|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vpašanje nujno !
15.11.2006 18:10:29   
zorica

Jaz sem se ta mesec čisto skulirala in ne razmišlam več toliko o tem če sem ali nisem user posted image , sem pa sedaj čisto zmedena in imam eno vprašanje.

user posted image mam v povprečju na 27 dan, danes je pa 28.Vse lepo in prav.Sicer user posted image še ni, pa me še to ne gane preveč.Le da sem imela predvčerajšnjim rozkast izcedek, komaj opazno, in se seveda pripravljala da se vlije.Pa se ni.

Po moje ni možno da bi prišlo do vgnezditve, tako ... tik pred M.Ali ?Kaj ve mislite ?

Znakov posebnih nimam - so običajni kot pred M , le da mam občutek da se bo vsak čas vlila,...



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vpašanje nujno !
15.11.2006 18:26:40   
kapica
Mogoce je pa res uspelo! A si ze naredila test?

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vpašanje nujno !
15.11.2006 18:28:31   
Anitka
Zorica a si že delala kak test? Jaz ti vsetujem, da počakaš še kak dan ali dva in narediš test, če spake rdeče ne bo.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vpašanje nujno !
15.11.2006 19:12:23   
til
Se strinjam z Anitko! In upam, da vam je uspelo.

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vpašanje nujno !
15.11.2006 21:46:27   
Katrin
user posted image  Držim pesti, da je tokrat uspelo!

lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vpašanje nujno !
15.11.2006 22:38:47   
zorica


No pa bi bilo možno da bi prišlo do vgnezditvene krvavitve 26dan ciklusa.Ni to malo prepozno ?



(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vpašanje nujno !
16.11.2006 5:43:26   
Anonimen
naj ti povem, da veliko žensk sploh nima vgnezditvene krvavitve. zato kot ti pravijo druge punce, počakaj kak dan, pa naredi test. želim ti vso srečouser posted image

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vpašanje nujno !
16.11.2006 7:57:03   
blue sky
Tudi jaz ti želim, da bi ti tokrat uspelo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vpašanje nujno !
16.11.2006 18:18:42   
bodoča
Zorica, upam da vama je uspelo in držim pesti, da test pokaže +++.

Drugač pa, saj veš da smo radovedne, tak da javi kako je na stvari.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vpašanje nujno !
16.11.2006 18:25:42   
Anonimen
Nekatere kljub nosečnosti še nekaj mesecev v času, ko naj bi dobile M, malce krvavijo (ene bolj druge manj) zato je možno, da je bilo to to user posted image  drugače pa komaj čakamo na pozitivne novičke user posted image

srečno user posted image

(odgovor članu bodoča)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vpašanje nujno !
16.11.2006 20:14:35   
zorica


Punce hvala vam da mi tako stojite ob strani.Moje user posted image še ni, kljub 29dnevu pa nič se ne kaže da pride.Čeprav vem, da se bo potem samo enkrat vlilo.
Nisem kupila testa, niti ga ne bom ker vem da pride, in mam res že teh negativnih testov dovolj.Ponavadi je bilo vedo tako, da ko sem naredila test se je vlila.Zato ga sedaj nočem delati.
Pa saj si tokrat več ne bi niti tako belila glave, če ne bi bilo tega rozkastega izcedka - sicer zelo malo.Zaradi tega sem zmedena, ker sem sprva mislila - ok, sedaj se bo vlila, pa se še drugi, tretji dan ni.
Po drugi strani pa študiram, da ne more nikakor biti vgnezditvena krvavitev na 26dan ciklusa.
Bom pa seveda takoj javila, ko se user posted image vlije.Pa še enkrat hvala vsem.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vpašanje nujno !
17.11.2006 10:13:38   
Ayo
Zorica,
 
drzim pesti zate!user posted image
Jaz sem popolnoma drugacen primer, ampak tudi sama sem cisto zmedena v zadnjih dneh, ker M ni in ni, znakov pa nobenih, tako da te popolnoma razumem!!
 
Porocaj in veliko srece!! user posted image user posted image

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vpašanje nujno !
18.11.2006 12:35:31   
zorica


Ja punce, jaz sem še vedno brez user posted image .Sedaj mi zamuja 3dni.
Če bi v ponedeljek tisti roza flekec pomenil vgnezditveno krvavitev, ali bi mi danes test pokazal user posted image ?Sem ga namreč danes delala in je bila le ena črtica.Nič pa se še ne kaže da pride.
Zmedena in jezna sem.Pa ko sem se ta mesec tak fajn skulirala in nisem nič kaj dosti študirala na user posted image .Do tega roza flekeca.Sedaj pa me je spet notri vrglo user posted image user posted image user posted image

Kot da bi se nekdo zaj..... z mano!!!



(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vpašanje nujno !
19.11.2006 9:53:51   
zorica


user posted image še vedno ni.Nikoli mi ni toliko zamujala.Sploh ne vem več kaj naj si mislim.Včeraj sva z mojim kar intenzivnouser posted image , sem mislila da sva jo kaj ganila, pa nič.Pa še vedno se ne kaže, da bi naj prišla.Znakov nimam, le da me glava malo več boli.To pa prepisujem vremenu in pa dejstvu, da se še ni vlila.

Zakaj se usoda tako grdo igra z mano?user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vpašanje nujno !
19.11.2006 16:29:53   
Liona
Zorica, še moje izkušnje izpred malo več kot dveh mesecev. 6 dni pred pričakovano user posted image  sem imela dva dni čuden izcedek, malo rjav, malo roza. Mislila sem, da bo user posted image  prišla malo prej, ampak je izcedek povsem izginil po dveh dneh. Ker mi je bilo vse skupaj malo čudno in še prsi so me bolele, sem čez dva dni delala test, ki je bil že pozitiven. Torej štiri dni od tistega izcedka, sem že ugledala user posted image . Držim pesti, da si user posted image .

Lep pozdrav

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vpašanje nujno !
19.11.2006 16:59:24   
Anitka
Zorica ne misli toliko na to vgnezditveno krvavitev, ker ni prisotna pri vseh. Mogoče je bil le kakšen izcedek, kot npr. pri Lioni. Jutri navsezgodaj pa hitro po test in punce že držimo pestke z vsemi štirimiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vpašanje nujno !
19.11.2006 21:52:55   
zorica



user posted image se je zvečer pokazala.Sedaj bi morala iti ta teden med 2 in 5 dnem ciklusa dajat kri pa ne morem dobiti v službi prosto.Mamo ful gužvo in me ne more nihče menjati.Tako da bom dala naslednji mesec, ker sva potem konec januarja naročena na še en spermiogram in pridejo izvidi.

Sedaj pa le pogumno naprej, ker vem da nama bo enkrat uspelo.Tisti flekec pa ne vem kaj je bil.Bom za naslednjič če se pojavi, vedela da ni nujno da je vgnezditvena in me ne bo več tako zmedlo.Sedaj pa sem prepričana, da me nič več ne more zmesti.
In sedaj ko sem diplomirala v vsem tem enem letu iz vseh teh lažnih nosečniških znakov sem pripravljena da resno zanosim user posted image



(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vpašanje nujno !
20.11.2006 6:16:37   
Anonimen
Zorica, v moji dolgi dobi čakanja na otročka, se mi je že milijon stvari zgodilo. Imela že vse mogoče nosečniške znake, take in drugačne, pa nič. Hočem povedat, tudi drugim puncam ne samo tebi, da se ne obremenjujte toliko s temi znaki, ker stres in živčnost samo podaljša cikel in tako ste še bolj negotove. Kaj bi lahko bil uni flekec? Lahko je počila cista. Včasih se naredi kaka cista, ki potem povzroči hormonsko neravnovesje in zato lahko M zamuja. Te ciste počijo same od sebe, nekatere rabijo kak dan, druge kak teden lahko pa tudi en mesec. Ko poči, lahko pride do manjše krvavitve in to se ti potem pozna kot flekec. In zdaj ko je cista počila, je tvoje telo prišlo nazaj na hormonsko ravnovesje in zato si tudi dobila M. Ne pravim, da je zdaj to to, ampak lahko bi bilo.

velik sreče v naslednjem poskušanjuuser posted image

(odgovor članu zorica)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?