|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček marela-kupim in mnenja
10.9.2004 22:17:00   
Špela
Kupim voziček marela nov ali skoraj nov, z nakloni, strehico, po možnostjo še s senčnikom, s varnostnim pasom, nakupovalno košaro.Okolica LjProsim povejte mi še mnenja o teh vozičkih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Voziček marela-kupim in mnenja
10.9.2004 22:19:44   
Anonimen
Ojla!
Poglej debato Ugodno-v Leclercu imajo marelo z več nakloni in dežnim prekrivalom za 14990sit, ampak ne vem, če ima košaro:zmeden:

(odgovor članu Špela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Voziček marela-kupim in mnenja
10.9.2004 22:39:27   
Annny
Za malo večjega otročka so odlični...za manjšega ne preveč zaradi mehkega, ne tako stabilnega naslonjala (po mojem občutku). Za kako mamo, varuško ali babico, ki uporablja npr. ljubljanski javni prevoz, so pa sploh praktični..lahki, na hitro zložljivi, ne zavzemajo posebnega prostora..Včasih jih gledam na troli v LJ in imajo vse marele(-:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Voziček marela-kupim in mnenja
10.9.2004 22:44:04   
malika
Mi smo ga kupili, ko je naš šerif dopolnil 7 mesecev in je ravno prav. prej ga v ta voziček ne bi dala.
Imam pa ravno takega kot si ga ti opisala, kupili pa smo ga v Infantinu. Je Baby welt firme in zaenkrat sem zelo radovoljna z njim. Stal je 25.000 sit.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Voziček marela-kupim in mnenja
10.9.2004 22:47:41   
malika
Evo še linkec-točno takega imamo

http://www.infantino.info/default.cfm?Jezik=Si&Kat=030201101&ProdID=681

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...
CTG med porodom poveča možnosti za carski rez
Številne znanstvene študije so dokazale, da rutinski CTG med porodom nima nobenih pozitivnih vplivov na otrokovo zdravje...




TV.
пеперутка16

Koliko časa dnevno gleda vaš otrok televizijo?