|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički Neonato
17.1.2011 10:02:42   
zachary
Živijo! Ima kdo kakšne izkušnje z otroškimi vozički znamke Neonato? Na slovenski spletni trgovini Neonato smo v kolekciji 2011 našli voziček, ki nama je zelo všeč in sicer model Reverso 4Seasons pa me zanima kakšno mnenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vozički Neonato
17.1.2011 10:08:32   
zachary
še povezava na omenjeni voziček Neonato http://www.neonato.si/index.php/catalog/product/view/id/967/s/otroski-vozicek-reverso-4seasons-roza/

(odgovor članu zachary)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vozički Neonato
17.1.2011 13:36:26   
norge
Mi ga imamo. Super zadovoljni! Toplo priporočam!

(odgovor članu zachary)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vozički Neonato
17.1.2011 17:33:01   
vidasedusak
Ravnokar gledam vozičke na neonato.si, kolk so pa hudi, meni je pa tale beli kosmatinec najbolj všeč...
http://www.neonato.si/index.php/otroski-vozicki/stirikolesniki/otroski-vozicek-synchro-limited-edition-fur-n-rock-bel.html


(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vozički Neonato
17.1.2011 19:14:06   
mariy
A je to cena za cel komplet ali samo športni del, globoko košaro in lupinico pa je potrebno doplačati?

(odgovor članu vidasedusak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vozički Neonato
17.1.2011 19:24:15   
vidasedusak
Sem jih klicala, vse cene so za komplete, se pravi voziček z globoko košaro, športnim delom in lupinico. Pa tudi torba pripada kompletu. Jutri grem v Domžale v njihov razstavni salon pogledat v živo...

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vozički Neonato
17.1.2011 21:32:32   
mariy
Ja super, pol pa le javi kako so kaj praktični, če je res tako kot pišejo.

< Sporočilo je popravil mariy -- 17.1.2011 21:33:03 >

(odgovor članu vidasedusak)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vozički Neonato
20.1.2011 12:54:50   
vidasedusak
Sem bila včeraj na ogledu, se je kr težko odločiti, oba modela sta mi všeč.... Neonato Limited Edition je res nekaj posebnega, tisti drugi model pa mi je všeč ker je trikolesnik. Oba imata ogromno enih uporabnih detailov, tako da bomo še malo premislili, bo pa definitivno eden od teh dveh.

Je pa potrebno videt Neonato v živo, res čisto druga zgodba kot vsi ti vozički, ki so razstavljeni po Babycentrih. V salonu imajo tako lepo po barvah zložene, tako vozičke kot tudi opremo, bi si kar kompletno opremila z njihovimi izdelki, sam kaj ko kar nekaj stvari že imamo ;)

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vozički Neonato
21.1.2011 8:35:54   
Erči79
Mi2 sva ravno včeraj naročila Reverso 4Seasons: http://www.neonato.si/index.php/otroski-vozicki/trikolesniki/otroski-vozicek-reverso-4seasons-bez.html#  .
Ima VSE, kar sem hotela - Obliko 3 kolesnika z 2 kolesoma spredaj, tako da je vseeno bolj stabilen. Športni del se obrača v obe smeri, kar pri 3 kolesnikih težko najdeš. Kolesa so dovolj velika tudi za neasfaltiran teren. Barva mi je itak zakon. Vse prevleke so pralne. Aluminijast okvir. Skratka, lahko rečem samo user posted image !!!!
Lahko jih "lajkate" tudi na FBju http://www.facebook.com/#!/neonato.si , da jim naredimo malo reklame, so šele z januarjem začeli, mislim, da prej v SLO niti ni bilo pravega predstavništva za Neonato.

(odgovor članu vidasedusak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vozički Neonato
21.1.2011 12:23:47   
marjetka15
Živijo,

tele vozički so pa res hudi...user posted image
Kje v Domžalah pa imajo trgovino?
Ali katera ve, če se da v Italiji dobiti ceneje?

lp

(odgovor članu Erči79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vozički Neonato
21.1.2011 12:50:04   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: marjetka15

Živijo,

tele vozički so pa res hudi...user posted image
Kje v Domžalah pa imajo trgovino?
Ali katera ve, če se da v Italiji dobiti ceneje?

lp


zanemarljivo nižja cena http://www.culladelbimbo.it/brands.asp?cat=14&idMacroNowOn=2#



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vozički Neonato
21.1.2011 13:27:22   
marjetka15
oj,

za uporabnice tega vozička še nekaj. Kako se obnese na makedamu, ali pa po kakšni zasneženi potki? Kaj pa lupinica, ali je ok, glede varnostnih standardov?
Ali se športni del da poležati v vodoravni položaj?

Hvala in lp

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vozički Neonato
21.1.2011 15:07:02   
Erči79
trgovina je na Usnjarski 4 v Domžalah. http://www.neonato.si/o-nas - klikni na link v naslovu, te vrže na zemljevid.
lupinica se pritrdi z varnostnim pasom v obratni smeri od vožnje, kar naj bi bilo za user posted image bolj priporočljivo. lahko pa kupiš še en poseben podstavek, ki jo še dodatno fiksira.

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vozički Neonato
21.1.2011 15:09:01   
Erči79
aja, še to - akcijske cene ( - 10%) bodo imeli do konca januarja.

(odgovor članu Erči79)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vozički Neonato
8.2.2011 8:38:42   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: marjetka15

oj,

za uporabnice tega vozička še nekaj. Kako se obnese na makedamu, ali pa po kakšni zasneženi potki? Kaj pa lupinica, ali je ok, glede varnostnih standardov?
Ali se športni del da poležati v vodoravni položaj?

Hvala in lp

Ja, naš trikolesnik se obnese odlično po makadamu in tudi po snegu smo ga ze peljali. Lupinica je glede varnosti v redu, je dobila na tesu 'gut'. Športni del gre v vodoravni položaj. Jaz imam en starejši model, ki se ni bil aluminijast in je bila to edina pomankljivost..zdaj so pa lahki kot perescek..:-))


LP


(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vozički Neonato
8.2.2011 13:46:18   
marjetka15
Pozdravljene uporabnice Neonata!

Midva z možem sva si tudi šla pogledati ta voziček in nama je bil obema všeč. Edina dve stvari, ki me še motita so kolesa, ker niso napihljiva in se bojim da po kakšnem makedamu ne bi šlo. In pa tista zaščita za nogice v bistvu ni neka topla zimska vreča. Bi bilo potrebno spodaj dati še kakšno dekico. Drugače je pa voziček zelo lahek, praktičen in full lep.
So me pa dobesedno razočarali vsi v Baby centru, še posebej Quinny in Joolz za katera sem prvo mislila da bosta prava. Gledam pa še Jane rider formula strata. Tako da ne vem ali Neonato ali Jane...

lp

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vozički Neonato
29.9.2011 9:58:35   
Majčica82
Pozdravljene,

ker od februarja ni nobenega novega komentarja v tej temi me zanima, kako ste zadovoljne uporabnice teh vozičkov(sedaj, ko jih verjetno že malo dlje veselo uporabljate)? Voziček se mi zdi zanimiv, le skrbi me, kako bi se obnesel na kakšni travi ali makadamu, gledam pa zaenkrat trikolesnika.

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vozički Neonato
29.9.2011 12:50:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: marjetka15
So me pa dobesedno razočarali vsi v Baby centru, še posebej Quinny in Joolz za katera sem prvo mislila da bosta prava.

Zakaj te je pa Joolz razočaral?

(odgovor članu marjetka15)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vozički Neonato
11.10.2011 13:45:28   
kokosh
Jaz sem šla pogledat Neonato vozičke v Domžale, pa so me minili - preveč plastike in šare za to ceno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vozički Neonato
2.11.2011 10:59:28   
lonypg
Edin minus pri NEONATO

- nima napihljivih gum :((( drugače bi ga takoj mela

(odgovor članu kokosh)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vozički Neonato
4.11.2011 20:06:18   
Arwen_84
Zdravo,

midva sva tudi predvčerajšnjim šla na ogled vozička...in nama je na prvi pogled všeč, predvsem zaradi majhne teže in funkcionalnosti...z novim letom pride nova linija vozičkov in katalog je že na voljo pri njih, stran pa bo tudi spremenjena, ko bodo dobili razstavne modele (baje decembra in baje bo cenovno približno enaki-pa tudi 20 % popust, ki je v knjižici DM bo veljaven tudi na nove modeleuser posted image ...), tko da greva na ogled še novega, itak imam rok aprila in ga bom zaradi garancije kupila proti koncu...
Sem prebrala tudi kar nekaj italijanskih formov in imajo ljudje dobre izkušnje...edino kar me moti pri vsem pa je, da je stvar nova in da ne najdem nobenih uradnih testov varnosti lupinice...(kar je pa ena izmed najpom. stvari pri izbiri)....če ima katera kakršnekoli podatke ...bom hvaležna.

_____________________________

¦A moment in my tummy...a lifetime in my heart...¦

(odgovor članu lonypg)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vozički Neonato
8.11.2011 16:03:29   
cilla
Vidim, da je že Arwen_84 omenila, pa vseeno napišem, škodilo ne bo user posted image .
Danes sem dobila od DM knjižico popustov za nosečnice in v njej je tudi kupon za 20% popusta za vozičke Neonato. Če katera slučajno gleda njihove vozičke, si lahko zrihta pred kupončke od DM. Sicer traja kake 2 do 3 tedne, da ti jih pošljejo (po tistem, ko se vpišeš). Ampak za 20% se po mojem kar splača.

(odgovor članu Arwen_84)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vozički Neonato
9.12.2011 13:38:25   
vidasedusak
Mi uporabljamo trikolesnika, torej Neonato Reverso in se nam na makedamu obnese brez problema. Večkrat gremo na PST in v živalski vrt, kjer je podobna podlaga, povsod se voziček lepo vozi. Sem pa ravno sedaj, ko prebiram ta forum malo pogledala njihovo novo kolekcijo 2012, če bi zdaj kupovala voziček bi takoj vzela novi model Reverso s kamenčki.

< Sporočilo je popravil vidasedusak -- 9.12.2011 13:39:34 >

(odgovor članu Majčica82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?