|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček za dvojčka - dilema
6.1.2008 11:57:32   
rokapi
Nosim dvočka (20.teden) in se z možem počasi že odločava za nakup vozička. Sva kar nekaj tega preštudirala, imava pa eno večjo dilemo in sicer - ali naj se usmeriva na voziček z vzporedno pritrjenima sedežema ali na takšnega, ki ima zaporedno pritrjena sedeža. Zaporedni sedeži (Peg-ov artikel) bi omogočali tudi priložnostno pritrditev obeh lupinic. Vzporedni modeli tega ne omogočajo (kolikor sva videla). Kakšne so vaše izkušnje? Kateri model je bolj praktičen? Ali je problem pri zaporednih sedežih zatistega otroka, ki sedi zadaj? Ali je voziček z vzporednima sedežema neroden? Katerega je lažje upravljati?

Če imate kakšne izkušnje, jih bova zelo vesela.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
6.1.2008 12:25:02   
ajna12
Moja prijateljca ima vzporedna vozička in ti lahko povem, da ne pride v nobeno trgovino, tam kjer je doma, ne na banko, niti v zdravstveni dom

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
6.1.2008 12:49:07   
emaa
ajna12, če ima dva vozička skupaj speta, potem logično ne pride nikamor. Mi imamo vzporedna oba vozička, marelo in robustnega. Kaj je bolje, je stvar vsake mamice, je pa res, da je robusten voziček drugače in lepše vodljiv od marele. Jaz pridem vsepovsod (eden je širine 78cm, drugi 76cm), pomembna zadeva pri odločanju je ali ti gre v avto, koliko prostora zavzame, kako težek in vodljiv je. 

(odgovor članu ajna12)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
6.1.2008 15:28:58   
dodi
Mi imamo tudi vzporednega,pa pridemo povsod z njimuser posted image user posted image  pa še radi se vozijo tako,ker se vidijo,poterm ko so že starejši,če ne pa leze en k drugemu...

_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
6.1.2008 17:04:36   
CUKRČEK
jaz imam voziček baby welt...otroka sedita eden zraven drugega. Je zelo velik voziček a kljubvsemu smo do zdaj prišli še skozi vsaka navadna  vrata. Voziček, kjer sedita eden za drugim mi pa ni všeč...se mi zdi, da je tisti, ki sedi zadaj, ful "zapostavljen" oz. nič naprej ne vidi.

Sva pa kupila voziček v Baby centru in je stal okol 300 eurov.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
6.1.2008 19:18:56   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: rokapi

Nosim dvočka (20.teden) in se z možem počasi že odločava za nakup vozička. Sva kar nekaj tega preštudirala, imava pa eno večjo dilemo in sicer - ali naj se usmeriva na voziček z vzporedno pritrjenima sedežema ali na takšnega, ki ima zaporedno pritrjena sedeža.


Sem na istem kot ti, in sem se že odločila za Peg-peregov DUETTE SW Moka predvsem iz razloga, ker je pri nas v MB večina pločnikov zaparkiranih, tako da včasih še sam težko prideš mimo in bi bila omejena že na samih sprehodih, kaj šele kje drugje. 

_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
7.1.2008 10:47:02   
tatam
Tudi sama imam vzporednega in mi je dosti bolj všeč kot zaporedni!No,kar se praktičnosti tiče ne bom komentirala,nimam izkušenj.Ampak z našim tudi mi pridemo vsepovsod,če ne pa "razširimo" vrata!user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
7.1.2008 10:50:04   
sayuri
Uf, zdajle vidim, s čim se bom morala še ukvarjat. user posted image user posted image user posted image . Punce - tiste, ki že imate vozičke - lahko napišete točno katere vozičke ste nabavile? In pa kje? Pa mogoče še link zraven?

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
7.1.2008 11:30:52   
emaa
Sayuri mojega vozička ne delajo več, imam pa Hoco Twin spacer. marelo pa od haucka sun speed duo. Kolegica ima Peg perego duette, je z njim zadovoljna. Meni ni všeč sistem, ker  eden ali drugemu gleda v hrbet ali pa je obrnjen proti tebi in ne vidi kam gre. Naša dva sta zadovoljna, se da vsaj za igrače kregat. 

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.1.2008 12:18:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
7.1.2008 13:43:48   
emaa
V Italiji in Avstriji in preko spleta je ponudba veliko večja (tudi barv), če se le da si voziček prej oglej v živo in sprobaj kako se zloži, kako težek je ne boš mogla presodit. Midva sva imela v kompletu z vozičkom košari s trdim dnom za prenašanje, ki smo ju uporabljali v vozičku, v avtu lupinici obvezno. Te dve košari zdaj uporabljamo zgornji del, ki je prevleka (žakelj) za noge. Marela je za v sneg preokorna in ima premajhna kolesa, pa tu jima je topleje. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
7.1.2008 15:05:16   
katka28
Tudi midva sva kupila vizicek kjer bosta soncka sedela drug zraven drugega ( na sreco sva dobila rabljenega od sosede za samo 170€) . Sama misel, da bi moral en sedeti spredaj in drug za njim tudi meni ni nikakor bila vsec. Sicer pa punce saj ne kupujete vozicke za sprehode po trgovinskih centrih ampak za v naravo. Je pa res, da vsaka firma ima za dvojcka po en model. Poglej pri hartanu mislim, da ima tudi zelo dober model, ga je imela prijateljica in je z njim bila zelo zadovoljna. http://comfortbaby.com/zx2.htm
Kot je bilo tudi zgoraj napisano zna bit vcasih problem prostor v avtu zato bomo pri nas se avto zamenjali saj kakor koli obrnemo vozicek ne gre v prtljaznik :).

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
8.1.2008 9:25:54   
GoYa
Sayuri, obstaja še ta varianta http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=7&podskupina=0&artikel=265
Lahko se uporablja od rojstva. Edino moti me, ker ima majhna koleščka. Jaz sem navajena na robusten voziček, da pridem povsod. Prednost pa je ta, da ne boš potem rabila še marele kupovati.

Izbira je pri nas res zelo žalostnauser posted image .

Jaz sem napaljena na tega http://www.zwillingsburg.de/geschwister-easy-walker.php
Samo je precej drag, ker mislim, da rabiš tudi košare. Kolikor mi je jasno, ne gre voziček čist v raven položaj user posted image . Scier je v ZDA cenejši, sam sem našla par strani, ki ne pošiljajo v tujino. Razen Amazon, ki pa ima samo dve čudni barvi. Nabava v Evropi (npr. Nemčija) je pa draga user posted image .

(odgovor članu katka28)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
8.1.2008 12:16:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katka28)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
9.1.2008 21:33:06   
ANDREJA 75
Mi imamo peg-perego-duette swuser posted image user posted image sva fuul zadovoljna  še prej ko sta bila manjša smo če smo šli na kakšno kratko razdaljo dali gor lupinice (imela sva tudi lupinice od peg perega ) .user posted image super stvar skratka....

_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
10.1.2008 16:12:15   
soni
Mi imamo pa Twinner Twista in smo z njim zelo zadovoljni.
user posted image

user posted image

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
10.1.2008 16:22:00   
soncece24
Če bo mene kdaj narava obdarila z dvojčki, potem sigurno kupim tega:

http://www.firstwheels.nl/en/city_twin/


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
11.1.2008 12:49:02   
filipinka
Mi bomo pa v Pikapolonici naročili Jane za dvojčka-zaporedni. Všeč mi je, ker se jajčke dajo lepo gor in user posted image  se lahko gledata.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
11.1.2008 15:19:41   
sayuri
Soni, tale voziček je pa zelo lep. Pa še rdeč je user posted image . Si prav želim rdečega user posted image user posted image user posted image . Kolk pa ta zadeva kaj stane? Kje sta ga kupila? KAko se ta voziček sploh zloži, kako je težek.....malo napiši o njem....user posted image

(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
11.1.2008 18:46:12   
emaa
Imajo ga v Rutarju (da ga lahko pogledaš in malo voziš, je bil 2006 129.000 SIT, brez košar, vsaka košara 20.000 SIT, sva ga gledala pa nama je bil na koncu predrag, sva drugega dobila z vrečami za manj)), drugače pa na sončku http://soncek.si/si/tfk-twinner-twist-carbo-red-i9608.shtml


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
12.1.2008 8:43:12   
sayuri
O marija - 550€ brez košar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Moram res najprej ta starega prodat. SAj ne bom nič za njega dobila, pa tok drag je bil user posted image .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
12.1.2008 12:59:53   
rokapi
Filipinka, a lahko poveš kaj več o vozičku, ki ga boš naročila v Pikapolonci? Imaš kakšen link? Pa širina in teža?

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
16.1.2008 17:26:26   
SISI25
Mi smo imeli vzporednega Hartana in zaporednega (nimam pojma kaj je sploh bil, ker smo kupili rabljenega neke **** firmeuser posted image ). Mi je bil vseeno boljši vzporedni.Nad Hartanom smo bili zelo navdušeni.
Zaporedni pa je prišel predvsem v poštev po cesti, kjer ni pločnikov, da se ni bilo treba toliko umikati. Če se je pa že bilo treba umakniti pa se mi je zdelo, da bom tisti zaporedni voziček itak nekam zvrnila. Jaz ga v glavnem sploh nisem znala pametno peljat, moj ata je bil pa čisto navdušen nad njim user posted image .  Če je on peljal tamala dva je šel vedno z zaporednim.

Je pa res, da smo, če se je le dalo rajši uporabljali dve mareli. Sploh zato ,ker sta se vedno tepla v vzporednem. In bolj praktično nam je bilo, ampak to pride v poštev samo če sta dva.

(odgovor članu rokapi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
17.1.2008 12:54:50   
LelaB
Definitivno vzporeden.

Soncece 24, se strinjam tudi jaz bi tega kupila. Samo pri nas ga nimajo, pa drag je 760 e user posted image user posted image user posted image

http://www.sillaspaseo.com/artshow.php?art_id=55



(odgovor članu SISI25)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Voziček za dvojčka - dilema
26.1.2008 19:43:41   
l.daisy
jaz sem tudi definitivno za vzporednega... nekako mi ne gre "princip avtobusa" v zaporednem...
o izbiri pri nas raje ne bomo... na netu sem našla tri favorite, morava jih pa it pogledat v celovec in potem se bova odločila... so pa firstwheels city twin, teutonia team alu s4 in hartan zxII... verjetno bo odločal način zlaganja, teža in koliko prostora voziček zavzame zložen (živim v stanovanju)...

(odgovor članu LelaB)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?