|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički MUTSY-kje kupiti?
25.5.2007 23:20:45   
mayci
Lep pozdravček!

V zadnjem času sem nekajkrat videla neke posebne vozičke (en je bil štirikolesnik, en trikolesnik) in sem uspela prebrati, da je na njem pisalo Mutsy. Sem jih našla na netu, nikjer pa ne morem najti, kje in če sploh, bi ga lahko kupila v Sloveniji.
Ali kdo ve?user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
25.5.2007 23:38:12   
lin
Neki časa so se prodajali na spletni strani sonček.
Nevem pa če jih še prodajajo.Če jih ne več,jih pomoje lahko pokličeš in vprašaš kdo je uvoznik za slo in kje se jih da dobiti,so ful prijazni.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
26.5.2007 7:15:03   
nanica
mi smo ga kar z nizozemske naročili

_____________________________

po kresi se dan obesi

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
26.5.2007 9:55:18   
skuštrana
V Slo jih ni. Jaz ga bom kupila na Hrvaškem, sem si ga že šla ogledat.Imajo jih v trgovinah Baby media shop, so pa v Zg, na Reki ter v  Splitu.

aJA, VZELA BOM PA uRBAN RIDER - cena je 3.250kn, dobiš pa 10% gotovinski popust ter vračilo davka na meji. Vzela bom še traveller lupinico ter nastavke za maxi cosi lupinico.


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 26.5.2007 10:05:24 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nanica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
27.5.2007 19:28:15   
mayci
Najlepša hvala za pomoč!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
27.5.2007 19:56:40   
bilbo
V Zagrebu je trgovina v centru King Cross
Drugače jaz sem ga tukaj naročila:
http://www.babyhuyswebshop.nl/index.php?language=de&osCsid=62ac69864ae713f844220b43be798e2c

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
12.5.2008 14:57:56   
*karina*
bilibo! sem ti ze hotla pisat na z.s., kupujem namrec spider-ja, pa me zanima od kdaj naprej ga uporabljate in kaksen je naklon, ali gre v sede na 90 stopinj? mi smo namrec s sportnim nezadovoljni pa bomo kar zamenjali ze sedaj za eno "ornk" marelo.
Kaj pa pomeni btw, da vkljucuje kaj?
Hvala! Aja prodajajo jih pa v baby centru, samo jih imajo samo v res ta velikih trgovinah baje..

(odgovor članu bilbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
12.5.2008 14:58:34   
*karina*
bilbo sorry  :)- bilibo, sem se zatipkala

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
17.5.2008 13:48:09   
wesnal
Vozičke Mutsy prodajajo v Baby centru. Sama sem ga naročila pred dobrim mesecem, čakalna doba je 8-9 tednov.
So pa cenejši kot v Italiji, za ostale sosednje države pa nimam podatka.


(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
1.6.2008 15:09:19   
Lea2007
Musty 3rider ima dva tipa ogrodij, eno ima okoli 15 kg...tega imajo v bc rastavljenega...drugi je light in ima okol 9 kg...

Vprašanje za uporabnice, katero ogrdje imate? Kako se obnese?

(odgovor članu wesnal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.6.2008 11:49:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lea2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
4.6.2008 19:35:54   
pikica_30
Mutsy 3rider ima samo eno ogrodje možno, 4rider pa 2: standard in light. Poglej karakteristike na njihovi uradni spletni strani: www.mutsy.com.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
5.6.2008 9:50:15   
Aysha
prodajajo jih v Baby Centru, včeraj so nam enega razkazali. Se mi zdijo precej praktični, ker je košara precej dvignjena in se ni treba sklanjat (a so me potem podučili, da je glavni razlog: da novorojenček ne bi vdihaval smog v mestuuser posted image ). so pa precej dragi, ker ima vsak kos svojo ceno (košara, podvozje, ...), tako da bi tisti razstavljen stal nekje okoli 850 euruser posted image .

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
5.6.2008 15:27:30   
moya
Tale cena ne bo čisto držala, razen, če ne štejejš zraven še lupince. Sem že pisala v prejšnji temi
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2753494
koliko stane v BC, skratka z vsemi možnimi dodatki brez lupince 720 eur.

(odgovor članu Aysha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
23.8.2008 21:13:26   
Anonimen
Midva sva dala danes v BC za 4riderja z lahkim ogrodjem, usnjenim ročajem in napihljivimi vsemi 4imi kolesi + športni del in košara, 570€. S tem da so imeli akcijo in sva dobila 110€ nazaj v bonih.

(odgovor članu moya)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
23.8.2008 23:54:59   
Kessi
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Midva sva dala danes v BC za 4riderja z lahkim ogrodjem, usnjenim ročajem in napihljivimi vsemi 4imi kolesi + športni del in košara, 570€. S tem da so imeli akcijo in sva dobila 110€ nazaj v bonih.



To ne more držat - če imata napihljiva koles nimate lightweight verzije, ampak single spoke, ki je približno 2 kili težja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
24.8.2008 10:56:14   
Anonimen
Jah ne vem ... prodajalcu sva rekla, da želiva ta lahko ogrodje z usnjem na ročaju in napihljivimi kolesi in je rekel, da ok ... pol pa ne vem. A to kje na ogrodju piše kakšno je, da bi preverila?
Sicer 2 kg pri nas ne igrata velike vloge, ker imamo od tam kjer bomo hranili voziček pa do dvorišča samo 2 stopnici, ampak bi se vseeno rada prepričala.


No sem šeenkrat prebrala kaj si napisala:

IZVIRNO SPOROČILO: Kessi
To ne more držat - če imata napihljiva koles nimate lightweight verzije, ampak single spoke, ki je približno 2 kili težja...


A slučajno se tale single spoke nanaša na obliko koles? Ker če ja, imava midva potem tistega ki ima samo eno špico in ne več tako kot pri navadnem kolesu ... jah potem nama je prodal težjo varianto, sam ko sva se med kolesi odločala (napihljiva ali samo iz gume), sva nujno hotela napihljiva, ker bomo vozili voziček tudi po grobih terenih, kjer bi se tista samo iz gume hitro obrabila ...


< Sporočilo je popravil Otika -- 24.8.2008 11:01:49 >

(odgovor članu Kessi)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
24.8.2008 11:11:57   
Kessi
Ja - to je to. Ker imata napihljiva kolesa, je voziček malce težji. Z 10,5 kg je še vedno lahak.. 

Je pa moteče, kako prodajajo v BC - tudi nasvet prodajalca o lahkem ogrodju in napihljivih guma je bil očitno tak. Nama so za nov voziček v juliju 2008 prodali razstavni model, ki je bil narejen septembra 2007 (pa čeprav sva ga čakala 3 mesece). Ker je začel odpadati guma na tistemu delu, kjer ima otroček noge, sva ga uspela zamenjat. Zdej imava model 6/2008 in zgleda v redu...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
24.8.2008 11:39:07   
Anonimen
Jah znajo ušiplat cvetke teli prodajalci user posted image ... mislim, najin je bil drugače na sploh blazo prijazen in kljub temu, da je zaradi mene moral skos letat v skladišče, če imajo določeno zadevo (barvo, ipd.) na zalogi je ohranil mirno kri in totalno prijaznost. Zgleda, da sva imela srečo, da je bilo vse tisto kar sva si zašelela na zalogi in sva še isti dan voziček odpeljala domou ... ok na zalogi niso imeli edino adapterjev za MaxiCosi lupinico, ampak sva jih vseeno naročila. Iz skladišča pa sva dejansko dobila čisto nov, še nesestavljen voziček, kar se je po zaprtih kartonastih škatlah, raznih kartončkih za zaščito in po zamotanem polivinilu okrog in okrog videlo.
No in sicer res da trenutno po stanovanju prevažam v njem eno lutko (nisem malo butnjena, samo če je moj lahko kengurujčka probal na njej, bom pa še jaz voziček user posted image ) in sem ful zadovoljna ... maksimalno je lep in blazno okreten.

(odgovor članu Kessi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
25.8.2008 19:54:58   
Anonimen
Za vse tiste, ki ne veste ali bi kupili lupinico Mutsy ali Maxi Cosi ...
Testi avtosedežev: http://www.motorevija.si/datoteke/tabela-sed-jun-1.gif

... mislim, da je izbira očitna!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vozički MUTSY-kje kupiti?
25.8.2008 20:14:39   
Anonimen
Še članek, ki pojasni zakaj nekaterih stolčkov ni na seznamu (npr. maxi cosi):
http://www.motorevija.si/l3.asp?L1_ID=33&L2_ID=729

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?