|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 13:36:21   
Cuketa
Oj, nekaj me zanima!A mi lahko katera prosim pove, kdaj je dobila na dom potrdilo za dvig zavitkov/paketov od socialne?Koliko casa ste morale čakati?Jst sm potrdilo o PDP oddala na socialni takoj po novem letu, pa mi niso še ničesar poslali domov!
Hvala za odgovore pa lep dan želim vsem mamicam in nosečkam!

Kaja,:nosecka: 38t:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 13:45:34   
fricka
Kater zavitek sipa sploh vzela? Jaz se ne morem odločiti kateri je najbolj ustrezen.

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 13:50:23   
Cuketa
Vzela sm kar A, to pa zato ker smo kupili vozicek brez lupinice/jajcka pa bomo kar uni avtosedez uporabili,ker ima baje tudi to vlogo (da lahko prenasas okoli otročička).Odvisno kaj rabiš. Je pa verjetno tudi vredu ce vzames kar denar,če imas seveda vsega ostalega dovolj (oblekice pa to).Potem lahko $ porabis tam kjer zelis oziroma za tisto kar rabis.

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 15:08:08   
rozi81
Kok pa dobiš če vzameš denar namesto paketa?

LP S

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 15:34:58   
BarbaraE
money money znaša za letos tam okoli 57.000, mislim, da je nad 57.000.

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 16:12:14   
tina21
Denarja je letos tocno 57.190 SIT, sem dobila odlocbo en teden nazaj.

Jaz sem dobila odlocbo en teden potem, ko sem jo vlozila res pa je da sem jo vlozila po rojstvu.

Lp Tina

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 17:31:18   
spacey
Tina21 a te smem vprašat, če si denar dobila že nakazan? Jaz sem tudi dobila odločbo prejšnji teden in sicer v petek, nisem pa nič šla gledat na bankomat, če je že kaj. :zmeden:

Hvala in lep pozdravček!
P 9nebesa 33t

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 21:03:38   
malika
Najbolje bo, da jih pokličeš in vprašaš. jaz sem se odločila za denar, vlogo sem oddala 30.11., rok sem imela 21.1. Denar pa sem dobila nakazan šele 15.1 :zmeden:

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vprašanje-zavitki?!
2.2.2005 21:09:21   
cekrček
Jaz sem pa danes oddala vlogo, 15.3. pa naj bi mi dinarčke nakazali.No bomo videli, če res.Rok imam pa 28.3.

Lep pozdrav, Cekrček

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vprašanje-zavitki?!
3.2.2005 11:54:35   
inara
Jaz sem iz Obale in, ko sem pred kakimi tremi tedni klicala na socialno so mi rekli, da je letos znesek, ki ga prejmeš, če se ne odločiš za zavitek 53.600 sit.

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vprašanje-zavitki?!
3.2.2005 11:58:36   
spacey
Inara ne mogoče, ker sem jaz dobila domov odločbo na kateri piše, da je znesek 57.190,00 sit, je pa res da mi na CSD ni znala točnega zneska povedat. Bolj me zanima kdaj bom dobila dinčke nakazane, ker imamo še par stvari za nabavit. :)

Iz kje pa si točno?

Lp;
P 9nebesa 33t

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vprašanje-zavitki?!
3.2.2005 12:03:50   
*maja
A ni znesek po celi državi enak :zmeden:. Kako to da ene dobite več druge manj?
Znesek naj bi bil 56.010 SIT.

http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/pomocObRojstvuOtroka.asp

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vprašanje-zavitki?!
3.2.2005 12:04:50   
*maja
Aja šele zdele vidla da je ta znesek za leto 2004 :ups:.

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Vprašanje-zavitki?!
3.2.2005 12:07:21   
maja&m
Oj!

Znesek je bil do 1.1.05 56.010 SIt, od 1.1.05 dalje pa je 57 tisoč. Zakon se je spremenil. Jaz sem tudi za cca jurja skoz padla,ker sem papirje oddala decembra, tik pred prazniki. Ampak moram pohvaliti uslužbenko na CSD iz Žalca,ker je zadevo kljub praznikom pospešila in sem dinarčke dobila že 15.1.05.
Drugače pa bi naj izplačevali vsakega 15 v mesecu.

LP

Maja&:duda:

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Vprašanje-zavitki?!
3.2.2005 12:09:44   
*maja
http://www.sigov.si/mddsz/index.php?&i1=MDDSZ&i2=slo&i3=1&i4=spj&i5=ter_lst_021&i10=artic&i12=1BDF7D42CEC22B99C1256F80002D9981&i15=on_Gnovica&j1=iso-8859-2&j2=content&j3=gids&j4=

No evo če katero zanimajo vsi zneski od otroškega dodatka, do, starševskega dodatka, dodatka na veliko družino, itd...

(odgovor članu Cuketa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?