|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vodni kamen - likalnik
5.11.2009 10:41:27   
ninocka
Kako ga cistite? Sem se spravla likat in potegnem cez majico in se je kar usul ven (dajem navadno vodo). Sicer ima gumb za ciscenje, tko da sem dala paro na polno, pa parkrat pritisnila gumb in ga parkrat se "butnila" ob likalno desko in se je kar usul ven.

A mislite, da bi slo, ce bi v vodo dala kis in ga na max prizgala in potem s paro ven spravila? Kako ga ve cistite? Pa ne rect, da vse smao destilirano vodo uporabljate user posted image

thx


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vodni kamen - likalnik
5.11.2009 10:58:04   
RAKICA2007
Ojla...
imam parno postajo z likalnikom... in jap, velikoooo vodnega kamna user posted image user posted image user posted image
uporabljam tudi jaz samo navadno vodo...
ko sem nekoč že skoraj obupala in vse skupaj hotela vrečti stran, me je moj user posted image  razveselil in mi postajo ter likalnik očistil. V parno postajo je vlil mešanico citronke in vode ter s polno paro spravil ves kamen iz likalnika. Je pa pri naslednjem likanju malo dišalo/smrdelo po nenavadnem,... po zatohlem, ampak se čez čas razdiši... no mene definitivno ni to toliko motilo kot pa mali beli kamenčki na črni majci user posted image user posted image user posted image
Pa tudi drugače vsepovsod vodni kamen odstranjujemo s citronko. V 1/2 l vode daš žlico citronke in zavreš. Nato še vročo mešanico poliješ po vodne kamnu - huraaaaa kar stopi se user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
Preizkušeno... upam, da bo tudi pri tebi delovalo.

LP

Katja

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vodni kamen - likalnik
5.11.2009 11:04:28   
miapia
Zato pa jaz uporabljam destilirano vodo. Pa likalnik ima funkcijo čiščenja kamna. (ki ne vem, če sploh dela).

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vodni kamen - likalnik
5.11.2009 12:25:44   
Nika v službi
Da ti malo pokakam temo - a tudi z likalnikom imaš težave, ne samo s pralnim strojem?!user posted image user posted image

Sicer pa - tudi jaz sem tako nepopolna, da uporabljam navadno vodo v likalniku (ki sicer to dovoljuje, da ne bo pomote). Občasno ulijem noter kis ter pod paro spiham, kolikor se da.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 5.11.2009 12:26:01 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vodni kamen - likalnik
5.11.2009 12:32:40   
Anonimen
Jaz sem nekaj časa ta projekt skoz dala in sem ga tule opisala: http://www.ringaraja.net/forum/vodni_kamen_in_likalnik/m_4514391/tm.htm

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vodni kamen - likalnik
5.11.2009 20:51:55   
ninocka
Sem kar kis not vlila, dala paro na polno in mal drzala gumb za ciscenje, pol ga pa se mal pobutala...je blo kamna skor za peskovnik user posted image

Edini problem je, da dela para zdaj na polno in mi takoj zmanjka vode user posted image ...je tale likalnik drugace mal pokvarjen, pa se nisem ziher, a sem dobr nardila, da sem ga spucala, al slabo user posted image user posted image

Otika, sem tud jst razmisljala o tem cistilu za kavomat user posted image ...next time...

Pa se eno vprasanje, a katera uporablja (destilirano) vodo iz susilca?

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vodni kamen - likalnik
5.11.2009 22:39:14   
Shorty_
ako nepopolna, da uporabljam navadno vodo v likalniku (ki sicer to dovoljuje, da ne bo pomote). Občasno ulijem noter kis ter pod paro spiham, kolikor se da.
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Sem kar kis not vlila, dala paro na polno in mal drzala gumb za ciscenje, pol ga pa se mal pobutala...je blo kamna skor za peskovnik user posted image

Edini problem je, da dela para zdaj na polno in mi takoj zmanjka vode user posted image ...je tale likalnik drugace mal pokvarjen, pa se nisem ziher, a sem dobr nardila, da sem ga spucala, al slabo user posted image user posted image

Otika, sem tud jst razmisljala o tem cistilu za kavomat user posted image ...next time...

Pa se eno vprasanje, a katera uporablja (destilirano) vodo iz susilca?

dauser posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vodni kamen - likalnik
6.11.2009 10:15:03   
Anonimen
Vodo isz sušilca uporabljam samo v primeru da mi destilirane zmanjka, ker ima tista iz sušilca drobne mucke notri pa če uporabljaš mahčalec je rahlo mastna in s tem nič dobrega ne narediš likalniku. Je pa v primerjavi z vodo iz pipe (vsaj pri nas, ko je ful vodnega kamna notri) manjše zlo.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?