|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Voziček za trojčke
27.6.2007 13:20:34   
gt
Zdravo,

večina jih sprašuje za dvojčke in nekje vmes sem našel tudi Peg Perego Triplette SW voziček. Tudi na internetu mi ne uspe najti še kake druge možnosti.
A je to res edina izbira.. Nekaj nosečnic s tremi je tukaj pa me zanima kako so one to "rešile"..

lp,

gt
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Voziček za trojčke
27.6.2007 14:50:46   
masna
http://www.onetreehill.nl/index.php?sub=2&sub2=1&sub3=4&language=OTH_text_UK

prodajajo jih pa v trgovini BUši v LJ BTC.

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Voziček za trojčke
28.6.2007 8:51:45   
gt
Na oko so videt tele vozički za malce starejše že? Pa po širini definitivno ne grejo skozi dvigalo...

lp, gt

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Voziček za trojčke
28.6.2007 9:33:34   
masna
So od 0 mesecev naprej saj imajo možnost "montaže" košare, koliko so pa široki pa res ne vem... 

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Voziček za trojčke
28.6.2007 21:00:16   
zara3
Pozdravljena gm!
Sicer še nisem zasledila, pa me zanima če si noseča z trojčki??

lp, Z

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 4.7.2007 15:13:08 >

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Voziček za trojčke
30.6.2007 20:59:35   
gt
Zdravo Zara,

ja, z ženo pričakujeva trojčke. Gledal sem mere za ta voziček pa mi nikakor ni jasno kako gre v prtljažnik avtomobila. Kako ste to rešili? V katalogu piše da je zložen dolžine 144cm...

lp,

gt

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 4.7.2007 15:13:36 >

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Voziček za trojčke
30.6.2007 21:12:41   
pikceva
Waw, trojčke user posted image user posted image user posted image . Ta je pa redka. Čestitke!!!Kdaj pa mate PDP?

Mi čakamo user posted image user posted image . Že za  njih se malo dobi, kaj pa šele za trojčke. Vso srečo!

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Voziček za trojčke
30.6.2007 21:17:02   
gt
Če bi bil eden bi bil 20.december, tako bo pa začetek novembra.

Resno bi rad zvedel kako voziš tri naokrog user posted image

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Voziček za trojčke
30.6.2007 22:56:26   
alpog
Mi smo vozili en voziček za dvojčke in enega za enojčka. Sploh nisem vedela, da obstajajo vozički zadeve za trojčke, spraševala pa tudi nisem, saj so me že povsod debelo gledali, če sem hotela kupit tri enako velike pajacke, kape in podobno.

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Voziček za trojčke
30.6.2007 23:22:43   
gt
enkrat sem zasledil voziček za trojčke da sta dva zadaj vzporedno eden pa spredaj - tko v črko V
pa mi ga ne uspe zdej nikjer najdit... :(

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Voziček za trojčke
1.7.2007 13:20:15   
zara3
GT, SEM TI POSLALA ZASEBNO SPOROČILO.
LP,Z

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Voziček za trojčke
1.7.2007 19:01:41   
Janya
Ja Gt to varjanto smo imeli mi od inglesine in sicer na ogrodje za trojčke smo imeli poseben nastavek, ki se je lahko montiral spredaj ali zadaj tako da  je bilo v črko v ali a. Smo pa zadevo kupili iz druge roke tako da ne vem kje so to nabavli, predlagam da se obrneš na podjetje Inglesina.
Moram povedat da smo mi tako varjanto uporabljali samo 7 mesecel potem pa smo nabavli baby jogger:
http://www.joggingstroller.com/Baby-Jogger-Q-Series-Triple-stroller.pro,
samo naš je star model.
 in ga še včasih uporabljamo pa so punce stare skoraj 4 leta, bodo avgusta. Meni osebno je bilo zelo težko rint tamale z temi majhnimi kolesi, smo pa na vasi user posted image  in temu primerne so tudi naše ceste

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Voziček za trojčke
1.7.2007 20:38:20   
zara3
Ja, Janya to je res...ti vozički niso dolgo uporabni, saj imajo res majhna kolesca, pa še malčki postanejo radovedni in bi bili vsi spredaj. Mi imamo sedaj tudi takega podobnega...tudi bolj star model...je že preživel ene trojčke pred nami. Tega res uporabljaš dalj časa, ne moreš pa s takšnim voziti dojenčkov.
lp,z

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Voziček za trojčke
2.7.2007 9:20:59   
Janya
Ja se strinjam zara3, prvih nekaj mesecev res potrebuješ viziček z košarami.
A si kupila voziček od trojčic iz Kranjske gore oni vem da so imeli tak voziček?

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Voziček za trojčke
2.7.2007 20:25:05   
zara3
Ja, od njih ga imam, ampak zdaj pa je res že zelo zdelan, pa še vedno ga uporabljamo. Vi imate tudi same punce??? Enojajčne??
Mi imamo dva fanta (enojajčna) in pupo.
lp,z

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Voziček za trojčke
3.7.2007 8:04:08   
gt
Zara sem ti poslal PM ;)

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Voziček za trojčke
3.7.2007 13:54:02   
Janya
Zara 3
Mi smo od njih kupili prvi voziček z košarami od Inglesine. Ja mi imamo same pupe enojajčni trojčki pa ne morjo bit ker se jajčece deli na 2, 4, 8 user posted image  user posted image , sta pa dve enojajčne in ena solistka, a vse zelo podobne, po višini in kilaži. Se pozna, da so naravno spočete. user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil Sibil RR -- 4.7.2007 15:14:39 >

(odgovor članu gt)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Voziček za trojčke
3.7.2007 19:05:33   
zara3
Ups, tega pa nisem vedela, da ne morejo biti enojajčni trojčki...sem bila prepričana da so lahko...
Glede vozička..če kaj izvem ti javim.


Gt, od tebe pa nisem dobila maila...daj preveri.
lp,z

(odgovor članu Janya)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Voziček za trojčke
3.7.2007 20:10:54   
gt
Sem še enkrat poslal ZS ;)

lp,

gt

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?