|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček marela
24.5.2008 21:22:31   
Srečic@
Živjo,

zanima me, kater voziček marela je najboljši?
Ali so ti vozički kaj bolj hladni kot navadni športni vozički? Naš športni ima kar precej debelo prevleko oz. naslon in sedaj, ko bo vroče, bo kar kriza.

Hvala.
S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček marela
24.5.2008 21:58:51   
vesel
Mi imamo BBY kupili smo ga pa v Baby Centru.Smo zadovoljni!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček marela
24.5.2008 22:00:44   
kati kati
živjo,

js ga mam od Haucka,je full dober ker ima 5 možnosti naslona(od ležečega....do sedečega)...kupljen v BC


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček marela
24.5.2008 22:39:35   
livia
McLaren iz Bušija

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček marela
25.5.2008 0:25:06   
black jack
Saj veš, vsak svojega konja hvali...Mi imamo Baby Weltov Buggy Fit- Moon.Majhen, lahek, lahko zložljiv, gre v vsak prtljažnik , trikolesni, poletna prevleka- ni pa športno razkošje, kot nam ga ponuja GT3.. je zaradi manjših koles  bolj za urejene potke, trgovine in za lepo vreme( nima dežne prevleke in strehica je bolj zračna)

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček marela
25.5.2008 0:57:07   
Pandica
Mi pa imamo PP Pliko P3 in je super user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček marela
25.5.2008 7:00:07   
Pikapoka1
user posted image user posted image user posted image  prisegam na maclaren classic ...super lahek, pa tudi udoben, mali ga ima zelo rad...skratka ne zamenjamo..

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček marela
25.5.2008 7:59:16   
Strawberrie Cherrie
Imamo Zappa in ga ne zamenjamo za ničuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikapoka1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček marela
25.5.2008 8:49:33   
bojana2
Tudi mi ne zamenjamo Zapp-a...super je!!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček marela
25.5.2008 11:06:22   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: Srečic@, ja.

Živjo,

zanima me, kater voziček marela je najboljši?kokr za koga, saj veš...
Ali so ti vozički kaj bolj hladni kot navadni športni vozički? niso tok oblazinjeni. Naš športni ima kar precej debelo prevleko oz. naslon in sedaj, ko bo vroče, bo kar kriza.

Hvala.
S.


jaz mam baby weltovo in je zelo podobna zappu, ima pa  za razliko od njega možnost spreminjanja naslona, strehico, nakupovalno košarco in streho. zaenkrat smo zelo zadovoljni. stane pa 150€


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček marela
25.5.2008 11:06:26   
baja*
Ampak tale Zapp nima možnosti spusta naklona, al??

(odgovor članu bojana2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček marela
25.5.2008 11:07:45   
baja*
aha, mi je ravnokar lenc@ odgovorilauser posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček marela
25.5.2008 16:56:37   
Srečic@
Ali pri vseh vozičkih marelah gledajo dojenčki naprej ali je možno tudi, da ga obrneš k sebi?
Hvala.
S.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček marela
25.5.2008 18:02:33   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Srečic@
Ali pri vseh vozičkih marelah gledajo dojenčki naprej ali je možno tudi, da ga obrneš k sebi?
Hvala.
S.

Nisem sigurna, bi pa rekla, da se ne da. Se mi pa pri starejših otrocih to ne zdi potrebno, ker me bo takrat že pošteno sita in bo komaj čakala, da vidi še koga drugega.user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček marela
25.5.2008 19:09:45   
ježek
Mi "vozimo" PP switch. Se da obrnit tudi tako, da otroka vidiš.

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček marela
25.5.2008 20:48:29   
black jack
lenc@ očitno imamo isto marelo- saj imate buggy fit(trikolesnik podoben zappu9?Hotela sem te vprašati, če ste morda kje našli dežno prevleko za ta voziček.Sem gledala pri vozičkih Pikolo, ki so identični baby weltovi mareli, samo , da nimajo prednjega varovala, če imajo dežno prevleko, pa nisem zasledila nobene infromacije, da bi jo imeli. Je pa L'clerc pred nekaj meseci uvozil tudi identične marele( brez varovala), ki pa so imeli dežno prevleko, sem se pozanimala, pa si jo lahko kupil samo z vozičkom .Dežna prevleka se mi zdi skoraj nepogrešljiva sploh v takšnem spremenljivem vremenu, kot smo mu bili priča zadnje tedne.Hvala za odgovor.Lp

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček marela
25.5.2008 21:35:56   
dreamz
Black jack: Jaz imam tudi to marelo in mi je vredu, samo ki moram večkrat podmazat kolesa, ker hitro začnejo škripatuser posted image
Jaz dežne za ta voziček ne rabim, imam pa jo za drug voziček quinny speedi, pa mogoče bi šla gor, bi mogla provat.
Kaj pa ti si provala, če gre gor od Zappa, že ki je podoben voziček?

_____________________________



(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček marela
25.5.2008 21:52:54   
black jack
Hojla dreamz- hvala za odgovor.Ne, od Zappa še nisem probala, je pa za probat, ja, dobra ideja.user posted image Sicer imamo mi tudi še en voziček GT3 za sprehode in izlete, samo, razmišlajmo, da bi na dopust vzeli samo marelo, ker bo mali ravnokar shodil, pa , saj veš, toliko prtljage, pa še ogrooomen voziček- ne bo šlo.Ker se zna zgoditi kakšen poletni dež, pa da ne bi ravno vedrili v apartmaju, sem mislila, da bi dežna prav prišla..No, kakorkoli, bomo poskusili z zappovo, pa poročamuser posted image LP

(odgovor članu dreamz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček marela
25.5.2008 22:21:34   
Srečic@
koliko pa so bili stari vaši sončki, ko ste začele uporabljati marelo?
S.

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček marela
26.5.2008 11:53:55   
Kati81
Nekje sem že napisala ampak vseeno, mi imamo TFK Buggsterja in je podoben zappu, se zloži na isti način, ampak se da še naslonjalo spustiti, pri Romerju, Mutsyju, BW in Pikolo me moti to da se preklopijo samo na polovico, skupaj pa se ne stisnejo.
Nota ima zelo veliko sončno strehico, veliko nakupovalno košaro spodaj in sprednje varovalo, naša je zelo zelo rada v njem. Pa dobi se tudi dežna prevleka in vreča za pozimi, nmo mi je nismo kupili(vreče), ker mi gre not tud od Buga boo-ja.

Res priporočam, je tudi praktičen za pranje se samo vse oddrgne in je.

Evo še link, če katero zanima:
http://www.buggy.de/buggster.php?farbe=cb

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček marela
26.5.2008 12:15:51   
baja*
Kati81 kje si ga pa kupila? A prek spleta? Pa kolko stane?

(odgovor članu Kati81)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček marela
26.5.2008 13:00:14   
black jack
Sem malo brskala po forumu, pa sem zasledila , da je na forumu otroška oprema(Otrok) seznam vozičkov in podobna debata- primerjava marel...Mogoče ti bo v pomoč Srečic@?

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček marela
26.5.2008 13:34:22   
Kati81
Jaz sem ga kupila v rutarju, ampak sedaj jih nimajo več. Dobiš ga v spletni prodajalni sonček za 209E, kar drago ampak se splača.

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček marela
26.5.2008 13:37:45   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Imamo Zappa in ga ne zamenjamo za ničuser posted image user posted image user posted image


enako user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček marela
26.5.2008 13:51:46   
Kati81
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Imamo Zappa in ga ne zamenjamo za nič


enako


Jaz se za zappa ravno iz razloga da se ne da dat v ležeč položaj in nima sprednjega varovala nisem odločila, voziček mi je drugače lep, sam to me pa moti, ker naša še vedno velikokrat spi v vozičku, pa med vožnjo zaspi in pol jo sam prestavim in spi naprej.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?