|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Hauck - izkušnje
26.9.2010 0:22:22   
Sarah1
Pozdrav vsem,

zanima me, če ima katera izkušnje z vozičkom za dvojčke znamke Hauck Roadster Duo SL, saj je napram drugim cenovno precej ugoden. Definitivno pa cena ni vse, zato bi potrebovala vaše mnenje...

LP,s.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Hauck - izkušnje
26.9.2010 8:27:09   
tassika
Hmm sicer nimam dvojčkov, imam pa hauckovo marelo. Upam, da ti bo moj nasvet prišel prav. Tko bom rekla, marela je zakon, lahka, gre v ležeč položaj, čisto sedeč,... ampak sedaj v Grčiji ko sem vozila po mozaikih, stari del je zelo znan po teh malih kamenčkih v cesti, se je čisto razmajal. Sicer je še vozen, ne vem pa če bo dočakal drugega otrokauser posted image  Jaz bi ti priporočila mclearnovo marelo, sploh če jo imaš namen uporabljat dalj časa, res je malo dražja, je pa tudi kvalitetna.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Sarah1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Hauck - izkušnje
26.9.2010 19:24:00   
natasha15
Mi imamo omenjeni voziček in smo čist zadovoljni, ni pa popoln, tko kokr noben voziček niuser posted image

(odgovor članu Sarah1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Hauck - izkušnje
26.9.2010 22:04:04   
šena1
oj jaz imam ta vpziček star 3m sam model je super dobro vodljiv vendar sem izredno razočatana že 3 x je bil na serbisu, zadnaj koesa neprestano odpadajo, tokrat je bil menjan zadnji del celpa po pol ure sprehoda po mestu isto kolo začne cvilit in nato odpade, pravzaprav ne vem kaj naj naredim, kajkšnega naj vzamem

(odgovor članu Sarah1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Hauck - izkušnje
29.9.2010 10:43:51   
Sarah1
Ojoj groza...očitno ima samo tvoj voziček ta problem, ker sem še od parih punc slišala, da naj bi bil kar v redu (kakovost vs cena). Zadnja kolesa sicer snemljiva, ampak med vožnjo se ne bi smela kar sama snemat??
A kljub servisu imaš še vedno iste težave?

(odgovor članu šena1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Hauck - izkušnje
29.9.2010 22:08:31   
šena1
da voziček sem dala na servis in enako se ponovi

ne vem ali naj reskiram in vzamem enakega novega ali pač kaj drugega, samo ne vem kaj naj vzamem. zelo bi mi pričle prav se kaksne izkunje voznic tega vozička!!

(odgovor članu Sarah1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Hauck - izkušnje
30.9.2010 9:07:15   
Sarah1
Jaz sem se pred kratkim pogovarjale s parom, ki imata ta voziček cca 5 mesecev in sta mi rekla, da jim dobro služi in da zaenkrat nimata težav.
Očitno si ti imela smolo oz. je imel tvoj voziček kako proizvodno napako :(

(odgovor članu šena1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?