|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
7.1.2011 10:35:11   
MetiLu
... ga katera že ima?
user posted image   user posted image
Se odločam za nakup, ker ima glede na vse funkcije odpravljene skoraj vse pomanjkljivosti Quinny Speedija, ki sem ga imela pri prvem user posted image , pa sem ga prodala, ker mi je požru živce...

Zanima me predvsem kvaliteta, da ne začne "razpadat" po enem mesecu in kako se obnese na slabšem terenu?

Zanimala sem se tudi za Implast Clipper, pa ga v slo ne prodajajo več user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
10.1.2011 21:40:34   
mariy
lp
mene tud zanima kako kaj ta vozek, bi bila zelo vesela če ima katera kakšne iskušnje z njim,
vendar pa glede na to da na tej strani ni nič odgovorov se bojim da ta voziček ni nič kaj prida

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
12.1.2011 8:42:59   
MetiLu
A ga res nobena nima user posted image  user posted image  user posted image  No, jaz ga grem jutri pogledat, pa da vidimo ...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
13.1.2011 14:26:19   
MetiLu
Danes sem si šla ogledat voziček in ga moram res pohvalit user posted image  Po videnem ima samo dva minusa: prvi je ta, da se strehica ne premika naprej, če jo zadaj odpneš (tako kot npr. pri Quinny Freestyle 3xl), kar lepo reši priložen senčnik, ki je podoben funkciji komarnika. Drugi minus pa je barva, ki ni tako moteča pri športnem delu, malo me moti preveč črne na košari user posted image  Sicer pa ima vse odlike, ki jih iščem user posted image  Prodajalca sta res prijazna, si vzameta čas, vse smo predebatirali, probala sem ga dat v prtljašnik in gre BP, brez da bi snela kolesa ali odstranila zadnji poličko (vozim C3-ja). Lahko se zloži s športnim delom ali brez, v vsakem primeru gre lepo v avto. Ostale karakteristike si lahko ogledate na spletni strani, da ne bom predolga. Če pa katero zanima, pa lahko tukaj odpišem.

So pa dobili še ene nove vozičke, ki so bili na videz neka mešanica med PP Skate, Stokke in Joolz, če se ne motim, v zelo lepih barvah, vendar ima tisti vozek čist druge funkcionalnosti, kot ta S4. Košara se spremeni v športni del in športni del se potem nagiba v celoti, tako da v ležečem položaju ima user posted image  nogice, kot da še vedno sedi, se pravi, da jih ne more stegnit. No, tiste, ki ste že malo pogledale vozičke, najbrž veste o čem govorim user posted image  Lepi na pogled, samo nisem sigurna, da bi jaz imela tak vozek...

V glavnem, mislim, da bomo kar tega Jaguarja S4 nabavili user posted image , saj se je tud možeku se je dopadel.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
14.1.2011 11:16:36   
mariy
Oh končno se je nekdo najdeluser posted image , ki malo več ve o tem vozičku, sm bila kr malce presenečenaj saj sm že čisto obupala.
Zanima me v kateri trgovini si ga gledala, js sm ga namreč videla samo na spletu im me je zelo pritegnil,ker lahko dobiš vse v kompletu od košare, jajčke 0+, športnega dela in še... vse za solidno ceno, zato bi si ga šla tudi ogledat v trgovino, in me zanima če je ta trgovina samo v ljubljani ali še kje drugje?

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
14.1.2011 15:32:14   
mercedez
ta voziček si lahko ogledaš samo v LJ
www.otroski-vozicki.si

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
15.1.2011 13:45:25   
MetiLu
Ta trgovina je samo v LJ, čisto na začetku Ižanske ceste, nasproti kitajske restavracije. če se pripelješ iz Rudnika, v križišču zapelješ levo proti Igu in je ta trgovinica takoj levo v taki kockasti hiši. Včasih so tam imeli prodajo vozil, sedaj pa se ukvarjajo s prodajo vozičkov lastne blagovne znamke Jaguar Car. ne vem pa kje jim jih izdelujejo. Delajo po principu, da na obstoječih, dražjih vozičkih, ki obstajajo na trgu povzemajo funkcionalnosti in jih združijo v en voziček. Sicer pa imajo že kar nekaj modelov na razpolago...

Tudi mene je čudilo, da tega modela nobeden nima, vendar so na trgu šele od septembra 2010 in jih bodo mamice, ki so ga kupile šele dobro začele uporabljat... Al pa je to samo pridajna finta user posted image  kakorkoli, mene je uporabnost vozička prepričala, ker popolnega voza zame pač še niso naredil. Sicer pa pravim, če bi tako znanost delala takrat ko sem kupovala avto, se danes ne bi tolkla po glavi, ko moram razmišljat, kakšne avtosedeže bom dala notri, da ima mulček še vedno kam noge pospravit user posted image  (namreč moj avtek je precej majhen...) user posted image  

Ta model se mi dopade, pa še dokaj normalno ceno ima za cel komplet. Če bi se pa kaj pokvarilo je pa servis tudi blizu, tako da ni panike user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
26.1.2011 14:38:09   
MetiLu
No, zdej sem pa na novo zaljubljena user posted image  so končno objavili še en voziček, ki sem ga omenjala ... http://www.otroski-vozicki.si/2011/01/otroski-vozicek-jaguar-car-z4 . Sam nad tem pa možek ni navdušen user posted image  Pa imam spet delo premlevat in tehtat, kateri bi bil boljši user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
31.1.2011 22:41:26   
Anitka
Jaz sem se tudi skorajda zaljubila v Jaguar vozičkeuser posted image user posted image Prej smo imeli Muro3, ki jo bomo sdeja prodali, ker iščem nekaj bolj zložljivega. Pri kolegici sem potem videla Jaguar Car voziček in je fenomenalen. Zloži se v eni sami potezi, zavzame malo prostora ,lahko vodljiv.....tako da smo na poti, da ga naročimo. Moti me le to, da ne gre gor maxi cosi lupinica za katero imamo isofix, pri Jaguarju pa imajo lupinice brez isofixa. Drugače pa bomba.
Aja, ona ima tega http://soncek.si/si/jaguar-car-super-set-vozicek-globoka-kosara-lupinica-nahrbtnik-zascita-za-noge-dez-komarje-green-apple-i15236.shtml

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
9.2.2011 19:51:32   
Sasheen
no je že kakšna uporabnica S3 ali S4??? me zanimajo izkušnje. Ker je moj favorit, odkar sem videla bolderja

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
9.2.2011 21:08:12   
MetiLu
Jaz še kar kolebam med modeloma S4 in Z4 user posted image  Pri S4 smo ugotovili, da se strehica če jo odpneš le premakne čisto naprej do ročaja, kar je fajn, da premikaš s soncem... Me pa sedaj malomotijo tisti mini gumbki za odpenjanje šp. dela. Pa košara je težja kot pri Z4.
Pri Z4 pa še vedno nisem ziher glede kalupastega šp. dela in vodljivosti sprednjih koles. Je pa lepše barve user posted image   Cena pa je približno ista. S tem da jim pri S4 zmanjkuje košar, nove pa bodo šele septembra in celo dražje...

V glavnem...huda dilema user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Sasheen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
9.2.2011 21:19:06   
Sasheen
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Jaz še kar kolebam med modeloma S4 in Z4 user posted image  Pri S4 smo ugotovili, da se strehica če jo odpneš le premakne čisto naprej do ročaja, kar je fajn, da premikaš s soncem... Me pa sedaj malomotijo tisti mini gumbki za odpenjanje šp. dela. Pa košara je težja kot pri Z4.
Pri Z4 pa še vedno nisem ziher glede kalupastega šp. dela in vodljivosti sprednjih koles. Je pa lepše barve user posted image   Cena pa je približno ista. S tem da jim pri S4 zmanjkuje košar, nove pa bodo šele septembra in celo dražje...

V glavnem...huda dilema user posted image


pri z4 je meni športni del preveč odprt, če piha nima nobene zaščite. pa še, če ga daš ležat so nogice pokrčene al kako že...v glavnem men ni ok...sicer ugotavljam, da mi ni noben voziček top...bi sama zihr bolj funkcionalnega nardila user posted image

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
11.2.2011 7:55:36   
sarka
Mene pa zanima nekaj glede barve vozička S3 ali S4 - ta slikica, ki jo je pripela MetiLu. A je to ful svetleča srebrna barva, ali je bolj siva. Se bojim, da je ta barva v živo kot eno svetlikajoče platno.

Sicer bi bilo verjetno najbolje, da si jih pogledam v trgovini, samo vseeno me zanima mnenje tistih, ki ste vozičke že videle. Pa nekaj sem prebrala, da jim zmanjkuje košar, kaj pa samo športnih delov a jih tudi zmanjkuje?

hvala

(odgovor članu Sasheen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
11.2.2011 8:53:57   
MetiLu
Barva je zelo lepa srebrna, ne moteča, ni grda siva. Mene moti črna barva zraven user posted image  Je pa material zelo fajn, ker se ga samo obriše. Vozičkov imajo še dovolj, le košar jim zmanjkuje. Prejšnji teden so jih imeli le še 8 kom. Tako so mi rekli.

Sasheen, men se ne zdi nič bolj odprt od drugih, pa še strehica se povleče bolj naprej kot pri ostalih vozičkih. Glede tega šp. dela se mi zdi da otroci notri ful lepše sedijo, spati je pa kot na počivalniku, le v čisto ležečem je meni moteče, da imajo noge v luft... Ah, jaz sploh več ne vem. Sem že odločena za Z4, pa pol spet kolebam, da bi vseeno rajši S4 user posted image  ma čist sta si različna, pa vsak ima nekaj super funkcij, ki jih drugi nima ....

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu sarka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
11.2.2011 12:08:20   
Sasheen
IZVIRNO SPOROČILO: MetiLu

Barva je zelo lepa srebrna, ne moteča, ni grda siva. Mene moti črna barva zraven user posted image  Je pa material zelo fajn, ker se ga samo obriše. Vozičkov imajo še dovolj, le košar jim zmanjkuje. Prejšnji teden so jih imeli le še 8 kom. Tako so mi rekli.

Sasheen, men se ne zdi nič bolj odprt od drugih, pa še strehica se povleče bolj naprej kot pri ostalih vozičkih. Glede tega šp. dela se mi zdi da otroci notri ful lepše sedijo, spati je pa kot na počivalniku, le v čisto ležečem je meni moteče, da imajo noge v luft... Ah, jaz sploh več ne vem. Sem že odločena za Z4, pa pol spet kolebam, da bi vseeno rajši S4 user posted image  ma čist sta si različna, pa vsak ima nekaj super funkcij, ki jih drugi nima ....


evo tako jaz sem mnenje čisto spremenila in tudi za jaguarja nisem več zagreta, moti me ker nima iso fixa, s tem bi bil zame prfect no pa če bi imel še dodano ročno zavoro...tako da sem sedaj na PP GT3 sem ga šla gledat v Trzin in v zakup vzela, da je malce težji ali nekaj od quinnyja verjetno freestyle...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
17.2.2011 15:06:40   
darhaha84
Jaz sem včeraj naročila Jaguar car S4 preko Sončka (ker je 2 leti garancije), če kupiš na Igu pa 1 leto. Včeraj sem jih šla še enkrat gledat in mi je gospa rekla, da se S3 ne da več dobiti celoten komplet (zmanjkalo košar), za S4 jih imajo le še 6 in s tem da sta dva že rezervirana. Naslednja pošiljka v sep. 2011- kar je zame že prepozno. Tako, da sem sklenila, da ga vzamem.user posted image Upam, da bo služil svojemu namenuuser posted image . No in danes me kliče nek gospod iz Sončka in pravi, da dobim voziček naslednji teden in da je to zadnji cel komplet, ki ga še imajo. Moram pa tudi jaz imeti kdaj srečouser posted image . Verjetno jih imajo še v trgovini – ker so jih včeraj še imeli.
Glede isofixa me ne moti, da ga nima, ker ga nisem imela namena kupovati, pač si vzameš 1 min. več da ga pripasaš. Jaz sem malo gledala, če je lupinica dovolj testirana in preverjana (varnost) in je moj dragi ugotovil da je.user posted image
Pri vseh, ki sem jih gledala me noben ni prepričaluser posted image . Pri temu pa me je najbolj motila barva (sivo-črna), jaz sem hotela kako bolj živo, ampak drugače tudi ta ni slaba in ne ni neka bleščeča – meni je lepa srebrna. Odločala sem se med tem in PP GT3 – vendar mi je PP GT3 pretežek in težji je za zlagati. Ta se mi zdi čist enostaven in uporaben.
Upam, da bo uprabnik/uporabnica zadovljnauser posted image

(odgovor članu Sasheen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
18.2.2011 21:14:31   
MetiLu
Danes sem bila v trgovini, ker sem šla kupit vozek, sicer drug model (Z4), pa se je za voziček S4 zanimal še en par, vendar je bil komplet že brez košare, ker jim jih je zmanjkalo... tako da si ujela zadnji vlak user posted image  user posted image

Men je voziček Z4, ki sem si ga izbrala res carski in komaj čakam, da ga začnemo uporabljati user posted image  za darilo pa sem dobila še ovčko user posted image  res so carji

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
19.2.2011 7:46:28   
Marcella
Zdravo!

Mene pa zanima Jaguar S 3, ki ni ravno v ležečem položaju ampak ima malenkost naklona. Morda kakšnih 5%. Ali je primeren za novorojenčke? Ima katera izkušnje s tem?
Lp,

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
27.2.2011 11:30:28   
lojtra1
Zdaj sem pa prav razočarana ker ste napisale da jaguar vozičkov ni več.
Ali mogoče katera ve, akteri vozički so tem najbližji, tu mislim predvsem težo, funkcionalnost in seveda ceno.

(odgovor članu Marcella)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
1.3.2011 10:01:54   
darhaha84

Jaz sem tudi zelo zadovoljna z vozičkom in čakamo samo še april, da ga uporabnik/-ca lahko sproba in uživa v svojem prevoznem sredstvu, ker se je mami zelo namučila, da je izbrala ustrezen voziček.user posted image
Marcella – meni je v trgovini svetovala prodajalka, da vzamem brez košare, ker je aprilček in je ne bom potrebovala, ker bo že toplo. Rekla je, da je voziček od rojstva dalje… Jaz mislim, da ni panike tudi, če je malenkost naklona (pri mojem se mi ne zdi veliko), samo jaz bi kako dekico založila za dno, da bi bilo bolj ravno. Jaz sem hotela košaro predvsem zato, ker bomo poleti veliko na vikend in bo bebica lahko spala kar v košari, ker ne bomo imeli posteljice.
Lojtra1 – Jaguar car vozički so še. Model S3 ali S4 lahko se vedno kupiš, vendar je brez košare, drugo pa dobiš vse (mislim da je cena 360 EUR) in voziček se lahko uporablja od rojstva dalje, drugi modeli so pa v celotnem kompletu (npr. Z4 ali X4) – vsaj takrat so še bili. Cenovno so pa nekje isto.
 

(odgovor članu lojtra1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
23.3.2011 17:21:12   
bella81
user posted image Hej!

Evo še ena jaguar fenica med vami user posted image

Se še odločam za nakup, favorita pa sta Z4 in X4. Zanima me če katera ve kako se obnese velikost košare, ker sem za trikolesnika slišala da je ožja in krajša košara od ostalih znamk vozičkov. Naše dete bo malo večje (po mamici in atiju user posted image ) zato moram pazit tut na to. Ker pa dete prihaja prve dni v juniju, bomo verjetn košaro hitro zamenjali s športnim delom, da ne bo prevroče user posted image

Prosim za mnenje oz. iskušnje

(odgovor članu darhaha84)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
24.3.2011 19:24:44   
zvezddica
bella81
jaz sem se odločila za nakup Z4, košara je velika in široka , dolga je 80cm, tako da gre v košaro komot zimska vreča, barvo pa violična, ker bom čez slab mesec rodila deklicouser posted image

x4 pa je kombiniran , tako da se iz košare spremeni v športni del
tudi ta košara je zelo velika

najbolje je da se oglasiš kar do njih, prodajalca sta zelo prijazna, pa še lepo darilo dobiš OVČKO, 

(odgovor članu bella81)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
24.3.2011 20:19:36   
bella81
Zvezddica tut men je všeč ta barva, sam na sliki zgleda tk pinki, tut mi bi nej dobili punčko čez 10 tednov, sam še ni 100% user posted image

a se ti zdi barva primerna za fantka tut, če slučajn pride do spremembe user posted image

Drgač sem se pa povezala z njimi in mi bojo prišli predstavit voziček domov, ker sem kr oddaljena iz Lj in tut preveč ne smem okol laufat, sm rizična...

Hvala za odgovore, si me že kr mal bolj prepričala za nakup user posted image

(odgovor članu zvezddica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
25.3.2011 8:16:09   
MetiLu
Mi smo kupili Z4, svetlo modre barve in je carski. Košara se mi zdi zelo velika in prostorna, ko smo jih v trgovini primerjali z modelom S4, sta bili košari enako veliki. Rok imamo julija in se mi zdi košara za prve mesece boljša izbira kot pa samo športni del vozička. Sploh ker je pri tem modelu sedež kalupaste oblike in ni primeren za novorojenčke. Mi je pa ful všeč, da se zaradi istega ogrodja kot za šp. sedež da košari tudi dvignit naklon, če bo user posted image  postal prehitro firbčen in bo mogoče zato lahko kakšen mesec dlje uporabna user posted image  Prodajalca sta pa res prijazna in tud mi smo dobili ovčko za darilo user posted image  je pa vijola barva res zelo zelo lepa v živo, ampak je moj možek bil odločno proti, čeprav bomo dobili deklico user posted image  no, tudi jaz sem raje izbrala sv. modrega, mi je bolj padel v oči.



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bella81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček Jaguar Car S3 ali S4...
25.3.2011 8:42:02   
zvezddica
dobro jutro

oooo kako sem vesela , da nas je že nekaj z vozičkom jaguar car Z4,
barvo je res težko izbrati, meni je ta viola bolj za punčke, siser pa tudi večji fantki nosijo danes roza srajce........user posted image


(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?