|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički Jane
11.1.2009 17:14:37   
sonček10
Ali mogoče ve katera, kje bi se dalo videti novo kolekcijo (2009) vozičkov Jane?
Kje jih prodajajo v Italiji? Pri nas mislm, da je uvoznik za njih pikapolonica sam zaenkrat še nimajo novih modelov.
Za kolekcijo 2008 pa naj se ne bi dalo dobiti barve oranžno_rjavo user posted image  user posted image  Če katera ve, kje se jo da dobiti naj kar napiše. Pošiljam izgle iz kolekcije 2008, ki se jo naj ne bi dobil več http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/jane/jane-slalom-pro-formula-strata-h65/05177-658420421131374.

Hvala za inf.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički Jane
11.1.2009 17:16:37   
fragola
Koker jaz vem to je model 2008/2009, ker tega bomo tudi mi vzeli, vendar preko spleta, ker je ceneje!
Tle je njihova uradna stran in tle vidiš, da majo te barve!
http://www.jane.es/

< Sporočilo je popravil fragola -- 11.1.2009 17:17:40 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu sonček10)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički Jane
11.1.2009 19:03:16   
pomar*ANČA*
kolikor vem pridejo 2oo9 modeli v prodajo šele konec poletja, prej se jih pa ne bo dalo videti. prav to barvo sem pa videla v kamniku. če ga ne dobiš nikjer v tej barvni kombinaciji ga pa naroči v pikapolonici  in ti ga bodo v parih dneh naročili. sem ga pa jaz v pikapolonici dobila ceneje kot če bi ga pa naročila preko e-bay-a.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički Jane
11.1.2009 20:48:51   
Anonimen
meni je blo rečeno, da se te barve sploh ne da več dobiti

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički Jane
12.1.2009 10:12:04   
fragola
če mate punce možnost, naročite ga tle, vendar rabite nekoga ki živi v italiji in je ceneje kot v pikapolonici
http://www.newbabyland.com/

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički Jane
12.1.2009 10:29:14   
sonček10
Sam pravijo v pikapolonci, da se ne da nikjer več te barve dobit, tud če ga naročijo. Če pa kera v kje se ga da naročit oz. kako prevert, če še ta model obstaja pa naj napiše, prosim!!
Aja za nove modele so rekl, da bodo konc marca, sam jst bi rada vsaj vidla barve novih modelov, k jih pa na na strani http://www.jane.es/  še ni objavljenih user posted image  Nevem al pa ne znam pogledat user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozički Jane
12.1.2009 14:18:19   
fragola
povej meni prav za katero barvo gre, ti misliš rjavo, oranžno


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu sonček10)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vozički Jane
15.1.2009 11:51:14   
sonček10
Ja to barvo mislm ja. In če mogoče veš, če se jo da še kje naročit, bi bla res vesela user posted image  user posted image

Hvala!!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vozički Jane
18.1.2009 19:46:07   
zvončica sandra
Lej ga user posted image

http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=4662&c_id=33&cf_id=38

(odgovor članu sonček10)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vozički Jane
18.1.2009 20:14:28   
ZmajTolovaj
Tudi TULE jih imate, pa še brez poštnine.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vozički Jane
18.1.2009 22:05:48   
zvončica sandra
Pošiljajo tudi v SLO?

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vozički Jane
19.1.2009 10:27:52   
jazzz27
Punce mi smo se tudi ogreli za Jane... poglejte na Adax v Zagrebu.... dječji centar. Mislim, da se ga da tud ugodno dobit....user posted image ...samo cene zraven ne piše. Mislim pa, da niso neka grozna odstopanja od naših. Da se zdilat za kak popust na gotovino in DDV se da nazaj dobit... mi2 greva  februarja preverit kakšno je stanje...

Pomanjklivost tega vozička oz. lupinice je da nima fiksa za v avto.... sam mislim da bom to spregledalauser posted image

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vozički Jane
19.1.2009 13:52:04   
rakica26
Mi smo se tudi zagreli za Jane 3 kolesnik. V marcu baje pridejo nove barve, ve mogoče katera, če se že kje na netu vidijo kakšne bodo barve???

_____________________________

Vsaka pot je v dvoje lepša, ko pa pride še tretji član pa še veliko slajša. Mi ga pričakujemo 13.7.2009.

Pa smo dočkali našo princesko 26.6.09 je razveselila atija in mamico

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vozički Jane
19.1.2009 16:09:54   
sonček33
zvončica sandra - te iz o-baaby pošiljajo tudi v slo ja, ker sva ga midva tam naročila in cene se kar tedensko spreminjajo... mislim, je treba ma l pogledat, ker delajo različne kombinacije športni+košara+lupinica lai pa samo športni+ lupinica a ali vsak del posebaj..tako da mal spremljaj, če se ti ne mudi. 

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu rakica26)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vozički Jane
19.1.2009 18:00:50   
zvončica sandra
Imam že voziček.V njem prevažam skoraj 7 mesečnega otrokauser posted image .Nimam Jane in mi je
zelo žal.Če bi prej vedela,da ta stran obstaja.Nosečka, ki jo poznam jo zanima.
Glede na to da so cene pri vsakem drugačne me nekaj zanima...

http://www.o-baby.de/index.asp?pid=shop%7Cagr%7C3&aid=22505&page=1

Primer: prvi in drugi voziček.Zakaj je taka razlika v ceni? Zaradi letnika vozička?
Ne znam nemško ampak probam malo pokombinirat user posted image user posted image

Ta vozek
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-buggy-azur-stylon-+capazo-pro_JA5156-475-Set1.html

je skoraj 600 eur.Ali je v šteta samo capazo pro ali še kaj drugega? user posted image

Hvala za vse odgovore!

< Sporočilo je popravil zvončica sandra -- 19.1.2009 18:01:40 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vozički Jane
19.1.2009 18:02:24   
zvončica sandra


Imam že voziček.V njem prevažam skoraj 7 mesečnega otrokauser posted image .Nimam Jane in mi je
zelo žal.Če bi prej vedela,da ta stran obstaja bi ga tukaj vzela.Nosečka, ki jo poznam jo zanima.
Glede na to da so cene pri vsakem drugačne me nekaj zanima...

http://www.o-baby.de/index.asp?pid=shop%7Cagr%7C3&aid=22505&page=1

Primer: prvi in drugi voziček.Zakaj je taka razlika v ceni? Zaradi letnika vozička?
Ne znam nemško ampak probam malo pokombinirat user posted image user posted image

Ta vozek
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-buggy-azur-stylon-+capazo-pro_JA5156-475-Set1.html

je skoraj 600 eur.Ali je v šteta samo capazo pro ali še kaj drugega? user posted image

Hvala za vse odgovore!


< Sporočilo je popravil zvončica sandra -- 19.1.2009 18:03:21 >

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vozički Jane
19.1.2009 18:15:06   
meta21
Oj!

Jaz imam kompleten jane oranžno rjavi voziček. Kupila sem ga pa v pikapolonici v NM, kjer sem dobila precejšen popust na gotovino. Mislim, da se da tudi v LJ dobit popust na gotovino samo mal je treba bit siten. Ko sem ga jaz kupovala je bil v Monfalcone (Italija) 630 eur, pri nas pa 760-dobila sem ga pa za 660Eur.

Še nekaj-če bi še enkrat kupovala, najbrž ne bi vzela lupinice. V avto se jo še nekak navadiš dajat, kljub temu da nima podstavka oz. jo maš kar skoz v avtu. Problem je ko hočeš otroka not zbasat. Res, da ga zelo lepo objame z vseh strani in da je s tega vidika zelo varen, ker skoraj ne more ven past pa tud če bi ga na glavo obrnil ampak dokler se malo ne zverziraš je groza ven in not dajat otroka. Pozimi ni šans, da bi ga mel kaj bolj oblečenega kot v tanki jopici, ker je premalo prostora, poleti je pa najbrž pretopla, ker deluje kot puhovka. Ene to sicer rešujejo s tem, da oblogo vzamejo ven, ni pa mišljeno tako. Skratka, dobro premislite glede lupinice, ker jaz sem imela v NM možnost vzet samo košaro in voziček.

Drugače pa trenutno uporabljam še košaro in je super, športni del pa mislim, da tudi. Samo glede lupinice bi pa definitivno še enkrat premislila, če bi jo zdaj kupovala.user posted image

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vozički Jane
19.1.2009 18:17:52   
meta21
Zvončica sandra-pri prvem linku je prvi voziček iz leta 2007, potem naprej pa 2008.

Capazo pro pa mislim, da je košara torej v drugem primeru imaš (športni) voziček in košaro.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vozički Jane
20.1.2009 9:11:26   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Oj!

Jaz imam kompleten jane oranžno rjavi voziček. Kupila sem ga pa v pikapolonici v NM, kjer sem dobila precejšen popust na gotovino. Mislim, da se da tudi v LJ dobit popust na gotovino samo mal je treba bit siten. Ko sem ga jaz kupovala je bil v Monfalcone (Italija) 630 eur, pri nas pa 760-dobila sem ga pa za 660Eur.

Še nekaj-če bi še enkrat kupovala, najbrž ne bi vzela lupinice. V avto se jo še nekak navadiš dajat, kljub temu da nima podstavka oz. jo maš kar skoz v avtu. Problem je ko hočeš otroka not zbasat. Res, da ga zelo lepo objame z vseh strani in da je s tega vidika zelo varen, ker skoraj ne more ven past pa tud če bi ga na glavo obrnil ampak dokler se malo ne zverziraš je groza ven in not dajat otroka. Pozimi ni šans, da bi ga mel kaj bolj oblečenega kot v tanki jopici, ker je premalo prostora, poleti je pa najbrž pretopla, ker deluje kot puhovka. Ene to sicer rešujejo s tem, da oblogo vzamejo ven, ni pa mišljeno tako. Skratka, dobro premislite glede lupinice, ker jaz sem imela v NM možnost vzet samo košaro in voziček.

Drugače pa trenutno uporabljam še košaro in je super, športni del pa mislim, da tudi. Samo glede lupinice bi pa definitivno še enkrat premislila, če bi jo zdaj kupovala.user posted image


Ja tud moja svakinja je pojamrala, da je lupinica nočna mora, sicer ni jamrala zaradi majhnosti...zoperno ji je blo pripenjanje...samo v isti sapi pove, da ga moraš tako al tako pripet, če imaš podstavek ali ne.
Drugače pa nima pripomb...samo to pripenjanje...oba dobita živčnega predno je konec...sam ko se navadiš pa mislim, da gre.

Sta ga pa tudi kupila v pikapolonici v NM in dobila kar nekaj popusta.


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vozički Jane
20.1.2009 10:47:06   
zvončica sandra
IZVIRNO SPOROČILO: meta21


Jaz imam kompleten jane oranžno rjavi voziček. Kupila sem ga pa v pikapolonici v NM, kjer sem dobila precejšen popust na gotovino. Mislim, da se da tudi v LJ dobit popust na gotovino samo mal je treba bit siten. Ko sem ga jaz kupovala je bil v Monfalcone (Italija) 630 eur, pri nas pa 760-dobila sem ga pa za 660Eur.


Ma verjetno se da dobiti povsod v Pikapolonici popust na gotovino.Dobiš ga tudi če kupuješ prek spleta.
So pa cene nenormalno visoke pri nas.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vozički Jane
26.1.2009 15:30:43   
jazzz27
Punce bila sem v soboto v Pikapolonici. Nove modele in barve (2009) dobijo konec februarja. Je pa 10% popusta na gotovino...samo za info.


(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vozički Jane
30.1.2009 19:58:32   
zvončica sandra
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

Punce bila sem v soboto v Pikapolonici. Nove modele in barve (2009) dobijo konec februarja. Je pa 10% popusta na gotovino...samo za info.




A so ti kaj rekli kašni bodo ?

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vozički Jane
1.2.2009 12:36:23   
mandreja
Jaz sem tudi goreča privrženka tega vozička, me pa res matra tale lupinica user posted image user posted image user posted image user posted image
Slišim samo slabe stvari ali je to Rebel ali Matrix ali pa morda že ta nova mislim da Strata, vse imajo velike probleme in se sprašujem, kaj naredit? Koliko dejansko sloh daješlupinico ven in noter ali jo pustit skoz v avtu in jemati ven samo otroka? Katero lupinico potem da je vse skupaj lažje? HELP

Pa še to, če katera slučajno prodaja ta voziček ali pozna koga, jaz bi kupila rabljenega, ker so mi novi nekako predragi a vem da bi se dalo dobiti še kakega dobro ohranjenega. HELP (ja tuki tud user posted image )

Pa lepo nedeljo

(odgovor članu zvončica sandra)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vozički Jane
1.2.2009 14:56:23   
miny
Mi imamo voziček in lupinico Jane. Nisem imela problemov z lupinico, sem jo skos dajala ven in not, pa nisem videla nekega problema. Smo pa z vozičkom zelo zadovoljni, čeprav ga bomo v kratkem prodajali.

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vozički Jane
3.2.2009 12:20:49   
jazzz27
punce za poletne otročke lupinica ni premajha, tudi pozimi se da z njimi. Kar se tiče privezovanje s pasom...saj gre, naj vas to ne ustraši. Tako al tako jo moraš privezat.


Višje me je ena spraševala kakšni so novi modeli. Nihče še ne ve ker še niso dobili novih katalogov v pikapolonici. Konec februarja baje.

(odgovor članu miny)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?