, pol bom pa tretjerazredni turistuser posted image . To pomeni, da otrok ne morem poslat v otroški disko, ker sem slovenka in ne francozuser posted image .A pol ga zakupijo vsako leto, ali kako je to, ker pri nekaterih agencijah ga letos nimajo niti v katalogu.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
24.1.2011 11:05:32   
Maleal
Mislim,da je zakupljen za par let,ne samo eno sezono,otroci lahko plešejo zraven,a kaj ko te že čudno gledajouser posted image ,ker nisi njihov. Joj 14 dni je dolgo in predrago za to kaj nudijo s katero agencijo bi šli in kolk vas stane?


< Sporočilo je popravil MarcelAlina -- 24.1.2011 11:06:37 >


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
27.1.2011 14:29:18   
dps1
mi smo bili v vodicah - ponavadi je baje morje tam cca 21 stopinj, tisto leto ko smo bili mi, smo imeli srečo, je bila voda zelo topla. če bi takrat vedela, da je morje tako mrzlo, se niti ne bi odločila za vodice. pač takratna sreča.

v šibeniku pa smo bili v h.jure - solaris se mi zdi enkraten.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
13.2.2011 11:05:34   
sonce21
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Mislim,da je zakupljen za par let,ne samo eno sezono,otroci lahko plešejo zraven,a kaj ko te že čudno gledajouser posted image ,ker nisi njihov. Joj 14 dni je dolgo in predrago za to kaj nudijo s katero agencijo bi šli in kolk vas stane?



Smo se na koncu odločili za h.Donat Zadar, kjer smo bili že lani, tudi ful tadovoljni. 14 dni, zadnja dva tedna junija 1230€user posted image . Smo prišparali, gremo na znano lokacijo, pa še eni prijatli bodo za en teden tam, tako da bo tudi družbauser posted image .

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
13.2.2011 11:11:51   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: sonce21

IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Mislim,da je zakupljen za par let,ne samo eno sezono,otroci lahko plešejo zraven,a kaj ko te že čudno gledajouser posted image ,ker nisi njihov. Joj 14 dni je dolgo in predrago za to kaj nudijo s katero agencijo bi šli in kolk vas stane?



Smo se na koncu odločili za h.Donat Zadar, kjer smo bili že lani, tudi ful tadovoljni. 14 dni, zadnja dva tedna junija 1230€user posted image . Smo prišparali, gremo na znano lokacijo, pa še eni prijatli bodo za en teden tam, tako da bo tudi družbauser posted image .



jaz sem tudi gledala hotel donat! za koliko ljudi pa je takšna cena?

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vodice h. Imperial ali Šibenik h. Andrija
13.2.2011 13:13:37   
sonce21
2 odrasla, 2 otroka (2 in 5 let), družinska soba 2+2

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?